Wyjaśnienie zakończenia matki / Androida: A co z Samem i Georgią?

13/01/2022 11:04

Ostatnia matka / Android to było całkiem poruszające. Jesteśmy świadkami bolesnej decyzji podjętej przez bohaterów, podczas gdy istnieje robotyczna apokalipsa dzieje się w świecie zewnętrznym.

Widzimy Gruzja, grany przez Chloë Grace Moretz, znajdując się w postapokaliptycznym świecie. Androidy rządzą teraz tym światem. Wcześniej androidy były budowane, aby pomagać ludziom, ale teraz zwróciły się przeciwko ludzkości.

To wydarzenie zostało nazwane Ciężkie bombardowanie, który pozostawił małe ogniska oporu na poziomie wojskowym na całym świecie. Georgia jest w ciąży i jedzie ze swoim chłopakiem Samem, granym przez Albee Smitha, do Obóz wojskowy w Bostonie.

Myśleli, że znajdą tam jakąś nadzieję. Zdobyli tu złowrogą tajemnicę, która sprawiła, że ​​zakończenie Mother / Android jest bardzo bolesne.

Wyjaśnienie zakończenia matki/Androida: Jaki jest sekretny plan robotów?

Wcześniej w Matka / AndroidGruzja została uratowana przed atakiem robota przez Artur (w tej roli Raúl Castillo), który później został wykorzystany do uwolnienia schwytanego Sama.

Arthur, programista AI, stworzył kurtki, dzięki którym ludzie byli niewidzialni dla botów. Georgia wyciągnęła Sama za pomocą jednej z kurtek, ale została bezlitośnie pobita w walce wręcz. Ale uciekli z pomocą Artura. Następnie weszła Gruzja PracaAle Arthur już przywiózł ich do Bostonu na leczenie.

Jednak podczas przesłuchania Georgia zdała sobie sprawę, że Arthur był w rzeczywistości androidem. Przez cały ten czas miał infiltrować bazę.

Kiedy wybuchła strzelanina, złapała swojego nowonarodzonego syna, Lasi pobiegł do EMP w piwnicy. Boty planowały, że ktoś się włamie i zniszczy, aby ludzkość nie miała broni, gdy napadną na obóz.

Wyjaśnienie zakończenia matki / Androida: Co się stało z Arthurem i Gruzją?

ten Punkt zwrotny dla matki / Androida było kiedy Artur znalazł Gruzję na stronie EMP, gdzie zdradził jak udawał swój ból i zachowywał się jak człowiek. Jej poczucie winy za sprowadzenie botów w pierwszej kolejności sprawiło, że chciała naprawić swoje błędy.

Wyjaśnienie zakończenia matki / Androida
Przeczytaj, aby dowiedzieć się, co dzieje się z Arturem i Gruzją z wyjaśnieniem zakończenia Matki / Androida. (napisy: Hulu)

Gdy Artur wepchnął ją do środka, zastrzeliła go Tylko dla odsłonić swoją metalową czaszkę, uświadamiając jej, że maszyny to naprawdę potwory. Gdy inne roboty pobiegły zniszczyć urządzenie, wbiła w jego głowę ostatnią kulę, aby je zabić.

Georgia zdołała jakoś dostać się do klatki, pociągnąć za dźwignię i zabić wszystkie androidy, wysyłając falę uderzeniową w całym kompleksie. Po uratowaniu wszystkich, przywiózł Foresta z powrotem do Sama, który niestety stracił nogi podczas pobytu w więzieniu.

Wyjaśnienie zakończenia matki / Androida: A co z Samem i Georgią?

Jednak historia pary nie skończyło się na szczęśliwej nucie próbując iść do Korea, gdzie bezpieczniej i łatwiej było założyć rodzinę.

Niestety, Korea akceptowała tylko dziecigdyż łatwiej byłoby im zakwaterować niż ich rodziny.

Gdy krwawił, zdecydował Sam, wiedząc, że nie będą w stanie ochronić chłopca w ciągu kilku minut Ameryka spustoszona przez wojnę. Georgia musiała pozwolić Forest odejść, pisząc notatkę, aby kiedy dorósł, mógł zrozumieć, dlaczego jego matka złożyła takie poświęcenie.

Pokazuje skok w czasie Samotna Gruzja wędrująca po USA po śmierci Sama, który odniósł obrażenia. Spaliła swoje rzeczy, aby wymazać mroczną i bolesną przeszłość, ale żołnierze ją znaleźli i zaoferowali jej miejsce w Portland.

na końcu Matka / Androidokazało się, że Georgia nie spaliła zdjęcia zabrała ze sobą, gdy urodził się ich syn, Forest.

To było jedyne zdjęcie, które miał razem. Postanowiła zachować go, aby pamiętać o swojej rodzinie i dobrych wspomnieniach.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej o wspomnianych treściach.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up