4 filmy do odkrycia w serwisie Netflix (Niezrównany tata, Thunder Force)

20/06/2021 19:15

Szukasz świetnych filmów do obejrzenia w ten weekend? Cóż, dzieje się to na Netflixie! Jak co miesiąc platforma streamingowa dodaje coś nowego do swojego katalogu, który jest już dobrze zaopatrzony w ciekawe programy.

Wybraliśmy dla Was cztery świetne filmy fabularne, które mogą spełnić Wasze oczekiwania na najbliższe dwa dni!

Netflix na smartfonie
Pixabay kredyty

W serialu: piękna opowieść o ojcu i córce, przezabawne wyczyny dwóch zupełnie nietypowych superbohaterów, porywający thriller o niewierności i wreszcie opowieść o nawiedzonym domu… ​​nieważne, jaki film lubisz, znajdziesz to, czego szukasz . patrzysz w tym szczycie.

Chociaż jest najbardziej znany ze swoich komiksów, Kevin Hart postanowił zaskoczyć i wstrząsnąć sercami na Netflix dzięki „A Papa Hors Pair”. W tym pełnym emocji filmie aktor gra Matta, samotnego ojca, który musi samotnie wychowywać swoje dziecko po brutalnej śmierci żony. Film pozwala nam odkryć trudności samotnego rodzicielstwa dla mężczyzn. Historia Matta i jego małej Maddy jest niesamowicie poruszająca, zwłaszcza że śledzimy ten duet od kilku lat. Z emocjami będzie patrzył, jak maluch dorasta, dzieląc radości i próby, przez które przeszedł Matt. Dobry film, który sprawi, że będziesz się śmiać i płakać!

Chcesz zobaczyć szalony film o superbohaterach? Cóż, Netflix ma dokładnie to, czego potrzebujesz dzięki „Thunder Force”! W menu: historia dwóch czterdziestki (byłych najlepszych przyjaciół), którzy spotykają supermoce i związane z nimi obowiązki! Nieprawdopodobny duet będzie musiał założyć przebranie i chronić miasto Chicago przed złymi ludźmi (nazwa nadana supervillainom). Ton brzmi klasycznie, ale film jest w doskonałym tandemie z Melissą McCarthy i Octavią Spencer, które mimo wszystko są świetnym zespołem. A potem będziesz się dużo śmiać, historia jest idealna, aby dobrze się bawić bez problemów.

Czasami wystarczy jeden błąd, aby całkowicie zmienić życie, a nawet je zniszczyć! Derrick Tyler może to potwierdzić: jego istnienie zamienia się w prawdziwy koszmar po spędzeniu ognistej nocy z zupełnie nieznajomym podczas wieczoru z przyjaciółmi w Las Vegas. Podczas gdy on i jego żona zostają zaatakowani w ich mieszkaniu, Derrick znajduje swoją kochankę na jedną noc w Valérie Quinlan… która jest nikim innym jak inspektorem odpowiedzialnym za śledztwo! Wtedy zaczyna się długie zejście do piekła dla przedsiębiorcy, który nie wie już komu ufać. A jeśli za tym wszystkim stoi Valérie? Ten psychologiczny thriller może cię złapać na gorącym uczynku, zwłaszcza z Hilary Swank jako nagłówkiem. Aktorka jest po prostu niesamowita w swojej roli manipulującego i neurotycznego policjanta.

Chcesz obejrzeć film o duchach, ale nadal się nie boisz? Zwróć się do Austrii z „Naszym Nawiedzonym Domem”! Ten nowy film fabularny Netflix może być również postrzegany jako rodzina (od 10 roku życia): historia opowiada o 16-letnim Hendriku, który jest zmuszony zamieszkać na krótko z matką i ośmioletnim bratem Eddim chłopak zagubione miasto, ale przede wszystkim w domu, który ma opinię nawiedzonego... a gdyby to była prawda? Potem rozpoczyna się dziwne polowanie na duchy Hendrika, jego młodszego brata, a także jego dwóch nowych przyjaciół, Idy i Fritza. Film obiecuje porywającą historię, z dobrze dopracowaną fabułą i ujmującymi postaciami. Młodzi fani horrorów (w stylu gęsiej skórki) pokochają to!

A co do reszty? Program miesiąca czerwca czeka na Ciebie właśnie tutaj, a nasze archiwum pozwoli Ci odkryć wszystkie filmy i seriale, które w tym miesiącu zadebiutują na Netflixie.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up