Loki odcinek 4 – data premiery

27/06/2021 05:27

Z odcinka na odcinek zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko, co powiedziano nam w Lokim na temat podatku VAT, jest prawdą. Tak, Loki podejrzewał prawdę, a TVA może mieć do czynienia z surową prawdą w nadchodzącym odcinku 4 Lokiego. Dlaczego ? Cóż, odcinek 3 Lokiego był dobrym wprowadzeniem do Sylvie i jej mocy. Czarował czyjąś pamięć, aby mógł mówić. Więc co się tutaj stało? W odcinku Sylvie po raz pierwszy użyła swoich mocy nad jednym z agentów IVA, aby uzyskać informacje o miejscu pobytu Strażników Czasu. Ale jeśli naprawdę mu się udało, jest to odpowiedź, którą nadal mógłby ukryć. Ale jedno jest pewne, agenci IVA byli ludźmi, jak wszyscy, zanim dołączyli do organizacji.

Tak, wyjaśnienie Mobiusa, że ​​Strażnicy Czasu to ci, którzy stworzyli wszystkie wszechświaty, VAT i świętą oś czasu. Cóż, ta historia jest teraz wielkim kłamstwem, chyba że TVA ma coś innego do wyjaśnienia. Teraz Loki i Sylvie są w drodze, aby naładować Tempada i poznać jego tak zwanych twórców. Czy VAT dotrze na czas? Czy wielki sekret zostanie ujawniony? A także, jaki wpływ miało zniszczenie przez Sylvie świętej osi czasu? Zapraszamy do poznania wszystkiego, co wydarzyło się wcześniej w serialu i czego możemy się spodziewać po 4 odcinku Lokiego.

Loki Odcinek 3 Podsumowanie

Wcześniej na Lokim odkryliśmy czarujące moce Sylvie, próbując skłonić C-20 do mówienia o Strażnikach Czasu. Sylvie zostaje przeniesiona do czasów, gdy C-20 był człowiekiem na Ziemi. Spróbuj zaprzyjaźnić się z nią w pamięci, która nigdy nie istniała. Wracając do rzeczywistości, widzimy, jak Sylvie najeżdża TVA i walczy ze strażnikami. Loki podąża za nią, próbując ją uciszyć, zanim Ravonna przybędzie z policją. To powoduje, że Loki używa Tempada po raz ostatni, zanim bateria się wyczerpie. To prowadzi Lokiego i Sylvie do Lamentis-1 w 2077 roku. Księżyc, na którym planeta ma się rozbić, wymazując ją z istnienia.

Ponieważ Sylvie wie, jak naładować Tempada, a Loki to ma, obaj potrzebują siebie nawzajem. Na swojej drodze do znalezienia wszystkich, Sylvie pozwala Lokiemu zdać sobie sprawę, że jest odmianą Lokiego, ale postanowiła przyjąć inny pseudonim. Wpadają na kobietę czekającą na śmierć, która kieruje ich tam, dokąd zmierzają: ewakuacja pociągu. Dzięki swoim supermocom Loki i Sylvie wsiadają do pociągu i wreszcie otwierają się na siebie. Loki opowiada o swojej przeszłości, matce, adopcji, wszystkim. Dowiadujemy się również, że jest biseksualny. Oboje decydują się na szampana, Sylvie opiera się jednemu.

Sylvie śpi i budzi się, gdy Loki tańczy z resztą pasażerów. Ponieważ nie jest już w przebraniu, strażnicy przesłuchują ich i ostatecznie wydalają. Loki planuje wejść na pokład ARK tuż przed startem. Po drodze pyta i poznaje pseudonim Sylvie oraz sposób, w jaki zdobyła swoje moce. Wyjaśnia, podając przykład C-20 i ujawnia swoje ludzkie życie przed dołączeniem do TVA. To odkrycie pozostawia Lokiego w szoku, ponieważ mówi, że agenci IVA są stworzeni przez Strażników Czasu i służą IVA przez całe życie. Chociaż Loki i Sylvie zdołali dołączyć do ARK, wkrótce się rozpadną, aby zakończyć odcinek.

Data premiery i prognozy dotyczące odcinka Lokiego 4

Loki Episode 4 ukaże się 30 czerwca 2021 roku i będzie dostępny do streamowania tylko w Disney+. Podobnie jak poprzednie odcinki, czwarty odcinek Lokiego również pojawi się o godzinie 12:00 czasu PDT. W zależności od kogo, czas wydania w różnych krajach może się różnić. Oczekuj nowego odcinka w każdą środę, aż do końca serialu. Jak dotąd nie ujawniono żadnej promocji, streszczenia ani szczegółów na temat czwartego odcinka Lokiego. Tymczasem poniżej przedstawiamy nasze prognozy dotyczące czwartego odcinka, a także oficjalny zwiastun serialu.

Z tego, co widzieliśmy w odcinku 3 Lokiego, odcinek koncentrował się bardziej na tym, co działo się z Lokim i Sylvie, gdy się poznali. Nie znajdziesz już wyjścia ze straty VAT. Ponadto obaj są zdeterminowani, by odkryć sekrety TVA i Les Gardiens du Temps. W następnym odcinku mogliśmy zobaczyć więcej podopiecznych TVA, jego motywacje i reakcje po stracie Lokiego. Zwłaszcza reakcja Mobiusa może ucierpieć z powodu zaufania Lokiemu i pozostawienia go w spokoju.

Poza tym dążenie Lokiego i Sylvie do naładowania Tempada może być kontynuowane, chyba że TVA da odczuć swoją obecność. Ciekawie byłoby zobaczyć, kiedy Loki wyjawi im swoje pochodzenie, co usłyszał od Sylvie. Już sam fakt, że pracują pod fałszywą prawdą, doprowadza ich do szaleństwa. A kiedy spotkamy się ze Strażnikami Czasu? Wkrótce, gdy przejdziemy do 4. odcinka Lokiego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up