Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1, odcinek 9, spoilery, data premiery i podsumowanie odcinka 8

08/03/2022 18:12

Zawartość

  • 1 Kiedy ukaże się 9 odcinek 9 sezonu „Prognoza miłości i pogody” i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 9 „Przepowiadania miłości i pogody” w 1. sezonie?
  • 3 Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 8
  • 4 Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 8 Wyjaśnienie zakończenia

Wraz z wydaniem ósmej części pierwszego sezonu „Prognozująca miłość i pogodę”, jesteśmy w połowie tego uroczego koreańskiego serialu dramatycznego. Teraz rozpoczęło się oczekiwanie na odcinek 9 Prognozy miłości i pogody, sezon 1, ponieważ widzimy, jak bohaterowie porządkują swoje życie zawodowe i osobiste.

Podczas gdy okazało się, że całkowicie chaotyczne zakończenie odcinka 7 Prognozy miłości i pogody jest wręcz zabawne, w ósmym odcinku bohaterowie byli w niestabilnym stanie umysłu, a wysoka temperatura sprawiała, że ​​byli nerwowi.

Epizod dotyczył podwyższonego wskaźnika dyskomfortu, niedziałającego systemu chłodniczego i jego wpływu na pracowników KMA.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 9 „Prognozowanie miłości i pogody”, a także podsumować poprzedni odcinek.

Kiedy ukaże się 9 odcinek 9 sezonu „Prognoza miłości i pogody” i gdzie go obejrzeć?

Prognozowanie miłości i pogody sezon 1, odcinek 9 zostanie wydany na Netflix i JTBC 12 marca 2022 roku o godzinie 20:30 czasu KST.

Stworzony przez Kang Eun-kyung i napisany przez Seona Yeonga, pierwszy sezon „Przepowiadania miłości i pogody” ukazuje się w każdy weekend.

Czego można się spodziewać po odcinku 9 „Przepowiadania miłości i pogody” w 1. sezonie?

Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1, odcinek 9 będzie pełen konfrontacji i oskarżeń. W odcinku 9 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, Han Ki-jun oskarży Ha Kyung o umawianie się z Lee Si-woo tylko po to, by się na nim zemścić.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 9
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Netflix, The Envoy Web)

Sekretna randka reżyserki Ha Kyung z Lee przyciągnie uwagę członków jej załogi w odcinku 9. Prognozy miłości i pogody. Będzie to oznaczać kłopoty dla ich związku, ponieważ Ha Kyung stanowczo stwierdziła, że ​​zerwie ich związek, jeśli ludzie się dowiedzą.

Małżeństwo mówcy Han i reportera Chae przechodzi bardzo trudną fazę. W odcinku 9 „Prognozowanie miłości i pogody” w odcinku 9 okaże się, czy zrobią krok, aby uratować swoje małżeństwo.

W odcinku 9 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, Lee i Han prawdopodobnie zostaną poproszeni przez starszego dyrektora o rozmowę i rozwiązanie dzielących ich różnic.

Han prawdopodobnie spróbuje odwieść Lee od związku z Ha Kyung. Han wierzy, że Lee jest kobieciarzem, więc powie Lee, że jeśli Ha Kyung jest w związku z Lee, myśli o poślubieniu go.

Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 8

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8 Został on nazwany „Wskaźnikiem Dyskomfortu”.

Na początku odcinka znajdujemy kompletnie pijanego Ha Kyung i Han wychodzących z budynku, aby porozmawiać. Całkowicie histeryczny Han mówi Ha Kyung, że teraz, gdy Chae go zdradził, może zrozumieć ból, jaki musiał odczuwać Ha Kyung.

Ha Kyung odpowiada, że ​​czuł upokorzenie, a nie ból. Radzi Hanowi, aby zapomniał o przeszłości swojej żony. Han mdleje, a Lee, który gonił ich, dzwoni do Chae, aby poznać adres Lee.

