Czy spodziewane są trzy Apple Watch w 2022 roku?

15/06/2021 13:36

Jeśli onZegarek Apple Podbił rynek zegarków z łącznością, nie tylko ze względu na swój wygląd. Siła tego zegarka tkwi przede wszystkim w jego funkcjach i sposobie, w jaki został zaprojektowany. Proaktywny, w rzeczywistości może przewidywać potrzeby swojego użytkownika, pozwalając jednocześnie kontrolować jego aktywność i stan zdrowia. . A jeśli wierzymy w najnowsze informacje z BNN Bloomberg, więc Apple podobno zamierza kontynuować w tym kierunku w przyszłym roku.

Apple Watch, którego test najnowszego modelu czeka na Ciebie w tym kierunku, oferuje więc szeroką gamę funkcji. Oczywiście może liczyć Twoje kroki lub przypominać o ruchu co godzinę, ale może również mierzyć tętno, a nawet określać poziom tlenu we krwi.

Apple Watch Series 6 spoczywający na stacji ładującej
Pixabay kredyty

Te prozdrowotne cechy pozwoliły mu dokonać zmian i ugruntować swoją pozycję na rynku, który był jednak nasycony.

Apple Watch Series 7, który wprowadzi kilka nowych funkcji

Apple ze swojej strony powtórzył po raz kolejny podczas otwarcia Keynote WWDC 2021, że zdrowie ma fundamentalne znaczenie dla strategii firmy. BNN Bloomberg spodziewa się, że przyszłoroczny zegarek Apple Watch pójdzie jeszcze dalej niż obecne modele.

Zdaniem naszych kolegów, tegoroczny model, a co za tym idzie seria 7, powinien przynieść pewne zmiany techniczne. Wywołują nowy ekran, ale także mocniejszy chip. Jednak prawdziwej rewolucji można się spodziewać w przyszłym roku wraz z Apple Watch Series 8.

W rzeczywistości ten nowy model poszedłby dalej pod względem zdrowotnym.

Prawdziwa rewolucja w 2022 roku

Na początek Apple Watch Series 8 miałby być wyposażony w zupełnie nowy czujnik zdolny do pomiaru temperatury jego użytkownika. Dlatego może temu zapobiec w przypadku pozytywnego wykrycia. Oczywiście możemy sobie wyobrazić, że te nowe dane przejmie aplikacja Zdrowie.

Jest jednak więcej. Jeśli Apple Watch Series 8 miałby towarzyszyć Apple Watch SE, a więc tańszy model, planowany byłby również trzeci zegarek. Zegarek odpowiedni do sportów ekstremalnych. Bardziej solidny byłby zatem skierowany do osób, które nie boją się zmoknąć lub które są narażone na wstrząsy i upadki. Z pewnością zrozumiecie, ale ten model miałby za główny cel pozwolić Apple oferować alternatywę dla utwardzanych zegarków Garmina czy nawet Casio.

Nic dziwnego, że Apple odmówił komentarza na temat tych plotek.Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up