Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2 – data premiery, czego można się spodziewać i krótkie podsumowanie

01/03/2022 18:18

Zawartość

  • 1 Kiedy zostanie wydany odcinek 2 sezonu 6 Peaky Blinders?
  • dwa Czego możemy się spodziewać w odcinku 2 sezonu 6 Peaky Blinders?
  • 3 Krótkie podsumowanie Peaky Blinders, sezon 6, odcinek 1

Jest wiele rozmów na temat Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2 po premierze pierwszego odcinka w dniu 28 lutego 2022. Po obejrzeniu pierwszego odcinka publiczność i fani zrozumieją, co nowego w rodzinie Shelby.

Innym faktem jest brak ciocia Polly szarasok Helen McCroy. Miał raka od dłuższego czasu, zanim ostatecznie odszedł w 2021 roku.

Pierwszy odcinek dał nam niebezpieczne spojrzenie na Tommy'ego próbującego się zabić. Na szczęście Tommy żyje dzięki swojemu bratu.

Jeśli chcesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać w Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2następnie kontynuuj czytanie artykułu, aby dowiedzieć się więcej.

Kiedy zostanie wydany odcinek 2 sezonu 6 Peaky Blinders?

Peaky Blinders sezon 6 będzie miał w sumie sześć odcinków. Pierwszy odcinek został już wydany.

Peaky Blinders, sezon 6, odcinek 2 będzie wyemitowany 6 marca 2022 r., Niedziela o 21:00 Odcinek nosi tytuł Czarna koszula.

Peaky Blinders, sezon 6, odcinek 2 będzie dostępny do streamowania BBC One lub BBC iPlayer.

Czego możemy się spodziewać w odcinku 2 sezonu 6 Peaky Blinders?

Zanim przejdziesz do szczegółów na temat tego, co możesz zobaczyć w Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2Jedno jest pewne- Tommy będzie w poważnym niebezpieczeństwie..

Ma w sobie głód, by zawsze być na szczycie listy gangsterów z Bostonu. Tym razem bycie liderem listy nie będzie łatwe, ponieważ jego przeciwnik nie odpuści sprawy tak łatwo.

Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2
Obejrzyj Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2, aby dowiedzieć się, co czeka Thomasa Shelby'ego. (napisy: BBC)

Peaky Blinders sezon 6 to ostatni sezon serialudlatego każdy szczegół, który widzimy podczas odcinków, będzie miał znaczące znaczenie.

Na Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2Thomas Shelby będzie zaangażowany w walkę o władzę z bojownicy o wolność, inni gangsterzy w bostoniei dyktatorzy. Wszyscy wydają się spiskować przeciwko tobie. Zobaczymy, jak Tommy odwiedza swojego starego przyjaciela w Camden.

Wydarzenia, które zobaczymy w odcinku 2 sezonu 6 Peaky Blinders, nie przypadną ci do gustu, jeśli jesteś wielkim fanem Thomas Shelby. Możesz stawić czoła największemu i najstraszliwszemu wyzwaniu, jakie kiedykolwiek spotkałeś w swoim życiu.

Peaky Blinders zdołał wzbudzić zainteresowanie wszystkich i sprawił, że wszyscy trzymali się serialu przez ostatnie pięć sezonów. Ten sezon z pewnością przyniesie wiele zwrotów akcji, ale wszyscy mamy nadzieję, że zakończenie będzie czymś, na co wszyscy czekamy.

Oglądaj program, aby zobaczyć więcej zwrotów akcji, jakie ma dla nas w zanadrzu.

Krótkie podsumowanie Peaky Blinders, sezon 6, odcinek 1

W pierwszym odcinku szóstego sezonu zobaczyliśmy, że Thomas Shelby postanowił: zastrzel się z broni. Pociągnął nawet za spust, ale nic się nie wydarzyło, odkąd Arthur wcześniej opróżnił kule z pistoletu.

To nadaje ton pokazowi, że Thomas Shelby jest w najgorszym stanie. Jego morderstwo Oswald Mosley nie powiodło mu się również, gdy Barney Thompson został schwytany.

Peaky Blinders sezon 6, odcinek 2
Czy Tommy'emu uda się zabić Oswalda Mosleya? (napisy: BBC)

Thomas rozumie, że zabicie Oswalda Mosleya nie będzie łatwe, ponieważ Armia Republiki Irlandzkiej chroni go

Wraz z tym widzimy śmierć ciocia Polly szara, co jeszcze bardziej je rozkłada. Śmierć cioci Polly wpływa na niego, fanów i publiczność serialu.

Jego córka, RubinWygląda też na chorą i ciągle marzy o zielonookim mężczyźnie. Ciągle powtarza słowa. Tickna mora o'beng W Twoich snach. tommy dzwoni Szmaragd zaopiekuj się Ruby i dokonaj wszelkich niezbędnych przygotowań, aby zapewnić bezpieczeństwo jej córce.

Co michael szary wchodzi na scenę, widzimy, że wcale nie jest zadowolony, gdy Tommy robi interesy z ludźmi odpowiedzialnymi za śmierć Polly. Tommy również pragnie zemsty, ale wie, że biznes był wówczas niezbędny dla rodziny.

Wsadził Michaela do więzienia, żeby nie wtrącał się w żadne jego sprawy. Rozumiemy, że Tommy planuje użyć Michael jako jego pionek osiągnąć pewne cele.

bądź na bieżąco z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej o tym, co wydarzy się za Peaky Blinders sezon 6 Odcinek 2 i nadchodzące odcinki.

Powiązane posty

Go up