Afterparty sezon 1 odcinek 7 data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 6

18/02/2022 19:54

Zawartość

  • 1 Data premiery odcinka 7 sezonu Afterparty i gdzie oglądać?
    • 1,1 Czego można się spodziewać po odcinku 7 sezonu 1 Afterparty?
    • 1.2 Podsumowanie odcinka 6 sezonu 1 Afterparty
    • 1,3 Wyjaśnienie zakończenia odcinka 6 sezonu Afterparty: Co wyznaje Zoe?

Szósta część The Afterparty Season 1 pojawiła się na Apple TV+, podnosząc nasze tempo przed odcinkiem 7 The Afterparty Season 1, przedostatnim odcinkiem tego sezonu.

Odcinek 6 sezonu Afterparty dał nam wgląd w lżejszą, zabawniejszą stronę Zoe.

Zoe uczy sztuki i jest wicedyrektorem tej samej szkoły, w której studiowała, rozpoczęła poważny związek w młodym wieku siedemnastu lat i jest teraz samotną matką. Po prostu nienawidzi, gdy ktoś próbuje okazać współczucie.

W odcinku 6 sezonu 1, The Afterparty, Zoe powiedziała detektywowi Dannerowi, że musi się przyznać.

Odcinek 6 sezonu Afterparty ujawnił również, kto wysyłał wiadomości z pogróżkami do Chelsea.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 7 sezonu 1 The Afterparty, a także podsumowaniu odcinka 6. sezonu The Afterparty.

Data premiery odcinka 7 sezonu Afterparty i gdzie oglądać?

Odcinek 7 sezonu Afterparty pojawi się na Apple TV+ 25 lutego 2022 roku.

Ten serial komediowy z zagadkami kryminalnymi stworzony przez Christophera Millera miał początkowo premierę w Apple TV+ 28 stycznia 2022 r. i jest dostępny wyłącznie dla widzów tej platformy streamingowej.

Afterparty Season 1 składa się z ośmiu odcinków, które trwają od 31 do 48 minut, a odcinek finałowy pojawi się 4 marca 2022 roku.

After Party Sezon 1 Odcinek 7
The Afterparty, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Czego można się spodziewać po odcinku 7 sezonu 1 Afterparty?

Afterparty Sezon 1 Odcinek 7 został zatytułowany „Danner“.

Gdy detektyw Danner kończy wszystkie przesłuchania, w odcinku 7 sezonu Afterparty przyjrzymy się jej przeszłości.

Przejęła sprawę morderstwa Xaviera, mimo że nie została do tego przydzielona, ​​i została już zwolniona z obowiązków przez detektywa Culpa na polecenie kapitana.

W 7 odcinku 7 sezonu Afterparty zobaczymy także młodszą Danner przez serię retrospekcji i dowiemy się, co skłoniło ją do zajęcia się swoimi sprawami w tak niekonwencjonalny sposób.

Następny odcinek prawdopodobnie rzuci trochę światła na rolę detektywa Culpa, który dokłada wszelkich starań, aby utrudnić śledztwo detektywa Dannera. W końcu ma pewien wgląd w sprawę i miał rację, że Aneeq potajemnie podsłuchuje rozmowę detektywa Dannvera.

After Party Sezon 1 Odcinek 7
The Afterparty, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Podsumowanie odcinka 6 sezonu 1 Afterparty

ten Afterparty Sezon 1 Odcinek 6 został zatytułowany „Zoe.

Sezon 1 Afterparty zaczyna się od Zoe, która mówi detektywowi Dannerowi, że musi się przyznać, na co Danner mówi, że jest pewna, że ​​Zoe nie jest zabójcą.

Zoe wpada w retrospekcję, animowaną opowieść o wydarzeniach z nocy.

Zoe zdradza, że ​​jest zmęczona swoim statusem odpowiedzialnej nauczycielki i samotnej matki. Ma dziką stronę swojej osobowości i była tu na zjeździe i after party na szaloną noc.

W swojej animowanej retrospekcji Zoe staje się dwugłową postacią, a jej „śmieszna” wersja próbuje przejąć jej poważną osobowość.

W rzeczywistości, ujawniając swoje prawdziwe ja przed detektywem Dannerem, przezabawnie zmienia pozycję na kanapie, na której siedzi, aby wyjaśnić swój podwójny charakter.

