Prognozowanie miłości i pogody sezon 1, odcinek 8, data premiery, spoilery i podsumowanie odcinka 7

07/03/2022 08:37

Zawartość

  • 1 Kiedy zostanie wydany odcinek 8 „Prognozy miłości i pogody” sezon 1 i gdzie go obejrzeć?
  • dwa Czego można się spodziewać po odcinku 8 „Przepowiadania miłości i pogody” w 1. sezonie?
  • 3 Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 7
  • 4 Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 7 Wyjaśnienie zakończenia

Prognozowanie miłości i pogody sezon 1, odcinek 8, niedługo zostanie wydany w serwisie Netflix. Poprzedni odcinek pierwszego sezonu „Prognozująca miłość i pogodę” był dość zabawny, a czasami nawet zabawny, co sprawia, że ​​ten koreański dramat romantyczny jest łatwy do obejrzenia.

W poprzednim odcinku 1 sezonu „Prognozowanie miłości i pogody” Ha Kyung znalazł nieprawdopodobne rozwiązanie problemu bezdomności Lee Si-woo, a także głównego prognosty Um.

Widzimy również, jak Han Ki-jun desperacko próbuje uratować swoje małżeństwo, gdy odkrywa kolejny sekret z przeszłości Chae Yoo-jina.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o odcinku 8 „Prognozowanie miłości i pogody”, a także podsumować poprzedni odcinek.

Kiedy ukaże się 8 odcinek „Prognoza miłości i pogody” sezon 1 i gdzie go obejrzeć?

Prognozowanie miłości i pogody sezon 1, odcinek 8 zostanie wydany na JTBC i Netflix 6 marca 2022 roku.

Wydawany w każdą sobotę i niedzielę pierwszy sezon Love and Weather Forecast wylądował na JTBC i Netflix 12 lutego 2022 r. i jest kierowany przez Cha Young-noon.

Czego można się spodziewać po odcinku 8 „Przepowiadania miłości i pogody” w 1. sezonie?

W odcinku 8 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, prawdopodobnie będziemy świadkami większego zamieszania panującego w mieszkaniu Ha Kyung.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Netflix, Head Topics)

Ha Kyung jest w naprawdę dziwnej sytuacji i ma wiele do wyjaśnienia bez własnej winy. Sprawy mogą stać się bardziej niezręczne, gdy martwy pijany Han zemdlał na swojej kanapie.

W odcinku 8 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, zobaczymy, jak Lee konfrontuje się z Ha Kyung o to, czy czuje coś do Hana.

Odbędzie się również znacząca i publiczna walka między Lee i Hanem, którzy są na siebie niezwykle wściekli. Han i Chae prawdopodobnie zastanowią się nad swoim związkiem w następnym odcinku.

W odcinku 8 „Prognozująca miłość i pogodę”, sezon 1, starszy prognostyk Um prawdopodobnie dostanie drugą szansę na uratowanie życia rodzinnego, gdy jego żona i córka odczują jego nieobecność.

Dowiadujemy się również, że siostra Ha Kyung, Jin Tae-Kyung, wciąż spotyka się z asystentem reżysera Shinem i mamy nadzieję, że będą mieli wspólną przyszłość.

Podsumowanie Przepowiadania Miłości i Pogody Sezon 1 Odcinek 7

Na początku Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 7, znowu znajdujemy Ha Kyung proszącego Lee o wprowadzenie się do niej, ale zachowuje to w tajemnicy. Dodaje, że po tym, przez co przeszła, musi go lepiej poznać, zanim podejmie z nim decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Lee odrzuca swoją ofertę, mówiąc, że był wcześniej w związku i że wspólne mieszkanie przez jakiś czas nie gwarantuje przyszłej kompatybilności. Można się domyślać, że to duma Lee sprawiła, że ​​odmówił.

Gdzie indziej widzimy, jak Han konfrontuje się z Chae, aby nie zarejestrować ich małżeństwa. Chae mówi, że nie jest już pewna ich związku z codziennymi konfliktami, które mają. Dodaje, że nie chce się zestarzeć, spłacając długi.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8
Miłość i prognoza pogody, sezon 1, odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Netflix, Leisurebyte)

Lee szuka mieszkania i bardzo trudno jest mu znaleźć takie, które pasuje do jej napiętego budżetu. Możemy sobie wyobrazić jego traumę ze sceny retrospekcji, w której dowiadujemy się, że jako dziecko jego ojciec zostawiał go bez opieki na ulicy, gdy był zajęty zabawą w motelach.

W ciągu nocy znajdujemy Ha Kyung czekającą na telefon Lee, Lee mieszkającą w swoim samochodzie i główną spikerkę Um przebywającą w pokoju obsługi nocnej KMA. Córka Um, Um Bo-mi, prosi matkę o rozwód, jeśli już go nie kocha.

Następnego dnia Han spotyka w windzie zastępcę dyrektora Myunga i pyta, czy jej mąż odszedł z pracy na rok. Później, przy kawie, Han prosi ją o radę w sprawie swoich problemów małżeńskich.

Myung wyjaśnia, że ​​małżeństwo to punkt bez powrotu dla pary i trzeba zaszczepić wiarę w partnera.