Lee zostawia Hana całkowicie zagubionego w swoim budynku, gdzie zabiera go Chae. Han nadal przeprasza Ha Kyung. Chae był wcześniej w świetnym nastroju i z miłością przygotowywał obiad dla Hana, ale wszystko było zepsute.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 9
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Netflix, HallyuSG)

Lee konfrontuje się z Ha Kyung na jego felietonach dla Han. Lee mówi, że czuje się zdradzony po tym odkryciu. Atmosfera jest bardzo gorąca i oboje wpadają do swoich pokojów w mieszkaniu Ha Kyung, na co patrzy Um. Starszy Meteorolog Um w ciszy nalewa sobie przystawki.

Chae pyta Hana o wczorajszy wieczór, ale mówi, że porozmawia później.

W mieszkaniu Ha Kyung sprząta bałagan stworzony przez Um i idzie do biura. Um i Lee robią śniadanie, a Um jest zaskoczona znajomością kuchni Ha Kyung, ale w dojrzały sposób trzyma gębę na kłódkę.

W drodze do biura Ha Kyung wpada w wypadek i odkrywa, że ​​Han zmienił ubezpieczyciela samochodów.

Ha Kyung dzwoni do Hana, aby dowiedzieć się o aktualnym ubezpieczycielu. Han postanawia tam pojechać, a nawet odwozi ją do swojego biura, ponieważ jej samochód został odholowany, gdy dowiedział się o wypadku.

Tymczasem w biurze Lee martwi się o Ha Kyung, ponieważ jeszcze nie przybyła do biura. Ha Kyung informuje głównego meteorologa Um o swoim wypadku, a Um, będąc inną osobą, postanawia przejąć ważne spotkanie, które odbywa się na początku pory deszczowej.

Z powodu intensywnego upału wskaźnik dyskomfortu jest wysoki i dodaje soli do kontuzji, nie działa też klimatyzacja.

Lee jest zszokowany, gdy dowiaduje się o wypadku Ha Kyung i nie jest w stanie skupić się na spotkaniu. Pytany o swoją opinię nie udziela informacji. Zauważa, że ​​na spotkaniu nie ma też mówcy Han.

Później Lee znajduje Ha Kyunga wchodzącego do biura z Hanem.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 9
Miłość i prognoza pogody, sezon 1, odcinek 9 (Źródło zdjęcia: Netflix, Times of India)

Gdzie indziej Chae zostaje poinformowana przez swojego wściekłego redaktora naczelnego, że główny artykuł Hana nie powiódł się, ponieważ Han odmówił.

Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 8 Wyjaśnienie zakończenia

Zastępca dyrektora Shin idzie do pomieszczenia z klimatyzacją i zastaje techników zajętych naprawą w intensywnym upale. Shin dziękuje im za ciężką pracę, a nawet przynosi im zimne piwo.

Tymczasem Chae widzi Ha Kyung i Han idących razem do biura, a także widzi, jak Han odłącza swój telefon.

Lee odciąga Ha Kyunga na bok i mówi mu, jak bardzo się martwił. Ha Kyung opowiada mu o problemie z ubezpieczeniem. Lee, który jest dość niepewny swojego związku, zastanawia się, czy wiele pozostało między Ha Kyung i Hanem nawet po zerwaniu.

Później Ha Kyung udaje się na konferencję prasową, gdzie Han widzi Chae wchodzącego z Lee.

Han, poza kontrolą swoich emocji z powodu intensywnego ciepła, uderza Lee tuż przed prasą, a Lee również odpowiada. Starszy dyrektor następnie przeprasza na piśmie i również podejmuje działania dyscyplinarne przeciwko nim.

W biurze Kim mówi swoim kolegom, że Lee był chłopakiem Chae, a Ha Kyung prosi ich, aby nie plotkowali.

Ha Kyung następnie zabiera Lee do kawiarni, gdzie zajmuje się odniesionymi obrażeniami. Ha Kyung mówi Lee, że jej związek z Hanem ma dziesięć lat, a część tego, co z niego zostało, wyjdzie na jaw od czasu do czasu, ale zapewnia Lee, że niczego przed nim nie będzie ukrywać.

Lee całuje ją w tym samym miejscu publicznym, a Han, który ją śledzi, jest zszokowany widząc to. Mówi także Chae, że Lee spotyka się z Ha Kyung.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up