Planet of the Dead: Kiedy kontynuacja Armii Umarłych trafi na Netflix?

3 lata ago

Armia Umarłych Dyrektor Zack Snyder już zapowiedział następny Kontynuacja Armii Umarłych, Planeta Umarłych.

Wydany w maju 2021, Army of the Dead był jednym z najczęściej oglądanych filmów na Netflix.

Prequel zwany Army of Thieves został wydany na Netflix 29 października 2021 roku.

Oba filmy do tej pory pokochali fani. Po sukcesie Army of Thieves ogłoszono, że Zack Snyder pojawi się z kontynuacją Armia Umarłych, która została zatytułowana Planeta Umarłych.

W Army of the Dead widzieliśmy Scotta Warda (David Batista) i jego zespół, którzy próbowali przeprowadzić największy i najbardziej niemożliwy napad w Las Vegas, który był jednym z obszarów najbardziej dotkniętych przez zombie.

Kontynuacja będzie oparta na wydarzeniach po zakończeniu Armii Umarłych, gdzie widzieliśmy Dietera uwięzionego w środku Götterdämmerung bezpieczne wraz z alfa zombie Zeus a Vanderohe uświadamia sobie, że został ugryziony przez jednego z zombie. Teraz przenosi patogen do Meksyku.

W wywiadzie dla Inverse, kiedy Zack Snyder został zapytany o przyszłość serii i czy zobaczymy ponownie Ludwiga Dietera w przyszłości, Snyder szydził, że nieszczęsny ślusarz a król zombie został zamknięty w legendarnym Götterdämmerung.

Więc teraz prawdziwą przygodą byłoby zobaczyć, co się z nim dzieje, gdy drzwi są zamknięte. Czy zostanie zaatakowany przez Zeusa, czy będzie? Czy Zeus ma wobec niego inne plany?

Jak wiemy, Zeus nie jest jak inne bezmyślne zombie, więc może mieć inne pomysły z Ludwigiem Dieterem.

Poza tym nie widzieliśmy, jak umierał w filmie, więc jest duża szansa, że ​​żyje.

Ponadto z Teoria cyklu czasowego Army of ThievesMożliwe, że następny film pokazuje inną oś czasu, w której żyłby Ludwig Dieter, a zespół z powodzeniem wykonałby napad w Las Vegas.

Zack powiedział dalej, że nie ujawni, co dzieje się w Armii Umarłych, znanej również jako Planeta Umarłych, i czy Dieter żyje i czy tak jest.

Na pewno odnajdzie swoją kochankę Gwendoline, jak w zakończeniu Armii Złodziei, widzieliśmy, jak Dieter obiecał, że pewnego dnia na pewno spotka się z Gwendoline.

Armia złodziei-Matthias Schweighöfer jako Ludwig Dieter lub Sebastian Schlencht-Wöhnert)
Army of Thieves-Matthias Schweighöfer jako Ludwig Dieter lub Sebastian Schlencht-Wöhnert) (Źródło zdjęcia Netflix)

Kiedy pojawi się Army of the Dead 2 lub Planet of the Dead?

Nie ma ustalonej daty premiery Army of the Dead 2 czy Planet of the Dead. Ale dobrą wiadomością dla wszystkich fanów jest to, że Netflix odnowił film.

Zbliżając się do daty premiery Army of the Dead 2 lub Planet of the Dead, reżyser filmu Zack Snyder ma kolejny projekt z Netflix, czyli film science fiction, Zbuntowany Księżyc.

Oczekuje się, że Rebel Moon ukaże się przed kontynuacją Army of the Dead, więc aby obejrzeć Army of the Dead 2 lub Planet of the Dead, będziemy musieli poczekać do 2023 roku.

Ale nie ma się czym martwić. Pojawi się także kolejny prequel Army of the Dead, serial animowany zatytułowany „Army of the Dead: Las Vegas”, który również opowie nam, jak w ogóle powstał patogen zombie i kto za tym stoi.

Premiera serialu animowanego z prequelem ma nastąpić wiosną 2022 roku.

Armia Złodziei – Sabastiana i Gwendoliny
Armia złodziei-Sabastian i Gwendoline (źródło zdjęcia Netflix)

Czego można się spodziewać po Army of the Dead 2 czy Planet of the Dead?

W zakończeniu Army of the Dead widzimy wojsko bombardujące całe miasto, aby zniszczyć zombie.

