Peacemaker Odcinek 6 – data premiery, gdzie oglądać online, spoilery i wyjaśnienie zakończenia odcinka 5

28/01/2022 19:34

Rozjemca Odcinek 6 został zatytułowany Murn po przeczytaniu. w Rozjemca Odcinek 5widzimy Peacemakera i jego kolegów z drużyny goniących za motylopodobnymi stworzeniami.

Zespół otrzymał od Murn rozkaz udania się do fabryki, w której miał znaleźć ich pochodzenie motyle.

To jest ryzykowna misja, ale zespół musi się tam udać, aby uzyskać niezbędne dane. Wykonując tę ​​misję, widzimy dużo akcji między drużyną a motylami.

Rozjemca Odcinek 5 kończy się tak, że wszyscy widzowie są bardzo ciekawi, co się wydarzy za Rozjemca Odcinek 6 znaleźć odpowiedzi na kilka kluczowych pytań.

Data premiery 6. odcinka Peacemakera i gdzie możemy go obejrzeć?

Odcinek 6 Peacemaker, zatytułowany „Murn After Reading”” zostanie uruchomiony w dniu 3 lutego 2022 o godzinie 00:01 czasu pacyficznego i 3:01 czasu wschodniego.

Aby obejrzeć odcinek 6, musisz mieć aktywną subskrypcję Maks. HBO.

Czego możemy się spodziewać w odcinku 6 Rozjemcy?

Rozjemca Odcinek 6 musi odpowiedzieć na wiele pytań, które pozostały bez odpowiedzi w koniec odcinka 5.

Z samej nazwy zakładamy, że główny nacisk zostanie położony na Murn.

6 odcinek Peacemaker – data premiery
Zdjęcie z odcinka 6 Peacemaker (napisy: HBO Max)

Odcinek może zawierać retrospekcje, które rzucają światło na infekcję Murna. Odcinek 6 może również ujawnić jego główny motyw pracy nad tym projektem, aby zniszczyć motyle, mimo że sam był motylem.

Kolejną ekscytującą rzeczą do zobaczenia jest to, czy Leota wyjdzie z tego żywa.

tak Leota żyje, to przyniesie pewne komplikacje i w namacalny sposób sprowadzi na scenę Amandę Waller.

Zobaczymy również, jak Song kontynuuje poszukiwania Chrisa.

Rozjemca, odcinek 5, podsumowanie

Rozjemca Odcinek 5 był zatytułowany 'Małpa Dory.'

Odcinek zaczyna się od tego, że antybohater dochodzi do siebie po traumatycznych wizjach związanych ze śmiercią brata, które widział na kacu.

Widzimy, jak Adebayo kłóci się ze swoją żoną, po czym otrzymuje wiadomość od Wallera, by założyć sekretny pamiętnik w domu Rozjemcy.

Scena następnie zmienia się w Murn, który wyjaśnia zespołowi o Glan Tai, centrum, w którym odbywają się wszystkie działania związane z motylami. Wyślij zespół do tej lokalizacji w celu zbadania.

Wśród członków zespołu są Rozjemca i Ekonomiści. Jest między nimi dryf, ponieważ Economos zabrał ojca Peacemakera do więzienia. Gdy się uspokoją, drużyna kieruje się w stronę Glan Tai.

wtedy widzimy sierpień kowalski Y piosenka detektywistyczna. August Smith dokłada wszelkich starań, aby wyrazić swoją niewinność przed detektywem.

Prosi detektywa o ponowne sprawdzenie odcisków palców. Detektyw dwukrotnie sprawdza, czy odciski palców pasują do Peacemakera, dowodząc niewinności Smitha.

Murn już wpadł na pomysł, że to się stanie prędzej czy później, więc pyta Kapitan Locke zadbać o sytuację.

To denerwuje detektywa i przynosi nakaz przeszukania do domu Rozjemcy za plecami Locke'a.

Peacemaker i Adebayo prowadzą drużynę do Glan Tai od frontu. Harcourt i Vigilante wymykają się zza fabryki. Kiedy Peacemaker wchodzi, używa swojego hełm rentgenowski znaleźć motyle i zabić je.

Motyle wykrywają Strażnik i Harcourt przekradnij się z tyłu i ich również zaatakuj. Duet znajduje wiele pudełek wypełnionych jedzeniem dla motyli.

Rozjemca Odcinek 5
Peacemaker Still (napisy: HBO Max)

Chcieli wszystko zbadać, ale zostali zmuszeni do ucieczki, ponieważ motyle licznie ich atakowały. Duet musi wtedy zmierzyć się z nadludzki goryl.

Właśnie wtedy przybywają tam również Adebayo i Rozjemca, ale ich czwórka ma trudności z odepchnięciem goryla. Economos w końcu interweniuje i zabija go piłą łańcuchową. Gdy misja się powiedzie, wracają z silniejszą więzią.

Wyjaśnienie zakończenia odcinka Peacemaker: Co dzieje się z Adebayo?

w Rozjemca Odcinek 5 kończący sięzespół powraca po udanej misji. Murn daje im dzień wolny. Peacemaker zabiera Adebayo do swojego domu, aby spędzać czas i dobrze się razem bawić. Adebayo wykorzystuje tę okazję, aby zasadź pamiętnik w jego domu.

Potem, kiedy Adebayo wychodzi z domu, zaczyna się stresować, że idzie w parze z moralnością swojej pracy. Adebayo postanawia wrócić do pracy.

Odkrywa, że ​​Murn wydobywa z komputerów pliki Glan Tai. Nosi hełm rentgenowski Peacemakera i odkrywa, że Murn jest motylem.

Natychmiast wpada w panikę i próbuje uciec z miejsca zdarzenia. Jednak wkrótce zostaje zaatakowana przez Murna, który powala ją na ziemię. Zakończenie piątego odcinka Peacemaker nie mówi nam, czy Adebayo jest martwy, czy żywy.

Po obejrzeniu odcinka 5 Peacemaker z pewnością odczujemy, że sytuacja Adebayo wygląda niepokojąco.

Wszyscy wiemy, że Murn jest motylem, a teraz, gdy jeden z członków zespołu się dowiedział, może to wywołać konflikt interesów.

Murn będzie musiał podjąć niezbędne środki ostrożności, aby członkowie zespołu nie wyrzucili go z tego projektu. Aby wszystko uciszyć, może nawet zabić Adebayo.

Amanda Waller jest matką Adebayo, a Murn dla niej pracuje, więc teraz jest to trudna sytuacja. Ze względu na złożoność sytuacji, mogliśmy założyć, że Adebayo mógł zginąć w 6. odcinku Peacemakera.

Głównym motywem Murna było powstrzymanie motyli, więc wydaje się, że jest po dobrej stronie. Dlatego są też szanse, że może wybaczyć Adebayo.

Mogło się wydarzyć coś innego: Murn mógł zmusić Adebayo do wyjścia na całość. brudna robota. Jedną z głównych części narracji serialu jest rosnący związek między Peacemaker i Adebayo.

Adebayo jest jedną z głównych postaci w Rozjemcy, a zabicie jej w połowie serialu może nie być czymś, co chcielibyśmy zobaczyć.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up