Kung Fu, odcinek 7, data premiery

24/05/2021 14:18

W odcinku 6 „Kung Fu” Nicky i Henry przygotowują wielki napad, który wydaje się być ich jedynym sposobem na złapanie sztyletu. Kiedy próbują przeniknąć do zastrzeżonego obszaru muzeum, sztylet wpada im w ręce. Ale wejście Zhilana w ostatniej chwili sabotuje jego misję, a Nicky krwawi na chodniku. Aby dowiedzieć się więcej o poprzednim odcinku, możesz przeczytać szczegółowe podsumowanie, które Ci oferujemy. Jeśli już nie możesz się doczekać następnego odcinka, oto co może mieć dla Ciebie 7 odcinek „Kung Fu”!

Kung Fu, odcinek 7, data premiery

Odcinek 7 „Kung Fu” zaplanowano na 26 maja 2021 roku o godzinie 20:00 na CW. Seria weszła w dwutygodniową przerwę, po której powróci do regularnej cotygodniowej emisji. Każdy odcinek trwa około 60 minut.

Gdzie obejrzeć odcinek 7 Kung Fu w Internecie?

Odcinek 7 „Kung Fu” zostanie wyemitowany w The CW w dniu io godzinie podanej powyżej, co oznacza, że ​​można go oglądać na żywo w telewizji. Jeśli oryginalna transmisja zostanie pominięta, możesz następnego dnia udać się na oficjalną stronę internetową lub aplikację mobilną The CW i obejrzeć ją. Opcje transmisji na żywo są dostępne na platformach takich jak FuboTV, DirecTV i YouTube TV. Inni mają możliwość wypożyczania lub kupowania odcinków na platformach VOD, takich jak Vudu, Amazon Prime, Google Play, Apple TV i iTunes.

Kung Fu Odcinek 7 Spoilery

Następny odcinek „Kung Fu” (odcinek 7) nosi tytuł „Orientacja”. W tym odcinku Nicky będzie musiał uporać się ze swoją niezdolnością do ochrony sztyletu. Wiadomość o Pei-Ling przekazana przez Zhilana bardzo ją poruszyła, a potem spróbuje o tym nie myśleć, pomagając młodej kobiecie w potrzebie. Ponadto nie będziesz mógł walczyć ani ćwiczyć, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ale przybycie czołowego wojownika, mistrza Drake'a, mogło zmienić jego zdanie. Zhilan cofnie się i zmierzy ze swoją przeszłością, podczas gdy Mei-Lei dokona szokującego wyznania. Oto promocja następnego odcinka!

Kung Fu Odcinek 6 Podsumowanie

W odcinku 6 „Kung Fu” zatytułowanym „Wściekłość” Nicky i Henry przygotowują się do odzyskania sztyletu znalezionego w Boliwii. Ale zanim jeszcze rozpocznie swoją podróż, mężczyzna w tajemniczy sposób wyjmuje nóż i umieszcza go w pudełku w kierunku San Francisco. Nicky dowiaduje się o planie Henry'ego, by zatrzymać dla niego sztylet, a także o planowanej gali w Reed Museum, która może być jego jedyną szansą na odzyskanie sztyletu. Ryan, Althea i Henry współpracują z Nicky, aby pomóc jej zorganizować napad. Na gali dzieci Shen widzą Mei-Li i Jina, opóźniając operację o kilka minut.

Po rozpoczęciu najpierw przejmują kontrolę bezpieczeństwa. Nicky i Henry szybko wchodzą do pomieszczenia dla personelu muzeum, dzięki naturalnemu zamiłowaniu Ryana do teatralności. W końcu znajdują boliwijskie pudełko, ale trzech uzbrojonych mężczyzn pojawia się, gdy tylko Nicky chwyta sztylet. Ale kontrolują ich i wracają na imprezę na czas. Ale ich zwycięstwo było krótkotrwałe, kiedy Zhilan przedarł się i wyjął sztylet z kieszeni Nicky'ego. Zhilan opowiada mu o swoim planie przedstawienia Pei-Linga jako złej osoby. Wreszcie oszczędza życie Nicky, widząc symbole na jej dłoni i powala ją nieprzytomną na chodnik.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up