Black Bullet Season 2: data premiery 2021, najnowsze wiadomości i wszystko, co musisz wiedzieć

3 lata ago

Sezon 2 Black Bullet wreszcie nadchodzi po długim oczekiwaniu! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o sezonie Black Bullet 2: data premiery, oczekiwana fabuła i postacie.

Black Bullet lub Burakku Buretto to japońskie postapokaliptyczne anime science fiction oparte na serii powieści o tym samym tytule, napisanej przez Shidena Kanzakiego. Seria light novel została nawet zaadaptowana do mangi rok po premierze serii powieści. Kilka lat później, 8 kwietnia 2014 roku ukazała się animowana wersja całej powieści świetlnej. Serial zdecydowanie przykuł uwagę fanów anime i stał się ich ulubieńcem. Pełen akcji serial science-fiction nie był odnawiany na kolejny sezon od dłuższego czasu. Po długim 7-letnim oczekiwaniu nadchodzi drugi sezon Black Bullet. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z sezonu 2 Black Bullet.

Data premiery sezonu 2 Black Bullet

Kinema Citrus Studio, które gościło cały 1 sezon Black Bullet, już zapowiedziało kontynuację serii. Kinema Citrus Studio ogłosiło, że sezon 2 Black Bullet zostanie wyemitowany w lipcu 2020 r. Jednak seria nie została jeszcze odnowiona. Najbardziej prawdopodobnym powodem opóźnienia w sezonie 2 musi być faktyczna pandemia, która obecnie szaleje, CoronaVirus. Ponadto pierwszy sezon był udany, z wysokimi ocenami krytyków i ogromnymi zarobkami. Biorąc pod uwagę te aspekty, wydaje się, że twórcy Black Bullet są bardzo podekscytowani wznowieniem serii na kolejny sezon.

Wcześniej data premiery nowego sezonu Black Bulleta została ogłoszona na lipiec 2020 r. Jednak kolejny sezon serialu został opóźniony. A jednak nie pojawiła się żadna inna oficjalna informacja w tej sprawie. Twórca serii nie podał oficjalnie daty premiery i nie ukazał się żaden oficjalny zwiastun. Możemy jednak spodziewać się w najbliższej przyszłości premiery nowego sezonu Black Bulleta.

Czego można się spodziewać w sezonie 2 Black Bulleta?

Temat i fabuła pierwszego sezonu Black Bullet obraca się wokół postapokaliptycznej historii. Ludzie walczą ze śmiercionośnym pasożytniczym wirusem, Gastreą, aby przetrwać rasę ludzką. Fabuła tego animowanego serialu science fiction jest bardzo zbliżona do obecnej historii. Fani Black Bulleta spekulowali już, że nadchodzący sezon będzie mniej więcej związany z trwającym koronawirusem. Nic jednak nie zostało oficjalnie ogłoszone. Ciekawie byłoby zobaczyć, czy seria będzie kontynuowana ze starymi postaciami walczącymi z wirusem Gastrea. Albo będzie więcej. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami Black Bullet.

Black Bullet: Jaka jest główna fabuła serialu animowanego?

Black Bullet bada postapokaliptyczną historię, w której najbardziej niebezpieczny i śmiertelny wirus pasożytniczy zaatakował ludzkość. Wirus Gastrea zniszczył całą ludzkość. I tylko ludzie, którzy ukryli się w murach Monolitu (zrobionego z Varanium) mogą chronić się przed tym śmiertelnym wirusem. Jednak ludzie ukrywający się w murach Monolitu również nie mogą uciec przed gniewem wirusa. A dzieci, wszystkie kobiety, urodziły się z nadprzyrodzonymi zdolnościami od wybuchu epidemii. Dlatego te dzieci nazwano „Przeklętymi Dziećmi”. Historia opowiada o Satomi Rentaro (zwykłej) i Enju Aihara (przeklętej), którzy zaatakują wirusa Gastrea i ochronią swoje miasto, Tokio.

Powiązane posty

Go up