Wyjaśniono datę premiery drugiego sezonu Afterparty, spoilery i zakończenie sezonu 1

05/03/2022 12:53

Zawartość

  • 1 Data premiery drugiego sezonu Afterparty i gdzie ją obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po drugim sezonie Afterparty?
  • 3 Podsumowanie finału pierwszego sezonu The Afterparty
  • 4 Wyjaśnienie finału 1. sezonu Afterparty: kto zabił Xaviera?
  • 5 Co stanie się z Aniq i Zoe w finale 1 sezonu Afterparty?

Po ogłoszeniu 2 sezonu The Afterparty wśród fanów wzmogły się spekulacje na temat nowego sezonu serialu.

Ostatni odcinek Afterparty Season 1 wreszcie pojawił się na Apple TV+, dając nam wgląd w tożsamość zabójcy Xaviera.

Na miejscu zbrodni wszyscy obecni są podejrzanymi, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej, a w nieoczekiwanym obrocie wydarzeń dowiadujemy się, że Xavier został zamordowany przez osobę, którą najmniej podejrzewaliśmy.

W odcinku finałowym pierwszego sezonu The Afterparty, detektyw Danner zaśmiał się ostatni. W końcu mści się na detektywie Germainie!

Czytaj dalej, aby zapoznać się z porywającym finałem pierwszego sezonu The Afterparty, wraz z ujawnieniem tożsamości zabójcy.

Data premiery drugiego sezonu Afterparty i gdzie ją obejrzeć?

Seria Afterparty została wznowiona na drugi sezon. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, drugi sezon Afterparty rozpocznie się na Apple TV+.

Wznowienie serii z okazji premiery The Afterparty Season 2 zostało ogłoszone w marcu 2022 roku. Jednak data premiery The Afterparty Season 2 nie została jeszcze ogłoszona.

Sezon After Party 2
The Afterparty Season 2 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Ahmedabad Mirror)

Czego można się spodziewać po drugim sezonie Afterparty?

W drugim sezonie Afterparty Tiffany Haddish ponownie wcieli się w rolę detektywa Dannera. Oprócz Tiffany Haddish, żaden inny członek obsady prawdopodobnie nie pojawi się w drugim sezonie The Afterparty.

Drugi sezon Afterparty wprowadzi nową tajemnicę, a detektyw Danner będzie gotowy do rozwiązania nowej sprawy z nową grupą ludzi.

Podsumowanie finału pierwszego sezonu The Afterparty

After Party sezon 1 Ostatni odcinek został zatytułowany „Maggie”.

Na początku finału pierwszego sezonu The Afterparty detektyw Danner dowiaduje się, że Germain wylądował i ma przybyć lada chwila. Danner, która obiecała sobie rozwiązać tę sprawę przed przybyciem Germaina, zaczyna przesłuchiwać Maggie w obecności Zoe.

Maggie mówi, że jej opiekunka zabrała ją do szkoły z powodu nagłego wypadku, gdzie w audytorium widziała swoją matkę z Aniq. Maggie następnie potwierdza oświadczenie Bretta, że ​​musieli udać się na after party, aby odzyskać swojego ulubionego misia koala, który był z Aniq.

Brett poprosił Maggie, aby została w samochodzie, ale po chwili znudziła się i kontynuowała zwiedzanie wioski.

Sezon After Party 2
The Afterparty Season 2 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Full Circle Cinema)

Biegał po domu, a nawet przesiadywał przez jakiś czas w studiu nagraniowym Xaviera. Brett złapał ją ponownie i zaniósł z powrotem do samochodu, gdzie po chwili spała.

Jednak przed pójściem spać Maggie zobaczyła Jennifer 2 oddającą mocz na ganek, który w rzeczywistości był oddawaniem moczu ciężarnej Jennifer 2.

Detektyw Danner od razu zakłada, że ​​Jennifer 2 została przyjęta do szpitala położniczego. Wkrótce potem Jennifer 2 dzwoni do Jennifer 1, aby poinformować ją, że urodziła dziecko i że jej mąż niedługo przyjedzie z Japonii.