Zoe przygotowała listę rzeczy do zrobienia na wieczór, listę dziwnych rzeczy, które zamierzała zrobić na spotkaniu. Poważna Zoe chciała ponownie połączyć się z Aniq, podczas gdy zabawna Zoe chciała mieć romans z gwiazdą popu Xavierem.

After Party Sezon 1 Odcinek 7
The Afterparty, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Tymczasem Aniq wchodzi do pokoju, a detektyw Danner natychmiast prosi ją o opuszczenie pokoju, co robi, ale nie przed umieszczeniem telefonu na stole, aby podsłuchać rozmowę Zoe i Dannera. Aniq prosi Yasper, aby zadzwonił na jej telefon i oboje zaczynają słuchać rozmowy przez swoje AirPods.

Niestety, w telefonie Yaspera bardzo szybko zaczyna wyczerpywać się bateria i oboje gorączkowo przeszukują willę w poszukiwaniu ładowarki.

Przypadkowo otwierają drzwi do pokoju, który kiedyś był pokojem ewakuacyjnym Xaviera, wchodzą, a drzwi zamykają się za nimi. Zaczynają panikować, bo nie mogą otworzyć drzwi, a w pokoju nie ma sieci komórkowej.

Widzą Zoe rozmawiającą na ekranie w pokoju, ale jej nie słyszą. Yasper przezabawnie próbuje czytać z ruchu warg, ale sromotnie mu się nie udaje.

W końcu znajdują przycisk na ścianie i wychodzą z pokoju, gdzie znajdują detektywa Culpa, który pyta, czego słuchają na swoich słuchawkach. Yasper natychmiast wyłącza telefon i mówi, że został pobrany.

Culp podejrzewa, że ​​dzieje się coś podejrzanego i mówi detektywowi Dannerowi, że jego zdaniem Aniq podsłuchuje ich rozmowę.

After Party Sezon 1 Odcinek 7
The Afterparty, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Detektyw Danner ignoruje go i zamyka drzwi przed jego twarzą, prosząc, by jej nie przeszkadzał. Culp jest zły i natychmiast wzywa kapitana do kwatery głównej.

Wyjaśnienie zakończenia odcinka 6 sezonu Afterparty: Co wyznaje Zoe?

Tymczasem wydaje się, że Dannerowi podobają się soczyste szczegóły historii Zoe. Oczami Zoe ponownie widzimy wydarzenia nocy rozgrywające się przed nami w animowanej wersji.

Widzimy, jak Zoe i Aniq ponownie uciekają na stadion, gdzie Aniq wyznaje, że Zoe zawsze była jej sympatią i zamierzała ją pocałować, gdy Maggie weszła ze swoją opiekunką.

Mama niedźwiadka w Zoe budzi się i jest wściekła na Bretta. Następnie udaje się na after party helikopterem Xaviera, a rozbawiona Zoe cieszy się całą uwagą.

Musi udaremnić zaloty Xaviera na after party, którego poziom inteligencji pozostawiał wiele do życzenia. Znajduje również Bretta na imprezie, mimo że zabroniła mu tego robić, a potem Aniq próbuje zanucić coś dla niej na gitarze, zanim zwymiotuje i zemdleje.

After Party Sezon 1 Odcinek 7
The Afterparty, sezon 1, odcinek 7 (Źródło zdjęcia: Apple TV+)

Zoe odkrywa również, że to Jennifer 2 wysyłała do Chelsea wiadomości z pogróżkami.

Zoe następnie mówi detektywowi Dannerowi, podobnie jak inni, że Aniq, po odzyskaniu przytomności i zobaczeniu żałosnego stanu, w jakim się znajdował, naprawdę wściekała się na Xaviera i poszła do jego pokoju, a wkrótce potem wszyscy usłyszeli odgłos upadku Xaviera.

Jednocześnie jednak dodaje, że Aniq raczej nie będzie mordercą. Wyznanie, które Zoe zamierzała złożyć Dannerowi, jest takie, że była tak zdenerwowana Brettem, że chciała go zabić.

Detektyw Culp wchodzi i oznajmia Dannerowi, że jest teraz zwolniona ze swoich obowiązków na rozkaz kapitana.

Odcinek 7 sezonu Afterparty nie mówi nam więcej o tożsamości zabójcy Xaviera, więc będziemy musieli trochę poczekać.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up