Big Sky Sezon 2 Odcinek 6 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

17/11/2021 06:38

Big Sky Sezon 2 Odcinek 6 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

W tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na temat daty premiery odcinka 6 sezonu Big Sky, spoilerów i tego, gdzie oglądać online. Ostatni odcinek drugiego sezonu „Big Sky” przybiera dziwny obrót. Ren i Donno szukają zastępcy Harveya, który zniknął. Tonya i Ronald wciąż zaginęli, a aresztowany zabójca jest przetrzymywany w izolatce w Wolf. W sekcji podsumowania omówiono również najważniejsze wydarzenia z odcinka 5. Oto wszystko, czego możemy się nauczyć w następnym odcinku!

Big Sky Sezon 2 Odcinek 6 Data premiery

Odcinek 6. sezonu „Big Sky” zostanie wyemitowany na antenie ABC 18 listopada 2021 r. o 22:00 czasu KST. Nowe odcinki sezonu nadawane są w czwartki. Czas trwania każdego odcinka wynosi od 42 do 44 minut.

Gdzie oglądać Big Sky Sezon 2 Odcinek 6 online?

Odcinek 6 sezonu 2 „Big Sky” można oglądać w ABC o określonej godzinie i dniu. Oficjalna strona internetowa ABC i aplikacja ABC to inne opcje dla widzów. Do oglądania odcinka można używać Fubo TV, DirecTV, YouTube TV i Xfinity. Abonenci Hulu + Live TV mogą oglądać tutaj program wraz z najnowszymi odcinkami. Vudu, iTunes, Microsoft Store, Spectrum, Amazon Prime Video i Google Play to opcje kupowania odcinków.

Big Sky Sezon 2 Odcinek 6 Spoilery

Cassie i Jenny muszą stawić czoła nowym wyzwaniom w „Uroku w kształcie serca”, szóstym odcinku sezonu. Czasami, aby wykonać swoją pracę, ryzykują własnym życiem. Cierpi nawet związek Travisa z Jenny. Kiedy para spotyka się na osobności, podąża za nimi ciekawski Smiley, stawiając nowe zagrożenia.

Ponieważ jej brelok jest bardzo podobny do tego znalezionego w pobliżu miejsca zbrodni, Cassie będzie podejrzewać, że Max jest wtedy zamieszany w przestępstwo. Zmierzą się w konfrontacji, która może doprowadzić do odkrycia prawdy. Są dwie osoby, które chcą, aby Travis był z nimi szczery: Ren i Donno. Kiedy Lindor idzie do domu Wolfa, Creary może mieć coś wspólnego z Harperem. Jeśli jesteś ciekaw, o czym może mówić przyszły odcinek, sprawdź tę promocję!

Streszczenie

Ren prosi Donno, aby odwiedził rezydencję zastępcy Harveya w odcinku 5 sezonu 2 Big Sky, zatytułowanym „Mother Nurture”. Z drugiej strony zastępca towarzyszy Madison do lasu, gdzie próbują odzyskać pieniądze i narkotyki od przestępców. Tymczasem Harper podąża za nimi, podczas gdy Max znajduje i uwalnia Bridgera, zanim Ren zdoła ich złapać. Po raz kolejny Creary zabija zastępcę Harveya, zanim Ren i Donno odkryją jego ciało. Creary ratuje życie nastolatkom, mimo niejednoznacznych motywów.

Tymczasem Cassie, Jerrie i Denise starają się dowiedzieć, co stało się z Tonyą. Ojciec Jerrie odwiedza ich i informuje córkę o stanie jej matki. Przed śmiercią pragnie też zobaczyć swoją córkę po raz ostatni. Jerrie przekazał książkę od Wolfa Legarskiego Markowi, mimo że został wykluczony z rodziny. Tonya prosi Rena i Donno o pracę, podczas gdy nastolatki dyskutują o swoim następnym kierunku działania. W innej scenie Ronald wyznaje Wolfowi, że jego matka zamordowała jego ojca, a Wolf lubi go słuchać.

Wolf i Agatha analizują swoją strategię, by Ronald zgłosił się na policję, ale Wolf nie jest jeszcze gotowy, by uwolnić swoją ofiarę. W umyśle Travisa Jenny użyła go, aby uzyskać informacje o Harveyu, a on jest wściekły. Aby dostać się do Dietricha, Jenny i Cassie postanawiają go ścigać, dopóki Smiley nie stanie im na drodze. Dietrich dowiaduje się, że Cassie i Smiley są policjantami, gdy odcinek się kończy.

Powiązane posty

Go up