3 nowe filmy dokumentalne do odkrycia w serwisie Netflix

3 lata ago

Nie chodzi tylko o filmy i seriale w serwisie Netflix! Platforma jest również regularnie wypełniona fascynującymi dokumentami. Lubisz? Cóż, to świetnie, ponieważ gigant streamingowy ma trzy nowe programy do pochłonięcia w ten weekend.

W menu: Będziesz mógł śledzić fascynujący raport na temat pieniędzy, śledzić poszukiwania słynnej bomby terrorystycznej lub odkryć fascynującą historię kuchni afroamerykańskiej. Możesz również zobaczyć wszystkie trzy, Twój weekend szybko minie!

Pixabay kredyty

Czy nam się to podoba, czy nie, pieniądze zajmują nasze codzienne życie, ale czy naprawdę znasz wszystkie wady i jak działają małe dolary? „Money at a Glance” to pięcioczęściowy serial dokumentalny, który zachęca do kompleksowego spojrzenia na pieniądze, na to, co właściwie z nimi robimy i jak dokładnie działają.

Opowiadane przez wybitnych gości, takich jak Tiffany Haddish i Bobby Cannavale, odcinki obejmują różne tematy związane z dolarami, takie jak system kart kredytowych lub szybkie wskazówki dotyczące wzbogacenia się. Kto wie ? Być może uda ci się wykonać niezłą sztuczkę, aby uzupełnić swoje konto bankowe!

Niezależnie od tego, czy mieszkałeś w Londynie, czy nie, prawdopodobnie słyszałeś o serii zamachów bombowych, które wstrząsnęły stolicą Wielkiej Brytanii w 1999 roku. U źródeł całego tego horroru był skrajnie prawicowy ekstremista, który swoimi działaniami starał się rozpocząć wojnę rasową.

„Nail Bomber, terrorysta, który wstrząsnął Londynem” zaprasza do odkrycia, jak władzom w końcu udało się zdobyć sprawcę. To był prawdziwy wyścig z czasem (i śmiercią), ale wytrwałość i wzajemna pomoc ostatecznie pokonały nienawiść ...

Fan jedzenia i gotowania, ten serial dokumentalny jest dla Ciebie! „La Part du Lion: How African American Cuisine Changed America” zabierze Cię w samo serce naprawdę ekscytującego aspektu kraju Sam's Oz poprzez kuchnię afroamerykańską, którą niektórzy czule nazywają „soul food”.

W menu: historia emblematycznych potraw, ich tajemnice, ale przede wszystkim to, co wniosły do ​​kraju i jego kultury. W tym celu spotkasz opiekunów i kucharzy, którzy doceniają i zachowują tę sztukę kulinarną pełnymi bogactwa smakami. Przygotuj kanapki, na pewno będziesz głodny podczas przygody!

Wiadomość o serialu spodziewana jest w czerwcu na Netflixie czeka na Ciebie właśnie tutaj.Powiązane posty

Go up