6 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o Tomie Hiddleston, tłumaczu Loki

19/06/2021 16:43

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Marvel Cinematic Universe, prawdopodobnie znasz brytyjskiego aktora Toma Hiddlestona, który jest niczym innym jak tłumaczem God of Mischief Lokim.

Swoją drogą, czy wiesz, że seria Loki pobiła rekordy na Disney+? A jeśli zastanawiasz się nad tożsamością postaci pod koniec drugiego odcinka Lokiego, mamy odpowiedź! Ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o aktorze, który doskonale gra brata Thora, oto sześć faktów, które musisz wiedzieć o Tomie Hiddleston!

Obraz przedstawiający Loki
Kredyty Marvela

1. Był nazywany „Piddle” w liceum.

Tak, niektórzy uczniowie lubią nadawać przydomki swoim kolegom z uczelni. W przypadku Toma Hiddlestona jest on synem fizyka Jamesa Jamesa Hiddlestona i reżyserki castingu Diany Hiddleston. Urodził się w Anglii 9 lutego 1981 roku.

Brytyjski aktor powiedział, że kiedy uczęszczał do Eton College, jego koledzy z klasy nadali mu przydomek „Piddle”, a nawet skomponowali rymowankę z jego nazwiskiem mówiącym „ Hiddle Piddle zrobił Widdle w środku nocy ».

2. Zasadniczo chciałem zagrać w Thora.

Początkowo Tom Hiddleston był przesłuchiwany tylko do roli Thora. Przesłuchała nawet w długiej, powiewającej peruce i opuchniętej sylwetce. Jednak ostatecznie został obsadzony jako Loki, którego rola najlepiej pasowała do złośliwego poczucia humoru Toma, według brytyjskiego aktora i producenta filmowego Kennetha Branagha.

3. Tom Hiddleston nie wiedział, że Loki przetrwa

Kiedy rola Toma jako Lokiego została obsadzona, Tom Hiddleston nie wiedział, że Marvel zamierza zapewnić Bogu Złośliwości długie życie. W rzeczywistości Loki miał umrzeć w 2013 roku w Thor: The Dark World, ale publiczność testowa nie zaakceptowałaby, że taki makiaweliczny bóg tak po prostu zniknął.

Więc chociaż Loki technicznie zginął w 2018 roku w Avengers: Infinity War, produkcja dała mu drugie życie dzięki serii Loki.

4. Seria Loki jest inspirowana wizją Toma Hiddlestona dotyczącą jego postaci.

W rzeczywistości podczas kręcenia serialu Loki reżyser Kate Herron zwróciła się do osoby, która znała postać od podszewki: Toma Hiddlestona! Dlatego aktor musiał przejrzeć historię postaci, jego cechy, a nawet niektóre klipy filmowe.

Niedawno mu powiedziałem Krawędź : "Nagle poczułem się bardzo zdenerwowany, jakbym był naukowcem-amatorem, który wygłasza pracę magisterską o Lokim."

5. Ojciec Toma Hiddlestona był sceptycznie nastawiony do pracy syna.

W rzeczywistości Jamesowi Hiddlestonowi trudno było zaakceptować karierę filmową syna jako prawdziwą pracę.

Jednak ojciec w końcu zmienił zdanie, gdy zobaczył, jak jego syn przygotowuje się do filmu Thor przez sześć miesięcy. Ponadto Tom wyjaśnił, że w niektóre dni musiał wstawać o czwartej rano i wracać do domu dopiero o dziewiątej wieczorem. Tam uznał, że zawód aktorski jego syna jest w rzeczywistości prawdziwym zawodem!

6. Tom Hiddleston jest ambasadorem UNICEF

W rzeczywistości Tom Hiddleston od lat reprezentuje UNICEF UK jako ambasador. W szczególności podnosi świadomość na temat kryzysu humanitarnego w Gwinei i południowym Sudanie.

Powiedział wywiad z magazynem w 2016 roku, « jest czerwona linia, na której musisz bronić tych dzieci. (…) Nie jestem lekarzem, nie mogę wpływać na politykę zagraniczną, nie umiem budować szkół, nie umiem chemicznie zaprojektować pasty proteinowej, która pomaga osobom cierpiącym na ostre niedożywienie. Ale mogę o tym porozmawiać, ty też możesz ».Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up