Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy z Dziewczyna z okna Sezon 2: Czy będzie sezon 2?

02/02/2022 12:29

Długo oczekiwany czarny thriller komediowy Netflixa „Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy z dziewczyny z okna” zdecydowanie zakończył się hukiem. Nie chcemy tak szybko pożegnać się z naszą ulubioną Kristen Bell.

Czy więc „Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy z dziewczyny z okna” doczeka się drugiego sezonu?

Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącym sezonie.

Ostrzeżenie: Przed nami spoilery dla „Kobiety w domu po drugiej stronie ulicy od dziewczyny z okna”.

Zanim zaczniemy rozważać, czy będzie drugi sezon, najpierw podsumujmy, co wydarzyło się do tej pory w serialu.

Podsumowanie „Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy od dziewczyny w oknie”

Historia 'Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie' kręci się wokół życia Anny Whitaker, która mieszka samotnie w dużym domu.

Straciła córkę, więc jej małżeństwo też się skończyło. Obecnie jest alkoholiczką, która w ciągu dnia nadal pije wino i bierze kilka tabletek. Lubi też wyglądać przez okno i cały czas patrzeć na ulicę.

Na domiar złego Anna też ma dziwny strach zwany ombrofobiaawersja związana z nieuzasadnionym strachem przed deszczem.

Nadzieja Anny na szczęśliwsze życie rośnie, gdy do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się przystojny nowy chłopak imieniem Neil Coleman, grany przez Toma Rileya, i jego dziewięcioletnia córka, Emma Coleman, grana przez Samsarę Yett.

Szczęście Anny jest krótkotrwałe, gdy odkrywa, że ​​Neil ma dziewczynę o imieniu Lisa Maines, graną przez Shelley Hennig.

Czy kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie wróci na sezon 2?
Czy kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie wróci na sezon 2? (Źródło zdjęcia: Netflix)

Pewnego dnia Anna i Lisa walczą. Tego samego dnia, gdy Anna wyjrzała przez okno i piła wino, Anna była świadkiem tego, co uważała za śmierć Lisy.

Anna wybiegła i wezwała policję. Przyjechała policja, ale okazało się, że Lisa wyszła do pracy. Nikt nie chce wierzyć Annie, bo jest alkoholiczką.

W miarę rozwoju historii okazuje się, że Lisa faktycznie nie żyje. Anna zaczyna badać przeszłość Neila, ponieważ wierzy, że Neil miał jakiś związek ze śmiercią Lisy.

W końcu okazuje się, że to Emma zabiła również swoją matkę i Lisę. Emma jest wściekła i próbuje zabić Annę, ale Anna w końcu wygrywa.

W końcowej sekwencji widzowie zostają przeniesieni do roku po tym, jak wszystko się wydarzyło.

Widzimy Annę w samolocie, ale przestała pić wino i przerzuciła się na wódkę. Bierze z wódką kilka tabletek i zaczyna czytać swój kryminał.

Kiedy Anna idzie do łazienki, zastaje kobietę siedzącą obok jej martwej. Natychmiast dzwoni do stewardesy, która ma sprawdzić, tylko po to, by odkryć, że w łazience nic nie ma.

Jedno jest pewne, kobieta została zamordowana i być może stewardesa próbowała to zatuszować, ponieważ to zrobiła.

Teraz, gdy wiemy, co się stało, zobaczmy, czy będzie sezon 2.

Czy kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie wróci na sezon 2?
Czy kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie wróci na sezon 2? (Źródło zdjęcia: Netflix)

Kobieta w domu po drugiej stronie ulicy z filmu Dziewczyna z okna Data premiery sezonu 2: Czy będzie sezon 2? Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie?

Finał pierwszego sezonu zakończył się klifem. Zdecydowanie uważamy, że w tym thrillerze mrocznej komedii będzie drugi sezon.

W rzeczywistości fani pragną więcej z tej serii.

Chociaż nie było oficjalnego ogłoszenia w sprawie wznowienia „Kobiety w domu po drugiej stronie ulicy od dziewczyny z okna”, wierzymy, że dostaniemy drugi sezon, ponieważ finał pierwszego sezonu zakończył się wielkim hitem. .

Ponieważ pierwszy sezon właśnie się zakończył i nie ma jeszcze oficjalnego ogłoszenia o wznowieniu serialu, możliwe, że za rok zobaczymy drugi sezon serialu.

Jest za wcześnie, by mówić, co może, a co nie może się wydarzyć, ale jedno jest pewne: na pewno pokochamy kolejny sezon tego mrocznego thrillera komediowego.

„Kobieta po drugiej stronie ulicy od dziewczyny z okna” jest teraz transmitowana na Netflix.

Powiązane posty

Go up