Dynasty Sezon 5: Wszystko, co musisz wiedzieć

04/11/2021 19:27

W ostatnim sezonie widzieliśmy, że Eva zostawiła Fallona krwawiącego w tym samym miejscu i nie zaoferowała mu żadnej pomocy.

Wciąż stoimy przed dylematem, czy główny bohater spektaklu zostanie zamordowany, czy nie; W tym celu musisz obejrzeć nadchodzący sezon Dynasty 5.

Wszystkie szczegóły, które musisz znać przed przejściem do sezonu 5, zostały wymienione poniżej.

Następny sezon prawdopodobnie kontynuowałby w połowie rozpadu historii małżeństwa od Liama ​​i Fallon po obejrzeniu odcinka, w którym Fallon ją zdradzała.

Wygląda na to, że narosło tam wiele dramatów, które czekają na nas w nadchodzącym 5 sezonie Dynasty.

Data premiery sezonu 5 Dynasty: kiedy nadchodzi sezon 5?

Sezon dynastii 5- Wszystko, co musisz wiedzieć?
Sezon dynastii 5- Wszystko, co musisz wiedzieć? (Kredyty obrazkowe: CW)

Twórcy serialu nie ogłosili daty premiery piątego sezonu Dynasty.

Gdybyś był testem trendów, być może zauważyłeś, że program rozpoczął swoje pierwsze trzy sezony w październiku. Ale passa nie poszła dobrze w czwartym sezonie serialu, ponieważ doznał bezprecedensowego opóźnienia po zeszłorocznej pandemii.

Wpłynęło to na wydanie piątego sezonu Dynasty i możemy jedynie z grubsza oszacować jego datę premiery.

Biorąc pod uwagę fakt realizacji zdjęć do piątego sezonu Dynastii, Spodziewaj się, że wystartuje na początku przyszłego roku, czyli w styczniu 2022 lub maju lub czerwcu tego samego roku.

CW nie skomentowało tego teraz i prawdopodobnie wprowadzi więcej poważnych aktualizacji w sezonie 5 po sezonie 4.

Fani w Stanach Zjednoczonych na ogół muszą czekać 8-10 dni, aż program CW trafi do Netflix.

Ale to nie wygląda tak samo w nadchodzącym sezonie 5 Dynasty, A fani są predestynowani, by chwilę poczekać, ponieważ wydaje się, że nastąpiło opóźnienie.

Sporadycznie, nie można było doczekać się pokazu przed październikiem 2022 r. Netflix dla odbiorców ze Stanów Zjednoczonych.

Czego można się spodziewać w następnym sezonie Dynasty 5: Amanda powraca z Europy

Dobrze, Wygląda na to, że podróż Amandy Carrington do Europy dobiegła końcai wracał do domu. Wraz z nim możesz wymyślić różne problemy, które zrujnują status rodziny Carringtonów.

W rzeczywistości nadchodzący sezon 5 Dynasty będzie pełen dramatów, które przykują cię do swoich miejsc.

W poprzednim sezonie widzieliśmy, że ostatni odcinek naraził małżeństwo Fallon i Liama ​​na niebezpieczeństwo i wygląda na to, że następny sezon wprawi to w ruch.

Nie wiemy, czy ślub odbędzie się po zobaczeniu, jak Fallon ją zdradziła, a ona wybaczy i zacznie od nowa. Do tego wszystkiego musisz dostroić się do następnego sezonu Dynasty.

Widzieliśmy to również w ostatnim sezonie Eva zastrzeliła Fallon i bez namysłu zostawiła ją tam krwawiącą.
Fallon, który wydaje się być główną partią, czy zostałby zabity?

W rzeczywistości wydaje się to dość absurdalne, ponieważ nikt nie chciałby tego również w najgorszych snach. Ale jeśli nie zostanie zabita, serial będzie miał również element zemsty, który będzie trwał od teraz.

Podsumowanie sezonu 4 dynastii: Cristal jest w ciąży?

Do czwartego sezonu serialu Cristal nie jest w ciąży. Ale to właśnie nam pokazali, żeby być precyzyjnym.

To właśnie Cristal chciał pokazać na targach.

W ostatnim sezonie Cristal miał guza mózgu, co ułatwiło parze życie. zbliżyć się, ponieważ wiedzieliśmy, że zawsze, gdy mamy kłopoty, osoba, która była nam najbliższa, przyjdzie nam na ratunek.

Gdy zbliżyliśmy się do ostatnich kilku odcinków serialu, zobaczyliśmy, że Blake i Cristal byli coraz bliżej; oczywistym powodem była jego choroba i operacja.

Również mile widziany Beto na więcej czasu na ekranie, witając w ten sposób niektórych krewnych dramat.

Sezon zakończył się w napięciu, niezależnie od tego, czy Fallon nie żyje, czy nie, aby nadać mu krytyczny kąt, że nie będzie dobrze się pojawiać. Bo jeśli jest cicho, to historia zostaje z minimalnym zakresem, który nie byłby tak atrakcyjny dla publiczności.

Teraz, gdy szukamy połączenia, widzimy, że jeśli Fallon nie zostanie zabity, z pewnością będziemy mieli element zemsty w nadchodzącym sezonie Dynasty 5.

Powiązane posty

Go up