Noc po dacie premiery trójstronnego okna

09/07/2021 06:38

Wraz z pojawieniem się większej liczby anime na liście jesiennej 2021, pojawi się anime The Night Beyond the Tricornered Window, ponieważ niedawno ogłoszono jego proponowaną adaptację anime. Ostatnio pojawiły się kolejne ogłoszenia, a nowe adaptacje anime trafiają na pierwsze strony gazet. Najnowsze wiadomości zostały ogłoszone na oficjalnej stronie The Night Beyond the Tricornered Window, dotyczące nadchodzącej adaptacji telewizyjnej i jej daty premiery w październiku.

Wśród szczegółów ogłoszenia znajduje się teledysk i kluczowe grafiki do wszystkich dziewięciu odcinków. Wraz z zapowiedzią ujawniono główną obsadę i ekipę produkcyjną. Projekt będzie wyreżyserowany przez Yoshitaka Yasuda (który pracował również przy OVA Tsugumomo jako reżyser), we współpracy z Zero-G Studios, a także będzie odpowiedzialny za projektowanie postaci. Daijii Iwananga będzie głównym reżyserem, a Ayumi Sekine (która również pracowała przy projektach takich jak Makura no Danshi) będzie nadzorować scenariusze anime.

Manga anime jest obecnie serializowana przez SuBlime. Historia opowiada o życiu Kosuke Mikado, nieśmiałego pracownika księgarni. Ma zdolność widzenia duchów, ale żałuje, że nie miał tej zdolności, ponieważ wciąż jest przerażony tym, co widzi.

Spotyka Rihito Hiyawakę, który jest egzorcystą, a jego nadprzyrodzone moce są tak silne, jak jego społeczne łaski są słabe. Wydaje się, że niczego się nie boi, czy to śmiertelnego, czy nieśmiertelnego. Ta dziwna para spotyka się, aby spróbować rozwiązać dziwne przypadki za pomocą dziwnych metod.

Przyjrzyjmy się najnowszym wydarzeniom dotyczącym nadchodzących projektów anime, które zostały dotychczas ujawnione. Jak na razie nie ma zbyt wielu informacji na temat historii anime, ale teledysk i kluczowe grafiki zostały już wydane.

Data premiery anime The Night Beyond the Tricorned Window

Anime Night Beyond the Tricornered Window zadebiutuje w październiku 2021 roku. Niewiele szczegółów na temat nadchodzącego anime zostało opublikowanych, co oznacza, że ​​bardziej szczegółowe informacje zostaną opublikowane w miarę zbliżania się premiery. Oficjalnie ujawnione wiceprezes i kluczowe sztuki są następujące:

Anime podąża za adaptacją mangi o tym samym tytule, która zadebiutowała na BExBOY w marcu 2013 roku. Otrzymała dużą popularność w fandomie anime, a także zainspirowała film aktorski, który miał swoją premierę na początku stycznia. Film został pierwotnie zaplanowany na jesień 2020 roku, ale doświadczył opóźnień z powodu trwającej pandemii i w rezultacie został wydany w styczniu 2021 roku.

Manga została również opublikowana w 8 tomach przez Libre we współpracy z Kurofune Comics. Tom 2 mangi zawierał dodatkową kartę graficzną z zakupami dostępnymi na Amazon. Później Viz Media ogłosiło we wrześniu 2014 roku, że będzie udzielać licencji na serię dla jej anglojęzycznych wydań w Ameryce Północnej, a także wprowadziło cyfrowe kopie mangi.

Podobno manga sprzedała się w sumie w milionach egzemplarzy fizycznych w Japonii do stycznia 2020 r. Pierwszy tom mangi również osiągnął 14. pozycję na Oriconie i sprzedał dużą liczbę fizycznych kopii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży.

Horror i tajemniczość, jakie przyniesie fabuła anime, są również zachwalane przez krytyków jako największa siła serii, a jeśli mniej skupisz się na romansie, łatwiej będzie to docenić wszystkim czytelnikom.

Spodziewamy się, że więcej szczegółów na temat nadchodzącego anime zostanie wydanych w późniejszym terminie. Obejmuje to liczbę odcinków z pierwszego sezonu anime. No i oczywiście data premiery, bo na razie wiemy tylko, że anime zadebiutuje w październiku.

Tak więc producenci anime jeszcze się nie poddali i dowiedzą się o dacie premiery anime, a także o kanałach i stronach internetowych, na których fani mogą oglądać anime po premierze. Aby uzyskać więcej informacji o tym, które anime zadebiutuje jesienią 2021 r., przeczytaj nasz pełny artykuł na temat składu anime na jesień 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up