Ostateczna data premiery 7 sezonu Flash

15/07/2021 05:05

Odcinek 17 sezonu 7 „The Flash”, który jest nie tylko przedostatnim odcinkiem sezonu, ale także 150 odcinkiem serialu, to pełna niespodzianek inscenizacja na koniec przyszłego tygodnia. Podążaj za Barrym i Iris, gdy spędzają czas ze swoimi przyszłymi dziećmi, Norą i Bartem. Jednocześnie Team Flash musi znaleźć sposób na zakończenie Wojny o Boską Szybkość. Jeśli chcesz nadrobić zaległości z przeładowanego odcinka tego tygodnia, możesz przejść do sekcji podsumowań. Nie możesz czekać do końca przyszłego tygodnia. Oto wszystko, co musisz wiedzieć przed „The Flash” sezon 7, odcinek 18.

Data premiery ostatniego odcinka sezonu 7 Flash

Odcinek 18 sezonu 7 „The Flash” zostanie wyemitowany 20 lipca 2021 r. o 20:00 w programie The CW. To ostatni odcinek sezonu.

Gdzie zobaczyć koniec 7 sezonu The Flash online?

Na ekranie telewizora możesz oglądać odcinek 18 sezonu 7 „The Flash”. Aby to zrobić, po prostu oglądaj kanał The CW w dniu i czasie podanym powyżej. Możesz także streamować finał sezonu na oficjalnej stronie lub aplikacji mobilnej The CW dzień po premierze telewizyjnej, logując się za pomocą aktywnej subskrypcji kablowej.

Jeśli nie masz abonamentu kablowego, możesz wybrać usługi telewizji na żywo, takie jak Xfinity, DirecTV (sezony 1-5 i 7), Fubo TV (sezon 7), Youtube TV i Apple TV, aby obejrzeć następny odcinek. Ponadto odcinki „The Flash” można również kupić na platformach wideo na żądanie, takich jak Amazon Prime, Google Play, iTunes, Microsoft Store i Vudu. Ponadto sześć poprzednich sezonów „The Flash” można oglądać w serwisie Netflix. Oczekuje się, że wszystkie odcinki sezonu 7 trafią do serwisu jakiś czas po zakończeniu emisji finału.

Flashowe spoilery kończące sezon 7

Odcinek 18 sezonu 7 „The Flash” nosi tytuł „Serce sprawy, część 2” i ma się rozpocząć natychmiast po poprzednim odcinku. Możemy dowiedzieć się więcej o związku Serca i Barta oraz o tajemnicy, która może zniszczyć Barry'ego. Team Flash będzie musiał szybko wymyślić plan, aby raz na zawsze zatrzymać Godspeed. Możliwe, że odłamek Szybkiej Mocy wciąż jest obecny na Iris i że może zdobyć umiejętności speedstera, które pomogą jej w walce. Ponieważ zakończenie zapowiada się na imprezę szybkości, wyobrażamy sobie, że złoczyńca Eobard Thawne / Reverse-Flash nie pozostanie w tyle. Oto promocja nowego odcinka!

Flash Sezon 7 Odcinek 17 Podsumowanie

„The Flash” sezon 7, odcinek 17, zatytułowany „Serce sprawy, część 1”, rozpoczyna się w Central City w 2049 roku i pokazuje nam odpowiedzialną Norę i impulsywnego Barta walczących z Godspeedem. Zdają sobie sprawę, że walczą z klonem i że prawdziwy Godspeed ucieka za pomocą Kosmicznej Wstążki. Obecnie Barry przekonuje swoich synów, aby pomogli mu w walce z Godspeed.

Barry również próbuje pozyskać pomoc Wally'ego, ale nie kontaktuje się z nim. Tymczasem Iris powraca, a rodzina Flasha postanawia walczyć z klonami Godspeed. Klony pociąga Bart, który uważa Godspeed za swojego „Thawne”. Rodzinie Flasha nie udaje się ujarzmić klonów i schwyta Jaya Garricka, który próbował odzyskać swoje zdolności biegowe. Klony żądają Barta w zamian za Jaya.

Bart zbliża się do klonów, ale jest oszołomiony. Barry i Nora ratują Barta i Jaya z pomocą Cisco. Chester i Allegra robią postępy nad urządzeniem, które może usunąć moc klonów. Zdeterminowany, by powstrzymać wojnę Godspeeda i uratować Barta, który jest w śpiączce, Barry wchodzi do umysłu Hearta z pomocą Cecile. Dwaj sprinterzy przygotowują się do starcia. Odcinek kończy się ostrzeżeniem Serca Barry'ego o niszczycielskiej tajemnicy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up