Skip to content

Google I / O 2021: 18-20 maja, ale tylko online

7 kwietnia, 2021

Zacytować Google I / O odbędzie się w 2021 roku i potrwa od 18 do 20 maja. Ale wydarzenie, które jest przeznaczone głównie dla programistów, odbędzie się w tym roku wyłącznie online. Przypominamy, że sesja 2020 została odwołana z powodu Covid-19.

Logo Google

Google I / O 2021 odbędzie się praktycznie w maju

Google I / O 2021 będzie okazją do dokładniejszego poznania Androida 12. Z niecierpliwością czekamy również na zapowiedzi nowych produktów. Ale ci, którzy chcą nowych smartfonów Pixel, mogą być rozczarowani. Google ma w zwyczaju prezentować je w drugiej połowie roku. Oprócz nowych produktów firma z Mountain View powinna podnieść poprzeczkę na nowe oprogramowanie.

Wkrótce będzie można zarejestrować się do udziału. I jest bardzo ciekawy element do wzięcia pod uwagę: będzie za darmo! Zwykle, aby uzyskać dostęp do Google I / O, trzeba zapłacić bilet. W poprzednim roku stawka wynosiła 1150 USD. Ale tym razem wydarzenie online jest bezpłatne. Pamiętaj, że Apple oferuje również bezpłatny dostęp do swojego WWDC która odbędzie się 7 czerwca.

Nic dziwnego, że Google spodziewa się, że konferencja I / O w 2021 r. Będzie ostatnią, która zostanie uruchomiona. Grupa chciałaby powrotu do normalności w 2022 roku, aby programiści mogli kontaktować się bezpośrednio z inżynierami w celu zadawania pytań. Również zdarzenie fizyczne jest ważne, jeśli chodzi o testowanie produktów lub innowacji w oprogramowaniu.