Kup sobie influencera z BitClout

21/06/2021 06:34

Czy jesteś wielkim fanem Elona Muska i czy przez lata próbowałeś skontaktować się z nim, aby zbliżyć się do swojego idola, bez powodzenia? Zapomnij o tym. Z BitClout, możesz go kupić w całości. Wreszcie jakoś. Wyjaśnimy ci wszystko.

Gdybyś miał to opisać w kilku słowach, można by powiedzieć, że BitCloud to serwis społecznościowy oparty na kryptowalucie, czyli sile $.

zwitek rachunków
Kredyty PIxabay

W szczególności usługa pozwala każdemu założyć konto i założyć swój profil.

BitClout, sieć społecznościowa oparta na kryptowalutach

Jak dotąd nic zbyt ekscytującego, wszystkie sieci społecznościowe oferują trochę to samo, a funkcje BitClout są oczywiście podobne do funkcji jego konkurentów. Tutaj dodatkowo przypomina bardziej Twittera i przede wszystkim pozwala na publikowanie wiadomości lub zdjęć, podobnie jak wiadomości innych osób i nadawanie lub odpowiadanie na nie.

Jest jednak mała subtelność. W BitClout wszyscy influencerzy są na sprzedaż.

W szczególności platforma opiera się na własnej kryptowalucie, aby umożliwić swoim użytkownikom kupowanie profili influencerów stworzonych w serwisie. Ceny różnią się oczywiście w zależności od influencera, a najdroższym ze wszystkich jest, jak można się spodziewać, Elon Musk.

Przeczytaj także: PornRocket, aplikacja łącząca treści dla dorosłych i kryptowaluty

Przewaga $ na zakup influencera swoich marzeń

Ok, ale jak to w takim razie kupić? Tutaj dzieje się magia. Jak wyjaśniono powyżej, BitClout opiera się na własnej walucie, sile $. To ona umożliwia zakup profili. Tyle że jego cena jest różna, jak wszystkie kryptowaluty.

Obecnie siła przebicia $ wynosi około 186 €. Dlatego musisz zacząć od doładowania swojego portfela i kupienia $clutu, zanim będziesz mógł zdobyć interesujące nas profile.

Przeczytaj także: Chiny nie chcą już kryptowalut

Roztropność!

Kolejna subtelność, tworzone profile nie zawsze są tworzone przez ich własnych użytkowników. Na przykład w przypadku Elona Muska profil został stworzony od podstaw przez twórców BitClout. Z drugiej strony każdy influencer, którego profil pojawia się w serwisie, może go zgłosić. A kiedy to zrobisz, obok Twojego profilu pojawi się niebieski znacznik wyboru.

BitClout jest wyraźnie oryginalnym produktem, ale nie możemy nakłaniać Cię, abyś go odpowiednio uprzedził. Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny i zawsze najlepiej jest inwestować tylko to, co chcesz stracić. Ale przede wszystkim należy uważać na używane kryptowaluty.

W tym konkretnym przypadku wpływ $ musi jeszcze zostać przetestowany i najlepiej jest poczekać i zobaczyć, jak usługa ewoluuje przed zainwestowaniem.Powiązane posty

Go up