Peacemaker Episode 5 – data premiery i zakończenie odcinka 4 Peacemaker

21/01/2022 18:40

Rozjemca Odcinek 5 zostanie dostarczony w przyszłym tygodniu, a fani wiele od niego oczekują. Zobaczymy Jan Cena załóż ponownie jaskrawoczerwony mundur i lśniący hełm, aby przynieść trochę spokoju Wszechświat DC.

Aby przywrócić pokój społeczeństwu, być może będziesz musiał przejść przez wiele przemocy, a nawet mordować ludzi. James Gunn, Reżyser oddział samobójców, wrócił do pracy nad tą serią. Jak dotąd wykonałeś niesamowitą robotę z programem.

Rozjemca będzie miał w sumie osiem odcinkówi obserwuj John Cena, Rozjemca, ponieważ zostaje mu przydzielona nowa misja. Wraz z nim jest jeszcze kilku agentów- Reżyser Belle Reve John Economos i agentka Emilia Harcourt pod Amandą Waller.. Obaj agenci byli przeciw Amanda Waller pozwy w The Suicide Squad.

To jest DCEU pierwszy serial telewizyjny, a wobec programu jest wiele oczekiwań. Pierwsze cztery odcinki są już dostępne w HBO Max. Jeśli chcesz wiedzieć o Rozjemca Odcinek 5 Y Zakończenie odcinka 4 Rozjemcy, a następnie kontynuuj czytanie tego artykułu.

Data premiery piątego odcinka Peacemaker i gdzie można go obejrzeć online?

odcinek uspokajający 5 ukaże się dnia Maks. HBO o nim 27 stycznia 2022 o 00:01 CET i 03:01 CET.

Program jest pierwszy cztery odcinki są już na platformie, a każdy nowy odcinek ukaże się w czwartek tygodnia.

Tam będzie jeszcze trzy odcinki pozostawiony do wydania po Rozjemca Odcinek 5, a wszyscy fani DC Universe są gotowi na podróż pełną przygód.

Wyjaśnienie zakończenia 4 odcinka Peacemaker

Rozjemca Odcinek 4 chodzi o to, aby nieco bardziej wyrazić bohaterów serialu, więc wydaje się, że jest nieco powolny w porównaniu z pozostałymi trzema odcinkami.

czujny Y Pacyfikator są przedstawiani jako bardziej wyrozumiali. Wydaje się to trochę dziwne, ponieważ rzeczy dzieją się szybko i nie wydają się podobać publiczności. Jednak nic nie jest zagrożone w kwestii zabawy w serii, ponieważ zespół utrzymuje zabawę na miejscu.

Wyjaśnienie zakończenia 4 odcinka Peacemaker
Choad mniej podróżowany (napisy: HBO Max)

Czwarty odcinek został zatytułowany Choad mniej podróżował, a wydarzenia zaczynają się od zabójstwa rodziny Goffów.

Drużyna jest teraz zaangażowana w walkę z Judomasterem, ochroniarzem Senatora. Pomimo wielu uderzeń, mistrz judo wydaje się, że doznał wszystkich obrażeń i wciąż żyje.

Tutaj widzimy różnica między tym, co nazywamy superbohaterami, a tym, co nazywamy strażnikami. Superbohaterowie zazwyczaj współpracują z policją, łapią wrogów i wysyłają ich na policję.

Jednak nie jest tak samo, jeśli chodzi o strażników. Na miejscu zabijają swoich wrogów. Widzimy, jak Vigilante i Peacemaker zabierają się pistolety i broń i strzelaj ze wszystkich pistoletów, aby zabić Judomastera.

Rozjemca bardzo się wahał, gdy kazano mu zdjąć całość rodzina goffów. szemrać następnie przekonała go, wyjaśniając zagrożenie, jakie mogą stanowić dla społeczeństwa.

Obiecał, że później wyjaśni sprawę motyli. Ale niestety jedno doprowadziło do drugiego i noc stała się ciężka.

Rozjemca Odcinek 5
Peacemaker trafia do Projektu Butterfly w odcinku 4 Peacemaker (napisy: HBO Max)

Peacemaker później dowiaduje się o czynach swojego ojca, które nim kierowały aresztowany. Cała ekipa odradzała mu odwiedzanie taty, ale widzimy, że nadal odwiedza tatę. Popełnij błąd rozlewając szczegóły o swojej misji do ojca.

my też widzimy adebajo, która wydaje się dziedziczyć zdolności manipulacyjne matki i łatwo przekonuje Vigilante, by wykończył Auggie.

Niewątpliwie, Robert Patryk oferuje najlepszą wydajność w serii. Widzieliśmy Vigilante próbującego sprowokować go do ataku. Chociaż wydaje się, że jest inwazja obcych, Auggie okazuje się być najniebezpieczniejszym ze wszystkich.

Bardzo prawdopodobne, że zobaczymy to w biały smok garnitur, podczas gdy Peacemaker wybierze swój hełm. Widzimy, że w zbroi są pewne słabe punkty i jest duża szansa, że ​​w przyszłości dojdzie do konfrontacji na ten temat.

Potem są retrospekcje pokazujące, ile pacyfikujące nadużycie Musiałem przejść przez Auggie. Pokazuje również, że w tym przypadku nie podziela rasizmu ojca, ponieważ jest bardzo lojalny. Ale jak to jest? morderca, jest szansa, że ​​spróbujesz wyrwać się z tego cyklu.

Wyjaśnienie zakończenia odcinka 4 Peacemaker: Kim jest Murn? A jaki jest jego sekret?

W zakończeniu odcinka 4 Rozjemcy widzimy clemsonmurn siedzi w swoim pokoju hotelowym i ogląda telewizję. Potem otwiera usta i wtedy widzimy jego… długi język.

Używa tego języka jak słomy, aby pić płyn. To był ten sam płyn Senator Goff i ich krewni pili. Możemy więc stwierdzić, że szemrać w rzeczywistości jest to motyl.

Prowadzi to do kilku pytań dotyczących prawdziwych motywacji Murnsa. Niemal wszyscy członkowie zespołu uważali go za niebezpiecznego i niewiarygodnego. Teraz, gdy widzowie wiedzą, że Murn skrywa wielką tajemnicę, wkrótce sprawy staną się bardziej złożone.

Zakończenie odcinka 4 Rozjemcy
Zakończenie odcinka 4 Peacemaker (napisy: HBO Max)

Murn wymienił członków zespołu- Vigilante, Adebayo, Peacemaker, Economos i Harcourt. Czy to oznacza, że ​​jest zwrócony przeciwko motylom? A może kryje się za tym wielka tajemnica? Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, przyjrzymy się Rozjemca Odcinek 5 i nadchodzące odcinki serialu, kiedy będą miały premierę.

Recenzja 4 odcinka Peacemaker: nasze podejście do końcowego zwrotu akcji

Rozjemca Odcinek 4 Twórcy twierdzili, że zrobili wielki zwrot, dając sympatyczny zwrot bohaterom pod koniec. Uważamy jednak, że próby wzbudzenia w serialu sympatii dla bohaterów nie powiodły się.

Jeśli mówimy o serialu, czynnik rozrywkowy został utrzymany dzięki zabawnym walkom, w których wystąpili superbohaterowie.

Zespół ma również ogólną dysfunkcję, która jeszcze bardziej dodaje zabawnego elementu serialu i sprawia, że ​​warto go oglądać.

Bądź na bieżąco z MediaScrolls, aby dowiedzieć się więcej Rozjemca, odcinek 5.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up