Samsung szykuje dla Was niespodziankę na 28 czerwca

21/06/2021 15:37

Samsung właśnie ogłosił organizację wirtualnego wydarzenia poświęconego Mobile World Congress. Powinno być o nim Galaktyczny zegarek 4, co oznacza wyraźne zerwanie z poprzednią generacją.

Ogłoszenie zostało ogłoszone oficjalnie, a dokładniej poprzez zaproszenie opublikowane na platformach społecznościowych marki. Podano niewiele szczegółów poza tym, że wydarzenie odbędzie się 28 czerwca i skupi się na ekosystemie marki.

Samsung ma wydarzenie zaplanowane na 28 czerwca
Kredyty Samsung

Jego ekosystem, a dokładniej produkty z gamy Galaxy.

Samsung zorganizuje specjalne wydarzenie 28 czerwca

Ta ostatnia jest w rzeczywistości wymieniona bezpośrednio na karcie zaproszenia. Pudełko, które zawiera również kilka zdjęć produktu. Można więc wyróżnić laptop, tablet z długopisem, moduł fotograficzny telefonu, składany smartfon oraz zegar pokazujący czas konferencji.

Samsung ze swojej strony potwierdził, że ta specjalna konferencja prasowa będzie dla marki okazją do skupienia się na zegarkach z dostępem do internetu. Przy wielu reklamach do wzięcia, jest to oczywiste.

W rzeczywistości Google skorzystało z najnowszej edycji Google I / O, aby ogłosić partnerstwo z Samsungiem. Współpraca z Wear OS, platformą dedykowaną zegarkom podłączonym do internetu.

Konferencja poświęcona połączonym zegarkom marki

W rzeczywistości obaj giganci współpracowali przy kolejnej wersji. Oznacza to również, że zegarki koreańskiego giganta nie będą już dostarczane z Tizenem, ale z platformą Google. Galaxy Watch 4 powinien być pierwszym, który zagra w tę kartę i oczywiście jest duża szansa, że ​​zostanie ujawniona podczas tego wydarzenia.

Czego możemy się po nim spodziewać? Jest jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić, ale najnowsze plotki wskazują na nowy chip, wyświetlacz z wbudowanymi ramkami i obudowę ze stopu tytanu. Nie zadowalam się wejściem na nową platformę, więc powinieneś również postawić na wygląd.

Nic dziwnego, że to wyjątkowe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie producenta, ale także na jego kanale YouTube.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up