Twitter wprowadza Tomorrow, częściowo płatną usługę pogodową

02/06/2021 07:59

Twitter postanowił postawić na lokalną pogodę dzięki nowej usłudze Tomorrow. Sieć społecznościowa nawiązała współpracę z meteorologiem Ericiem Holthausem, aby stworzyć tę nową platformę, za którą zostanie częściowo opłacony.

Twitter wprowadza Tomorrow, częściowo płatną usługę pogodową

Początkowo Twitter oferował jutro swoją usługę pogodową w kilku miastach w Stanach Zjednoczonych. Znajdujemy Atlantę, Boston, Charlotte, Chicago, Dallas / Fort Worth, Detroit, Houston, Minneapolis, Nowy Jork, Filadelfię, Portland, San Antonio, San Francisco, Toronto i Waszyngton. Na parceli znajduje się również Republika Dominikany.

Serwis pogodowy jest możliwy dzięki udziałowi 18 lokalnych meteorologów, którzy będą tworzyć darmowe i płatne treści. Zespół będzie się składał z około 30 pisarzy klimatycznych i czterech pisarzy na pół etatu. Zespół będzie tworzyć biuletyny i ekskluzywne treści na Twitterze za pośrednictwem platformy biuletynów Revue, niedawno przejętej przez Twittera. Dostępne będą również specjalne treści dla krótkich subskrybentów, takie jak sesje audio na żywo za pośrednictwem Twitter Spaces oraz usługi pytań i odpowiedzi.

Będzie oferta bezpłatna i oferta płatna. Twitter nie wyjaśnia dokładnie, co zaoferuje bezpłatny poziom. Z drugiej strony oferta płatności jest już znana: będą to newslettery i pytania/odpowiedzi wymienione powyżej. Cena wyniesie 10 USD / miesiąc.

Mike Park, wiceprezes ds. produktów Twittera, powiedział Aksjos że pogoda była "Idealna kombinacja" w przypadku sieci społecznościowej, ponieważ wiele osób korzysta z platformy do śledzenia klęsk żywiołowych, takich jak huragany i powodzie. Może to być szczególnie przydatne, gdy władze mają trudności z dostarczaniem ważnych aktualizacji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up