Dexter New Blood Episode 1 Szczegółowe podsumowanie

11/11/2021 14:48

Dexter Nowa Krew Odcinek 1 wyznaczył długo oczekiwany początek serii, a fani nie wahali się go docenić. Oryginalna seria Dextera zakończyła się około ośmiu lat temu.

Wreszcie zobaczymy Michael C. Hall jako Dexter Morgan powraca w nowym serialu, który jest kontynuowany w poprzednim.

Dexter Morgan mieszka w Iron Lake, Nowy Jork, który pozostaje pokryty śniegiem. To miejsce jest tak daleko, jak ktokolwiek prawdopodobnie może się dostać od gorącej i słonecznej pogody w Miami.

Był przedstawiany jako potwór w poprzedniej serii serialu i był w stanie zatrzymać tego potwora w sobie przez długi czas. Jednak każdej nocy potwór stara się wydostać.

Twoja tożsamość w tej chwili to Jim Lindsay. Tutaj masz wszystko, co chcesz wiedzieć 'Dexter Nowa krew, odcinek 1.'

Krótkie podsumowanie odcinka 1 Dexter New Blood.

Ludzie z Żelazne jezioro poznaj Dextera pod imieniem Jim Lindsay. Jim ma teraz życie miłosne, a także jego zawód.

On się spotyka Aniela biskup, a praca w lokalnym sklepie z dziczyzną i rybami. Co zaskakujące, jego dziewczyna jest miejscowym komendantem policji.

Na Dexter Nowa Krew Sezon 1, widzimy, że jego obecne życie idzie całkiem dobrze. Spędza życie według bardzo napiętego harmonogramu.

Są chwile, kiedy nie jesteś w stanie poradzić sobie w określonej sytuacji społecznej; naśladuj zachowanie tych, którzy są tam, abyś poczuł się pokornym i przyjaznym człowiekiem.

Teraz, jeśli spojrzymy na miasto, w którym mieszka ... Żelazne jezioro, to małe i piękne miasteczko, w którym wszyscy mieszkańcy się znają. Nie znajdziemy tam zbyt wiele przestępstw.

W związku z tym Angela Bishop, lokalna komendantka policji, zostań wolny i spędź miło czas ze swoim chłopakiem.

Co Dexter Nowa Krew Sezon 1 postępuje, widzimy, że to pragnienie morderstwa i krwi trwa w nim. Stara się o nich nie myśleć i trzyma się kodu, który Złupić zaaranżował dla niego.

Jednak rzeczy nie pozostają długo takie same. Wraz z wprowadzeniem Harrison oraz Matt Caldwell, sprawy zaczynają się komplikować.

Harrison przywołuje przeszłość Dextera, kiedy wchodzi do serialu, a Matt jest bogaty i skorumpowany. Wszystko to mogło odesłać Dextera z powrotem do jego krwawej przeszłości.

Czy Debra wciąż żyje w odcinku 1 Dexter New Blood?

Jennifer Carpenter postać, Debra Morgan, nie żyje. Osoby, które oglądały program wcześniej, wiedzą, że została zastrzelona przez Oliver Saxon, czyli neurochirurg, seryjny morderca.

Dexter Nowa Krew Odcinek 1
Snap od Dextera i Debry. (kredyt: Dexter Nowa Krew)

Po postrzeleniu została przewieziona do szpitala. Tam doznał udaru mózgu i wszedł w niebezpieczny stan.

Dexter spłaca długi u neurochirurga, a następnie udaje się do szpitala, aby odwiedzić Debrę. Wszystko dzieje się podczas wielkiego huraganu.

Widząc Debrę, uświadamia sobie, że odczuwa ona ogromny ból i, aby zapobiec dalszemu cierpieniu, odcina jej system podtrzymywania życia. Debra powoli umiera, a Dexter jest bardzo podekscytowany.

Niesie ciało swojej siostry w swojej łodzi, aby zanurzyć zwłoki w morzu.

Jednak zaskakujące jest to, że mogliśmy zobaczyć Debrę w odcinku Dexter New Blood Episode 1.