Zauważamy to na scenie po kredycie Vanderohe (Omari Hardwick) został ugryziony przez jednego z zombie, a teraz, nie wiedząc o tym, przenosi wirusa do Meksyku.

Ugryzienie pochodziło od jednego z zombie alfa, Zeusa. Ponadto Zeus jest teraz zamknięty w sejfie z Dieterem.

Co się teraz stanie z Dieterem?

Czy uda mu się przeżyć i jakoś zabić Zeusa? A może będzie odwrotnie?

Cóż, tylko sequel może na to odpowiedzieć.

Ponieważ ugryzienie pochodzi od zombie alfa, Zeusa, więc przy naszym założeniu uważamy, że Vanderohe w końcu zamieni się w zombie i zaraża innych patogenem.

Dodatkowo, jak sugeruje tytuł sequelu, „Planeta umarłych” również sugeruje to samo.

Armia umarłych
Army of the Dead: Dave Bautista jako Scott Ward (źródło zdjęcia Netflix)

Kto może znaleźć się w obsadzie Planet of the Dead?

Data premiery Planet of the Dead nie została jeszcze ogłoszona, gdybyśmy mieli zgadywać, widzimy następujące osoby powracające w sequelu, ponieważ żyją w Armii Umarłych.

Kate (Ella Purnell), nosicielka patogenów Vanderohe (Omari Hardwick), Scott Ward (David Batista), Mikey Guzman (Raúl Castillo), Geeta (Huma Qureshi).

Również z filmu Army of Thieves możemy zobaczyć powracające obsady. Jednak los Ludwiga Dietera wydaje się w tej chwili niepewny, ponieważ jest on zamknięty w sejfie ze Zeusem.

Formy, które można zwrócić, to Matthias Schweighöfer jako Ludwig Dieter i Nathalie Emmanuel jako Gwendoline Starr.

Tutaj, co dzieje się z Dieterem, byłoby interesujące zobaczyć, jak został zamknięty w Götterdämmerung z alfa zombie Zeusem.

I jak wcześniej ujawnił Snyder w wywiadzie: „Czy prawdziwa przygoda zobaczy, co dzieje się z Dieterem i co dzieje się za zamkniętymi drzwiami skarbca?”

Poza tym nie widzieliśmy, jak umierał w filmie, więc wciąż istnieje duża szansa, że ​​Dieter żyje.

Armia umarłych
Raúl Castillo, reżyser Zack Snyder, Nora Arnezeder i Ana de la Reguera na planie „Armii umarłych” © Netflix / Dzięki uprzejmości Everett Collection

Więcej o serialu animowanym Armia Umarłych.

Oprócz nadchodzącej kontynuacji Army of the Dead, „Planeta żywych trupów”, na kartach jest też animowany serial.

Animowany serial został zatytułowany Army of the Dead: Lost Vegas, co powie nam prawdziwą przyczynę epidemii zombie w Las Vegas.

W serialu animowanym pojawią się jedne z największych nazwisk w obsadzie.

Niektóre godne uwagi wzmianki to Christian Slater, Joe Manganiello, Harry Lennix, Anya Chalotra, Ross Butler, Vanessa Hudgens i Jena Malone.

Serial animowany zatytułowany Army of the Dead: Lost Vegas będzie sześcioodcinkową serią, która da nam Pełna historia epidemii zombie w Las Vegas.

Zack Snyder ujawnił również w wywiadzie, że serial animowany może zawierać Strefę 51, gdzie moglibyśmy zobaczyć historię, taką jak plany urzędników państwowych i jak ich plany się powiodły; Mogą też być podróże międzywymiarowe i wszystko inne.

Tak więc, sądząc po komentarzach Zacka Snydera na temat nadchodzącej animowanej serii prequeli, Z pewnością możemy spodziewać się, że serial animowany będzie wspaniałym prequelem oryginalnej Armii Umarłych.

ARMIA ZMARŁYCH
ARMY OF THE DEAD - (LR) Matthias Schweighšfer jako Dieter, Zack Snyder (reżyser / producent / scenarzysta), Cr: Clay Enos / NETFLIX © 2020

Gdzie zobaczyć Armię Umarłych i Armię Złodziei?

Obaj Army of the Dead i Army of Thieves są dostępne do streamowania w serwisie Netflix. Możesz dostroić się do Netflix i rozpocząć przesyłanie strumieniowe obu.

Oto zwiastun obu filmów.

Powiązane posty

Go up