Wyjaśnienie zakończenia Far Cry 6: Gra zapewnia graczom sekretne zakończenie i normalne zakończenie.

02/11/2021 12:05

Co Far Cry 6 został wydany, jest kilka rozmów na temat gry i jej zakończenia. Gra ma dwa zakończenia, o czym każdy przekona się po jej rozegraniu. Jedno z zakończeń jest prawdziwe, a drugie tajne. Obie są równie przyjemne i warto poświęcić trochę czasu na ich poznanie.

Ci, którzy ukończyli grę, zobaczą również scenę po napisach. Wszystkie te drobne elementy gry sprawiają, że jest ona bardzo interesująca wśród wszystkich zainteresowanych graczy.

Grę można ukończyć stosunkowo szybko dla tych, którzy chcą. Tradycja wywodząca się z Far Cry 4 jest tu kontynuowana. Widzimy, że bohater odkrywa, że ​​walka nie jest dla niego. Następnie postać odchodzi, a następnie znika, a napisy zaczynają pojawiać się na ekranie.

Far Cry 6 ma małą niespodziankę dla wszystkich fanów. Ta niespodzianka pojawi się na samym końcu gry w trybie kampanii. Gra jest naprawdę fajna, a jeśli chcesz poznać szczegóły wszystkich zakończeń gry, ten artykuł zawiera wszystkie szczegóły na jej temat.

Ile różnych zakończeń znajdzie gracz w Far Cry 6?

Far Cry 6 ma w sumie dwa różne zakończenia. Z tych dwóch, jednym z nich jest sekretne zakończenie. W tym samym czasie druga to prawdziwe zakończenie gry.

Gdy gracz zbliży się do ostatniej sceny gry, zobaczymy, że nie będzie miał żadnych opcji. Dlatego nie ma miejsca na podejmowanie jakichkolwiek decyzji. Gracz musi kontynuować grę, podążając za głównymi celami, a wkrótce dotrą do prawdziwego zakończenia, które zostało zaprojektowane w grze dla wszystkich graczy.

Szczegóły dotyczące tajnego zakończenia Far Cry 6.

W poprzedniej odsłonie gry, Far Cry 5, widzieliśmy, że sekretne zakończenie gry było dostępne od samego początku. Jednak w Far Cry 6 proces nie jest taki sam. Gracz będzie musiał grać przez znaczną ilość czasu, a dopiero po tym będzie mógł dotrzeć do sekretnego zakończenia Far Cry 6.

Dani będzie potrzebował łodzi, by popłynąć do Miami, kiedy dotrze do Clary w zamian za pomoc Libertada. Kiedy Clara wyrazi zgodę, gracz będzie mógł przejść przez misje Wolność.

Far Cry 6
Dani w Miami Beach. (kredyt: Ubisoft)

W Freedom gracz musi założyć bazę Kampus a następnie zniszcz wszystkie statki Zamku. Clara dotrzyma swojego końca zawartej umowy, a my będziemy bawić się wyblakłą, ale solidnie wyglądającą łodzią.

Jak historia Far Cry 6 dobiegnie końca, gracz może kontynuować pozostałą historię z Far Cry 6 lub wskoczyć na statek i udać się w stronę Ameryki.

Gracz może wtedy użyć łodzi lub dowolnego pojazdu w powietrzu, który pomoże mu dolecieć do krawędzi mapy. Gracz będzie wiedział, kiedy opuszcza Yarę poprzez wiadomość, a następnie będzie mógł uzyskać dostęp do tajnego projektu.

Jeśli gracz przejdzie dalej do Far Cry 6, zobaczy, że ekran powoli ciemnieje, a następnie widzimy Dani leżącą na Plaża Miami. Widzimy wiadomość, że Castillo w końcu zniszczył ruch i był w stanie zabić Clarę. To z pewnością okaże się ostatecznym zakończeniem dla Dani, gdy udaje się do Ameryki.

Gracze będą mogli rozpocząć grę od nowa. Szybka podróż w takich przypadkach będzie dostępna tylko w miejscach, które już odwiedzili i odkryli.

Więcej szczegółów na temat końcówki.

Far Cry 6 nie daje graczowi wielu opcji zakończenia. Dlatego gracz musi trzymać się tego, który został zaprojektowany w grze. Aby odnieść sukces w końcowych misjach Far Cry 6, gracz musi mieć rangę 11 lub wyższą. Aby osiągnąć tę rangę, gracz musi być aktywny w Lider Yaran misje. Odbędą się również różne polowania na padlinożerców i różne inne podobne wydarzenia.

Far Cry 6
Castillo popełnia samobójstwo w grze. (kredyt: Ubisoft)

W trakcie gry okazuje się, że Castillo nie radzi sobie dobrze. Ma raka, którego nawet Viviro nie potrafi wyleczyć. Castillo nie zamierza się poddać i Diego z rąk partyzantów. Daje mocny monolog, po czym strzela do Diego, podcina mu gardło i popełnia samobójstwo.

Pod koniec Far Cry 6 widzimy, że Dani wybiera, czy chce Jelena stanie się Prezydent odkąd Castillo nie żyje. Dani odrzuca prezydenturę i przekazuje ją Jelenie.

Kredyty toczą się, a potem dostrzegamy walkę z pozostałymi siłami Castillo.

Czy w grze są jakieś sceny po napisach?

Far Cry 6 ma scenę po napisach. Gracz będzie poświęcał całą swoją uwagę, dopóki gra nie osiągnie ostatniego ekranu. Jest duży spoiler, który zostanie ujawniony w następnych wersetach. Więc postępuj ostrożnie.

Pod koniec sceny napisów końcowych usłyszymy cichą rozmowę między dwojgiem ludzi. Z tych dwóch osób dźwięk i głos jednej wydawały się być bardzo znajome dla kogoś, kogo widzieliśmy wcześniej w serii.

Napisy będą odnosić się do tej konkretnej postaci jako Przemytnika. Głos tej postaci pasuje do jednej z postaci granych przez Michael Mando droga powrotna Daleko płacz 3. ta postać w Far Cry 3 była Vaas Czarnogóra.

Są szanse, że zobaczymy powrót Vaasa jako jednego z złoczyńcy z Far Cry 6 w przepustce sezonowej DLC. Jednak wielu graczy uważa, że ​​może to wskazywać na coś wielkiego, co może wydarzyć się w Far Cry 7.

Powiązane posty

Go up