Data premiery Army of the Dead

03/04/2021 21:30

Army of the Dead - data premiery

Army of the Dead to nadchodzący film o napadzie zombie Netflix . Koordynuje go słynny producent filmowy Zack Snyder. Zadanie miało zaplanowany wiec i zaowocowało przyzwoitą promocją wśród jednostek.

Wyrzucić

Dyrektor generalny Zack Snyder wyreżyserował dla Netflix film o napadzie na zombie zatytułowany Army of the Dead. W obsadzie znaleźli się Dave Bautista, Ella Purnell, Ana de la Reguera, Garret Dillahunt, Raul Castillo, Omari Hardwick, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, Huma Qureshi i Matthias Schã¶fer. Ponieważ zyskał duże zainteresowanie w mediach internetowych, pojawia się znak zapytania co do daty jego premiery.

Data wydania

Netflix nie podał w tej chwili konkretnej daty debiutu Army of the Dead. Niemniej jednak sam film ma się ukazać w tym roku, 2021. Istnieją spekulacje, że firma mogłaby zadebiutować na scenie streamingowej podczas Halloween, które przypada na październik. Film może zostać włączony jako Twoja przygoda, którą musisz zobaczyć w upiornym sezonie, biorąc pod uwagę jego ekscytującą jazdę.

Scenariusz

Army of the Dead śledzi zgromadzenie wojowników zakontraktowanych w armii, którzy planują napad na klub hazardowy w Las Vegas, wysadzając w powietrze epizod zombie. Scenariusz napisali Zack Snyder i Shay Hatten, a fabułę - Snyder i Joby Harold. Firma została zadeklarowana w 2008 roku jako koprodukcja z Universal Studios i Warner Bros. Onboard. Po 10 latach w 2019 Netflix nabył prawa do transmisji strumieniowej. Jest finansowany przez Deborah Snyder, Zack i Wesley Coller. Filmowanie rozpoczęło się w lipcu 2019 roku w Los Angeles w Kalifornii i Albuquerque w Nowym Meksyku.

W rzeczywistości jeszcze przed debiutem filmu Netflix odkrył swoją gotowość do rozszerzenia wszechświata zombie. Sztandar dał zielone światło dwóm kompaniom Armii Umarłych. Jeden to film prequel, a drugi to aranżacja anime. Prequel bez tytułu wyreżyseruje Matthias Schosityã¶fer, który wcieli się również w postać Ludwiga Dietera, jego bohatera z Army of the Dead. Aranżacja anime, Army of the Dead: Lost Vegas, pokaże historię narodzin postaci Dave'a Bautisty z Army of the Dead. Fabuła będzie się toczyć wokół niego i jego zespołu podczas podstawowej katastrofy w Las Vegas, gdy będą konfrontować się ze źródłem epizodu zombie. Zack Snyder będzie koordynował dwie lub trzy sceny aranżacji, wraz z showrunnerem Jayem Olivią, który również wyreżyseruje kilka scen.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up