Detektyw Danner zebrała wszystkich w salonie, gdzie zaczyna od Chelsea. Danner mówi, że Chelsea miała motyw, by zabić Xaviera, ale Indigo widziała Chelsea i Zoe na schodach, kiedy usłyszeli odgłos spadającego Xaviera.

Danner następnie odrzuca możliwość, że Jennifer 1 lub Ned byli zabójcami, ponieważ w momencie morderstwa Jennifer 1 musiała iść do łazienki, aby zmyć mżawkę alkoholu, którą Xavier dał jej z pokładu na piętrze, a Ned miał Pomóż jej

Uwaga Dannera skupia się na Walcie, który mówi, że był w tym czasie w łazience. Jednak Walt mówi jej, że po prostu próbował wymyślić, jak sprawić, by wszyscy zapamiętali jego imię i że przez cały czas nie wychodził z łazienki.

Sezon After Party 2
Afterparty sezon 2 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, Entertainment Weekly)

Danner następnie wymienia Bretta jako zabójcę. Aniq nie wierzy w to, ponieważ widziała Bretta idącego do samochodu w czasie morderstwa.

Yasper mówi Aniq, aby nie ujawniała tego nikomu, ale Aniq mówi o tym Dannerowi, oczyszczając imię Bretta. Brett przeprasza Aniq za to, że był dla niego złośliwy w przeszłości.

Wyjaśnienie finału 1. sezonu Afterparty: kto zabił Xaviera?

Aniq mówi, że w drodze na górę znalazła otwarte drzwi szafy i że zabójca mógł się tam ukrywać.

DAnner mówi teraz, że zabójcą jest osoba, która prawdopodobnie jest strasznie zdenerwowana tym, jak potoczyło się jej życie, a tą osobą jest Yasper! Danner następnie przedstawia swoją teorię o tym, jak i dlaczego Yasper zabił Xaviera.

Według Dannera, Yasper czuł się niezmiernie zgorzkniały z powodu Xaviera, który uczynił go wielkim, a kariera Yaspera zmierzała donikąd. Yasper wierzył, że to on zainspirował hit Xaviera „Jak duża jest ta impreza”. Yasper poprosił Xaviera o pobłogosławienie swojego kolejnego filmu, na co Xavier stanowczo odmówił.

Yasper sprawił, że wszyscy uwierzyli, że był w studiu nagraniowym Xaviera w czasie morderstwa. Mimo to zakradł się do pokoju Xaviera i wypchnął go z tarasu po krótkiej konfrontacji z nim. Yasper następnie wziął telefon Xaviera i napisał do siebie, że Xavier jest chętny do współpracy z nim.

Sezon After Party 2
Afterparty sezon 2 (Źródło zdjęcia: Apple TV+, TV Fanatic)

Yasper usunął również nagranie z telewizji przemysłowej za pomocą telefonu Xaviera, przez co wyglądało to na błąd detektywa Culpa. Yasper oczywiście zaprzecza temu wszystkiemu i pyta Dannera, jakie ma dowody przeciwko niemu.

Tak się składa, że ​​telefon Xaviera nadal jest w posiadaniu Yaspera, co jest najważniejszym dowodem przeciwko niemu. Spanikowany Yasper wyznaje, a nawet próbuje uciec.

Yasper jest aresztowany, gdy detektyw Germain wchodzi do środka. Można sobie wyobrazić, jaką satysfakcję musi odczuwać detektyw Danner, gdy informuje Germaina, że ​​rozwiązała sprawę i że Germain musi wrócić.

Co stanie się z Aniq i Zoe w finale 1 sezonu Afterparty?

Pod koniec finału pierwszego sezonu The Afterparty widzimy, że Aniq i Zoe odchodzą.

Teraz mają aprobatę Bretta, który jest głęboko zadłużony u Aniq i wydaje się, że również lubi Maggie. Po chwili Zoe zatrzymuje samochód i pyta Aniq, czy zrobi ruch, czy nie.

Z pewnym wahaniem Aniq mówi, że właśnie doszło do morderstwa i aresztowania, ale w następnej chwili kończą się pocałunkiem.

Powiązane posty

Go up