Inwazja, seria SF, która sprawi, że będziesz chciał wznowić subskrypcję na Apple TV +

21/06/2021 08:28

Apple TV + wypuścił w zeszłym tygodniu pierwszy zwiastun nowej serii: Inwazja. Serial science fiction, który ponownie postawi ludzkość w obliczu najeźdźcy z innego miejsca.

Apple zainwestowało w swoje usługi w ostatnich latach, a firma uruchomiła w szczególności platformę do przesyłania strumieniowego, która działa podobnie do Netflix: Apple TV +. Platforma z mniejszym katalogiem, skupiająca się głównie na oryginalnych produkcjach.

Apple TV + może mieć nową serię, Inwazja
Fragment zwiastuna Inwazji

Po bardzo miłych niespodziankach, takich jak See, For All Mankind lub niezbędny Sługa.

Inwazja, opowieść… o inwazji

A wkrótce Apple TV+ może mieć bardzo obiecującą nową serię SF: Inwazja.

Fabuła, jak można się spodziewać, skupi się na inwazji obcych. W rzeczywistości Ziemię odwiedzi cywilizacja z innego miejsca. Cywilizacja, która wydaje się chcieć zagarnąć nasze zasoby i oczywiście jest gotowa zrobić dla niej wszystko.

Nic nowego, powiesz mi. Oczywiście, ale wydaje się, że Invasion wybrała bardziej oryginalną strukturę narracyjną. Serial nie opowie historii żadnej osoby ani grupy. W rzeczywistości skupi się na historiach wielu ludzi żyjących na wszystkich kontynentach, ludzi, których ta inwazja w różny sposób dotknie.

Historia opowiedziana na całym świecie

Serial zabierze nas w świat, na różne kontynenty, aby poznać bardzo różnych ludzi. Ludzi, którzy jednak będą musieli zmierzyć się z tym samym zagrożeniem.

W każdym razie przyczepa jest przekonująca. Środowisko jest uciążliwe, a produkcja wydajna. Z drugiej strony na odkrycie pierwszych odcinków serialu będziemy musieli trochę poczekać. Pierwsze trzy ukażą się 22 października. Wszystkie będą dostępne w tym samym czasie.

Wtedy przez kolejne siedem będziemy musieli poczekać kilka tygodni, bo nowy odcinek będzie emitowany w każdy piątek.

Apple TV+, cena abonamentu

Warto pamiętać, że abonament Apple TV+ jest oferowany na rok dla każdego, kto kupi urządzenie Apple.

Dlatego ci ostatni mogą odkrywać usługę przez 12 miesięcy bez konieczności sięgania do portfela. Możliwe jest również wypróbowanie usługi przez 7 dni bez płacenia. Wtedy abonament zostaje obniżony do 4,99 € miesięcznie, co czyni go jednym z najtańszych na rynku.

Wiedzieć więcej, Tutaj to się dzieje.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up