Windows 11: Microsoft potwierdza autentyczność wycieku

21/06/2021 06:26

Niedawno wyciekł system Windows 11 i każdy może zainstalować tę wersję rozwojową. Na konferencję Microsoftu 24 czerwca będziemy musieli poczekać na oficjalną prezentację nowego systemu operacyjnego. Ale przed czekaniem na tę datę Microsoft na swój sposób potwierdza autentyczność przecieku.

Wyciek systemu Windows 11

Japoński oddział Microsoft złożył prośbę DCMA od Google, aby wyszukiwarka nie indeksowała już artykułu na stronie Beebom mówiącego o systemie Windows 11 i oferującego link do jego pobrania. Artykuł Beebom rozpowszechnia plik ISO systemu Windows 11 (prawa autorskie firmy Microsoft). Usuń swój przedmiot z wyszukiwania. To jest wyciekająca kopia niewydanej wersji Windows 11 ”, wskazuje zapytanie. Wystarczy powiedzieć, że mamy potwierdzenie nazwy i potwierdzenie, że kopia w obiegu jest rzeczywiście legalna, a nie zmodyfikowaną wersją systemu Windows 10, którą ktoś mógł manipulować i rozpowszechniać.

Wiele osób i witryn, w tym KultureGeek, było w stanie wypróbować tę wyciekającą wersję systemu Windows 11. W rzeczywistości system operacyjny wygląda bardziej jak ulepszona wersja systemu Windows 10 niż prawdziwa nowa wersja. Warto jednak zauważyć, że wyciekająca wersja ma kilka tygodni, mimo że pojawiła się w Internecie kilka dni temu. Dlatego Microsoft mógł nas jeszcze zaskoczyć 24 czerwca podczas swojej konferencji. Ostateczna wersja powinna pojawić się dopiero jesienią tego roku. Dlatego sytuacja może nadal ewoluować. Mamy nadzieję, że tak będzie w każdym razie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up