Niepewny sezon 5, odcinek 5 – data premiery, spoilery, oglądaj online

20/11/2021 17:24

Niepewny sezon 5, odcinek 5 – data premiery, spoilery, oglądaj online

W tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na temat daty premiery 5 odcinka 5 sezonu Unsafe, spoilerów i informacji o tym, gdzie oglądać online. W tym tygodniu odcinka „Niepewne” podsumowujemy życie miłosne Issy. Uczucia Nathana do niej są silne, ale wydaje się, że nie wie, jak jej odpowiedzieć. Co gorsza, Risha, koleżanka z pracy, zakochuje się w swojej dziewczynie Issie i zaczyna się zastanawiać, czy coś się dzieje między Rishą a mężczyzną, którego kocha. Najnowsze wiadomości i informacje można znaleźć w naszym podsumowaniu. Jeśli szukasz informacji na temat piątego odcinka piątego sezonu „Niepewne”, mamy je!

Niepewny sezon 5, odcinek 5 – data premiery

21 listopada 2021 r. o godzinie 22:00 HBO wyemituje piąty odcinek piątego sezonu „Niepewnego”. W piątym sezonie jest dziesięć odcinków, każdy trwający od 27 do 41 minut. W każdą niedzielę kanał emituje nową edycję serialu.

Gdzie obejrzeć odcinek 5 sezonu 5 Insecure online?

W dniu i godzinie, o której mowa powyżej, będzie można obejrzeć piąty odcinek 5 sezonu „Niepewny” w HBO. Co więcej, będzie dostępny w HBO Max. Direct TV, Xfinity Stream, Spectrum i YouTube TV to opcje, jeśli chcesz oglądać serial online. Dodaj HBO Max do swojej subskrypcji Hulu i możesz oglądać serial. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj. Możesz także oglądać poprzednie sezony serialu na żądanie w Amazon Prime, iTunes, Vudu i Google Play.

Niebezpieczny sezon 5, odcinek 5, spoilery

Przetrwaj, dobrze? to tytuł odcinka 5. Issa i Nathan mogą zacząć umawiać się na randki. Pomimo trudności, które na krótko psuły ich związek, wydają się być na tej samej stronie. Możemy mieć pewien wgląd w to, jak Lawrence przystosowuje się do nowej roli rodzica i jak planuje wychować syna z miłością i oddaniem. Ale Condola pozostaje sceptycznie nastawiona do swoich umiejętności i motywacji. Dlatego w kolejnych odcinkach może dojść między nimi do nieporozumień. Mamy nadzieję, że zwiastun Odcinka 5 jeszcze bardziej wzbudzi Twoje zainteresowanie!

Podsumowanie

Odcinek 4 sezonu 5 jest zatytułowany „Wadliwy, w porządku?” i przedstawia zbuntowanego Issę. Podczas przemówienia Nathana do Molly i Kelli, niezręcznie sobie przerywa. Gdy Kelli zachęca Issę do upicia się, Issa czuje się pominięta, gdy jej przyjaciele bawią się na pikniku bez jej obecności. Początkowo niczego nie zauważa, ale kiedy widzi Nathana z Rishą, staje się wyraźnie zazdrosna.

Gdy przygląda się Rishy bliżej, Issa staje się coraz bardziej świadomy własnych możliwości. W rezultacie Nathan niechętnie kiwa głową, gdy Issa pyta, czy nadal są przyjaciółmi, czy nie. Shug, kolega fryzjer ze sklepu Nathana, przerywa rozmowę. W końcu urzędnicy plażowi ogłaszają, że obszar jest niebezpieczny, a grupa przenosi się w inne miejsce. Molly pyta o związek Nathana i Rishy podczas transferu. Po upewnieniu się, że ich związek bardziej przypomina braterstwo i siostrę, Issa odczuwa ulgę.

Issa konfrontuje się z Nathanem o jego oziębłe leczenie, gdy ten traci kontrolę nad swoimi zdolnościami z powodu spożycia alkoholu. Przerywa im Thomas i Velma, zanim otrzyma zadowalające wyjaśnienie. Chociaż Nathan doświadczał epizodów maniakalnych podczas swojego pobytu z parą, nigdy nie szukał wizyty u lekarza. Issa podchodzi do niego, słuchając go i w końcu całują się. Kiedy Issa mówi Nathanowi, że ma do niego uczucia, odpowiada z tym samym poziomem czułości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up