Kiedy zaczyna się odcinek, rozumiemy, że Debra nie jest prawdziwa. Jest tylko częścią myśli Dextera. Debra zawsze reprezentowała coś dobrego w życiu Dextera i nadal to robi nawet po jego śmierci.

Dexter zawsze znajduje ją z nim w swojej kajucie po przebudzeniu się każdego ranka.

Chociaż nie ma jej tam, jej obecność trzyma Dextera z dala od mrocznej przeszłości. Jednak Dexter zdaje sobie sprawę, że cała jego obecność jest kłamstwem i przechodzi trudny okres. W tym szczególnym momencie pojawia się Harrison.

Dexter uświadamia sobie, że jest odpowiednim człowiekiem, aby przywrócić poprzednie czyny. I stopniowo wszystko zaczyna wracać do poprzedniego stanu.

Tożsamość Harrisona.

Dexter miał syna z jego zmarła żona, Rita Bennett, grany przez Julie Benz. Ten syn jest Harrison. Wcześniej w ostatnim odcinku Dextera widzimy, że Harrison był z Hannah Mckay. Teraz Hannah McKay jest poprzednią dziewczyną Dextera, która jest również seryjnym mordercą.

Oboje byli w Buenos Aires, a następnie Hannah otrzymuje informację, że Dexter już nie istnieje. Na Dexter Nowa Krew Odcinek 1Kiedy widzimy, że Harrison przybywa do miasta, by spotkać się z Dexterem, rozumiemy, że musi wiedzieć, że jego ojciec żyje.

Dexter Nowa Krew Odcinek 1
Dexter z synem Harrisonem. (kredyt: Dexter Nowa Krew)

Otrzymał również dokładną lokalizację, w której przebywa jego ojciec. Dexter zastanawia się, skąd Harrison się dowiedział, skoro komuś w jego wieku nie było łatwo robić takie rzeczy.

W oryginalnym serialu widzieliśmy kilka podobieństw między Dexterem a jego synem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że odziedziczyłeś kilka cech swojego ojca, które są głównie psychologiczne. Kiedy spotkali się w Dexter Nowa Krew Odcinek 1Dexter odmówił uznania.

Potem przypomniał sobie słowa Debry i postanowił pozwolić Harrisonowi odejść. Wierzył, że jeśli dziecko zostanie z nim, spowoduje to wiele bólu i cierpienia. Ale jak Dexter zabija Matta, czujesz, że musisz pozostać w kontakcie z dzieckiem.

To życzenie staje się bardzo prawdziwe i ostatecznie sprowadza go z powrotem do miejsca, w którym mieszka.

Tożsamość Matta Caldwella.

Na Dexter Nowa Krew Odcinek 1, widzimy wejście bogatego chłopca, Matt Caldwell. Przyszedł do sklepu po sprzęt myśliwski. To jest sklep, w którym pracuje Dexter.

Dexter dowiaduje się, że Matt był powodem, dla którego wiele osób zginęło w wypadku na łodzi. To sprawia, że ​​Matt jest idealnym celem dla Dextera. Nadal odczuwał wielką potrzebę zabijania.

Dexter starał się ich trzymać z daleka. Chciał zachować radość i spokój, które odnalazł w miejscu, w którym jest teraz. Ale w 1. sezonie Dextera New Blood widzimy, że los prowadzi go w innym kierunku.

Dexter Nowa Krew Odcinek 1
Matt Caldwell kupi w sklepie artykuły myśliwskie. (kredyt: Dexter Nowa Krew)

Matt idzie na polowanie Dexter Nowa Krew Odcinek 1 oraz zabić białego dolara. To był biały daniel, za którym Dexter gonił od jakiegoś czasu. Miał wiele okazji, by go zastrzelić, ale nie zrobił tego, ponieważ zwróciłoby to w nim mordercę.

Dlatego Matt jest pierwszą śmiercią Dextera po długim okresie.

Dexter tworzy prowizoryczny pokój do zabijania, a następnie kontynuuje swój rytuał zabijania. Rozumie, że już dawno nie był w szacie zabijania. W ten sposób nie będzie już potrzebował trofeów za swoje morderstwa.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up