Loki odcinek 2 – data premiery

10/06/2021 15:18

Stworzony przez Michaela Waldrona, „Loki” to serial o superbohaterach, który śledzi podróż tytułowego bohatera w przestrzeni i czasie po tym, jak uciekł z Tesseraktem w 2012 roku i został schwytany przez enigmatyczny Urząd Wariancji Czasu (VAT). Pomimo tego, że jest przedstawiany jako antagonista lub antybohater, Loki jest zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych popularnych postaci wśród fanów MCU. Serial o tej samej nazwie stara się przedstawić go jako postać niezależną, z dala od Thora i filmów, które go poświęcają.

W odcinku pilotażowym Loki zostaje zabrany do siedziby TVA, gdzie jest zmuszony stanąć przed sądem za bycie wariantem. Sędzia Ravonna Renslayer nakazuje jej „restartowanie”, co według wszelkich wskazań wydaje się oznaczać śmierć. Na szczęście dla Lokiego, doświadczony agent IVA, Mobius M. Mobius, wkracza do akcji i przekonuje sędziego, by przekazał mu boga psot. Pomóż Lokiemu zrozumieć, że wielki projekt, który realizował przez całe życie, jest ostatecznie bez znaczenia. Odcinek kończy się, gdy Mobius prosi Lokiego o pomoc w zdobyciu innego wariantu, który zabił już kilku agentów IVA. Jeśli zastanawiasz się, czego się spodziewać w następnym odcinku, oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Data premiery Loki sezon 1 odcinek 2

Odcinek 2 sezonu 1 „Lokiego” jest zaplanowany na 16 czerwca 2021 r. o godzinie 15:00 czasu wschodniego lub 12:00 czasu PT w Disney+. Nowe odcinki emitowane są w każdą środę. Inauguracyjny sezon „Lokiego” składa się z 6 odcinków trwających od 40 do 50 minut każdy. Seria jest częścią fazy 4 MCU.

Gdzie oglądać Loki sezon 1 odcinek 2 online?

Loki Sezon 1 Odcinek 2 będzie dostępny wyłącznie na Disney+ dla płatnych subskrybentów platformy. Abonament kosztuje 7,99 USD/miesiąc lub 79,99 USD/rok. Widzowie mogą również otrzymać Disney + w ramach pakietu, który zawiera ESPN + i Hulu (z reklamami) za 13,99 USD / miesiąc.

Spoilery do Lokiego Sezon 1 Odcinek 2

W odcinku 2 Loki mógł zgodzić się na prośbę Mobiusa o pomoc w zlokalizowaniu niebezpiecznego wariantu. Odcinek może również ujawnić, dlaczego wariant jest skierowany wyłącznie do Minutemenów. Mobius jeszcze nie powiedział Lokiemu o wariancie. Bóg Psoty może wiedzieć więcej o tym wariancie i czym się on od niego różni.

Przed premierą zwiastun serii potwierdził, że Loki to gatunek płynny. Dotyczy to również mitologicznego boga nordyckiego o tym samym imieniu. Wariant mógłby być użyty w widocznym miejscu, aby zademonstrować ten aspekt postaci. Teraz, gdy Loki został zmuszony do rezygnacji ze swojego starego celu, mógł znaleźć nowy, realizując wariant i ściśle współpracując z TVA. Odcinek 2 może również zawierać bolesną historię Renslayera i to, jak został członkiem TVA.

Powiązane posty

Go up