Doctor Who Sezon 13 Odcinek 4 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

20/11/2021 15:22

Doctor Who Sezon 13 Odcinek 4 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

W tym artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na temat daty premiery odcinka 4 sezonu Doctor Who, spoilerów i tego, gdzie oglądać online. Trzeci odcinek 13. sezonu „Doctor Who” przedstawia okres Chibnall w przeciwieństwie do epoki Sontarów. Doktor ma okazję dowiedzieć się więcej o swoich powiązaniach z Dywizją Wielogatunkową, która była w stanie wojny z Rojem i Azurem przed ich przybyciem na Ziemię. Bel, inny ocalały z Fluxu, pojawia się w odcinku. W podsumowaniu podkreślono najważniejsze momenty odcinka. Daj nam znać, co myślisz o odcinku 4!

Doctor Who Sezon 13 Odcinek 4 Data premiery

21 listopada 2021 o godzinie 20:00 na antenie BBC America zostanie wyemitowany czwarty odcinek 13. sezonu „Doctor Who”. W nadchodzącym trzynastym sezonie, który zostanie wyemitowany w niedzielę, będzie dziewięć godzinnych odcinków.

Gdzie oglądać Doctor Who sezon 13, odcinek 4 online?

13. sezon „Doctor Who” zostanie wyemitowany w BBC America w dniu i godzinie wskazanej powyżej. Oficjalna strona internetowa BBC America lub aplikacja BBC iPlayer mogą być używane przez tych, którzy nie mają abonamentu kablowego i chcą oglądać go online. Xfinity, Spectrum, Fubo TV, Hulu + Live TV, Hulu, Philo TV, DirecTV, Sling TV i YouTube TV zawierają najnowszy odcinek „Doctor Who”. Istnieje wiele platform wideo na żądanie, które umożliwiają oglądanie najnowszych odcinków serialu. AMC+ oferuje cały 13. sezon.

Doctor Who Sezon 13 Odcinek 4 Spoilery

Czwarty odcinek, zatytułowany „Flux: Village of the Angels”, może powiedzieć nam więcej o Los Angeles i The Division. Nawet Doktor nie ma pojęcia, co wydarzyło się w czasach, gdy wielogatunkowy sojusz walczył z Rojem i Lazurem. Co więcej, Lupari są prawdopodobnie najdłużej żyjącym gatunkiem, biorąc pod uwagę, że Karvanista i Doktor od tak dawna podróżują w kosmosie. Teoretycznie Dywizja może być grupą powiązaną z Władcami Czasu lub organizacją blisko z nimi powiązaną.

Streszczenie

Flux: Once, Upon Time ”to trzeci odcinek sezonu 13 i przenosi Doktora i jego towarzyszy z powrotem do ery Chibnalla. W pierwszym odcinku Swarm twierdzi, że Doktor miał tymczasową misję, a w tym odcinku dowiemy się więcej. Z Azurem u boku walczył z Dywizją (grupą, która przysięga zakończyć rzeź, eliminując wszystkich jej członków).

Kiedy Dan był w innej formie, Doktor miał do pomocy Karvanistę. Doktor zapobiega pochłonięciu Yaz i Vindera przez podmuch energii czasu przed wejściem w chaotyczną erę, w której przeszłość i przyszłość są niejasne. W wyniku tego procesu Twoje terminy są rozproszone. Gdy Vinder zostaje wygnany z wojska za wypowiadanie się przeciwko korupcji w rządzie, Dan spotyka się z Diane na randce.

Tymczasem Joseph Williamson opuścił granice Świątyni Atropos, by znaleźć się w latach 20. XIX wieku z pistoletem promiennym w dłoni i recytującym długie wersety ze swojego nieskończonego słownika. Inny ocalały z Fluxu, Bel, jest chętny do wymordowania batalionów Cybermenów, aby znaleźć swoją ukochaną, której dziecko potajemnie nosi. Awsok, tajemnicza kobieta, okazuje się w końcu głową kosmosu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up