Batwoman Sezon 3 Odcinek 7 Data premiery, Spoilery, Gdzie obejrzeć?

25/11/2021 14:59

Batwoman Sezon 3 Odcinek 7 Data premiery, Spoilery, Gdzie obejrzeć?

Sezon 3 „Batwoman” wprowadza nowego gospodarza w osobie Mary, która wydaje się być zagrożeniem dla Bat Team. Po odkryciu w hangarze czegoś niezwykle niepokojącego, Renee biegnie, by ostrzec zespół, który wyruszył na śledztwo. Chociaż Jada mogła być źle zrozumiana od samego początku, Ryan próbuje wyjaśnić, dlaczego. Dzięki podsumowaniu możesz przeżyć na nowo najbardziej pamiętne chwile z ostatniego odcinka. Sezon 3, odcinek 7 już wkrótce i chcemy was o tym powiadomić.

Batwoman Sezon 3 Odcinek 7 Data premiery

24 listopada 2021 r. o godzinie 21:00 stacja CW wyemituje siódmy odcinek trzeciego sezonu „Batwoman”. Nowy odcinek serialu jest emitowany w każdą środę, co tydzień. Nowe odcinki nie będą dostępne do 12 stycznia 2022 r., kiedy to wyemitowany zostanie finał w połowie sezonu 7. sezonu.

Gdzie oglądać Batwoman sezon 3 odcinek 7 online?

Kanał CW wyemituje 7 odcinek 3 sezonu "Batwoman". Wystarczy połączyć się z siecią w zaplanowanym czasie i terminie i wszystko będzie gotowe! Oficjalna strona internetowa CW i aplikacja CW to także miejsca, w których możesz nadrobić zaległości w najnowszym odcinku The CW. Możesz go oglądać na YouTube TV, Fubo TV, Hulu + Live TV, DirecTV lub Xfinity, jeśli chcesz oglądać na żywo. Istnieje kilka opcji wypożyczania i kupowania pojedynczych odcinków lub całych sezonów, w tym iTunes, Vudu, Google Play i Microsoft Store. HBO Max pozwala nadrobić zaległości w poprzednich sezonach.

Batwoman Sezon 3 Odcinek 7 Spoilery

Poison Ivy może pojawić się w siódmym odcinku, zatytułowanym „Wybierz swoją truciznę”, a Ryan zapłaci za to reperkusje. Jego matka, Jada, jest dla Ryana ciągłym źródłem wyczerpania, który musi zrównoważyć wiele obowiązków. Wydaje się również, że jest na innej stronie niż Drużyna Nietoperzy, którzy wciąż nie są pewni swoich motywów. Ponadto Ryan znajdzie się w środku walki między Lukiem a Mary. Wreszcie Alice zatrudni nowego asystenta. Oto nowa reklama, która może Cię zainteresować!

Streszczenie

Trzeci sezon serialu „Batwoman”, zatytułowany „Jak rośnie twój ogród”, zawiera szósty odcinek. Renée jest przerażona tym, co widzi. W szopie w ogrodzie odkrywa mężczyznę, który został bezlitośnie uwięziony w roju winorośli i pszczół. Aby udowodnić swoją rację, podaje Alice numer telefonu ofiary i mówi jej, że uważa, że ​​Mary może jej pomóc. Pomimo najlepszych starań Ryana, Jada odmawia ujawnienia szczegółów wydarzeń, które doprowadziły do ​​śmierci Jordana.

Mary jest zrozpaczona, gdy dowiaduje się, że może zostać nowym gospodarzem programu. Jego szarża budzi mężczyznę w hangarze, który również oskarża go o zaatakowanie go. Mary flirtowała z nim na Ukłuciu, ale on ją odrzucił, stąd jego zemsta. Chociaż Sophie naprawdę potrzebuje pomocy Renée, odmawia współpracy z nią, gdy w grę wchodzi Czarna Rękawica. Ten sam mężczyzna, który zamroził Jordana, leży rozciągnięty po szyję w miejscu ostatniego spoczynku Mary, a Ryan zdaje sobie sprawę, że to on.

W odpowiedzi na ostrzeżenie Alice, że Sophie śledzi Virgila, Ryan ściga ją i odkrywa, że ​​mu grozi. Ciało Virgila zostaje znalezione kilka minut po interwencji Ryana. Kiedy Mary jest w transie, spójrz na Renee w ogrodach. Po przybyciu na miejsce Ryan i Luke zostają zaatakowani przez Mary, którą ratuje Renée. Po incydencie Ryan prosi Jadę o pomoc.

Powiązane posty

Go up