Tymczasem w siedzibie KMA odkryliśmy, że warstwa ozonowa w atmosferze może osiągnąć poziom alarmowy z powodu zwiększonego promieniowania słonecznego. Powiadomione zostaje Centrum Prognoz Jakości Powietrza, które wydaje alert.

Ha Kyung mówi, że ironia losu polega na tym, że ozon jest jednocześnie korzystny i szkodliwy. Utrzymanie optymalnej odległości jest kluczowe, ale nie da się jednocześnie obliczyć.

Kim Soo-Jin odbiera telefony ze skargami od opinii publicznej, która jest zdenerwowana alarmem o ozonu. Niektóre z nich próbują flirtować, podczas gdy inne są dla niej zupełnie niegrzeczne. Asystent reżysera Myung przybywa na ratunek Kimowi i daje powodowi posmak jego własnego lekarstwa.

Później pojawia się Han i konfrontuje się z Kim o niegrzeczną rozmowę z informatorem. Kim jest zrozpaczona i mówi, że nie zdała egzaminu do służby cywilnej, żeby wysłuchać tych błahych skarg i dać się nakrzyczeć.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Netflix, Parapuan)

Ha Kyung cierpliwie wyjaśnia Kim, że wykonują służbę publiczną i nie powinna uważać jej skarg za błahe. Um handicaper głowy czule wspomina czas, kiedy wyjaśniła to samo młodszemu Ha Kyung. „Ha Kyung przebył długą drogę”, mówi do siebie Um.

Lee odbiera telefon od swojego agenta nieruchomości, kiedy podsłuchuje, jak starszy meteorolog Um omawia jej problemy rodzinne ze starszym dyrektorem. Teraz Lee wie, dlaczego Um mieszka na nocnej zmianie i pyta, czy może dzielić z nim pokój.

Później Ha Kyung i Lee wychodzą razem na kolację. Ha Kyung wyznaje, że zostali wyrzuceni z domu po śmierci ojca, aby spłacić długi. Ona i jej siostra musiały mieszkać w domach różnych krewnych, podczas gdy ich matka pracowała.

Dopiero znacznie później udało im się zamieszkać razem jako rodzina. Tak więc, dodaje Ha Kyung, zna ból związany z bezdomnością.

Później Lee przynosi jedzenie dla głodnej Um, zwierzając się jej, że jego przykrywka została zdemaskowana. Lee nie ma ani grosza na swoim imieniu i do tej pory trzymał się swojej dumy.

Tymczasem dowiadujemy się, że redaktor naczelny Munmin Daily, w którym pracuje Chae, zaproponował Hanowi napisanie artykułu. Po otrzymaniu rady małżeńskiej od Myunga Han postanawia popracować nad swoim małżeństwem.

Kiedy Chae wraca do domu, odkrywa, że ​​Han przygotował jej obiad. Han mówi jej, że złożył wniosek o pożyczkę dla urzędników państwowych z niższą stopą procentową i informuje ją, że zgodził się napisać artykuł.

Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8
Miłość i prognoza pogody Sezon 1 Odcinek 8 (Źródło zdjęcia: Netflix, Dailymotion)

Gdzie indziej znajdujemy siostrę Ha Kyung w księgarni, gdzie odkrywa, że ​​książka, którą napisała, została odłożona do sklepu. Trzyma książkę na wystawie, którą widzi asystent reżysera Shin. Shin mówi mu, że znalazł żałosną książkę, co denerwuje Jina. Kiedy Shin zdaje sobie sprawę, że Jin napisał książkę, jest mu przykro.

Prognozowanie miłości i pogody Sezon 1 Odcinek 7 Wyjaśnienie zakończenia

Następnego dnia Han udaje się do Ha Kyung, aby ponownie poprosić ją o pomoc w napisaniu swojego artykułu, ale tym razem odmawia.

później to mówi Ha Kyung, że powinna bardziej dbać o swój zespół. Zostajesz poinformowany, że dwóch członków Twojego zespołu mieszka na nocnej zmianie.

Ha Kyung znajduje ich oboje śpiących w swoich samochodach i zabiera ich do swojego mieszkania. Mówi im, że mają zamiar pozostać w jej mieszkaniu na zasadzie podziału kosztów, dopóki nie zostanie dokonana inna aranżacja. Lee idzie po piwo, a Um idzie się wykąpać.

Tymczasem Han, który podsłuchał, jak jego koledzy rozmawiają o dawnym związku żony, upija się i przybywa do drzwi Ha Kyunga. W tym samym czasie Shin, który ma mizofobię, przybywa z garnizonami do jego drzwi.

W poprzednim odcinku, Jin, który przyniósł dekoracje dla Ha Kyung, rzucił to samo w domu Shina, gdy znalazł zamknięte mieszkanie Ha Kyunga i zmieniony kod bezpieczeństwa. Zapach przystawek doprowadzał go do szaleństwa i przyszedł zwrócić je Ha Kyung.

Tak się składa, że ​​w salonie Ha Kyung panuje kompletny chaos, Han przybywa kompletnie pijany, Shin z dodatkami, Lee wraca z butelkami piwa, a Um wychodzi z łazienki w tym samym czasie!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up