Dead to Me Sezon 3: Wszystko, co wiemy

3 lata ago

Dead to Me ”to czarny serial komediowy skoncentrowany na mało prawdopodobnej przyjaźni między Jen i Judy. Znajdują się w grupie wsparcia w żałobie po tym, jak Jen traci męża w wypadku, gdy Judy twierdzi, że straciła narzeczonego. Jednak żadne z nich nie jest tym, czym się wydaje, a ukryte aspekty ich życia są stopniowo ujawniane. Stworzona przez Liz Feldman seria została wydana po raz pierwszy 3 maja 2019 r.

Najbardziej magnetycznym elementem serii jest przyjaźń między głównymi bohaterami. Oprócz chwalenia za obsadę, serial jest uwielbiany za żartobliwe zwroty akcji. Komediodramat otrzymał kilka nominacji do nagród, w tym Primetime Creative Arts Emmy Awards, Golden Globe Awards, Screen Actors Guild Awards i GLAAD Media Awards. Fani chcą usłyszeć, co wydarzy się po szokujących wydarzeniach finału sezonu 2. Czy to oznacza, że ​​będzie sezon 3? Tutaj masz wszystkie informacje, których szukasz!

Dead to Me sezon 3 – data premiery

Sezon 2 „Dead to Me” wylądował w całości 8 maja 2020 r. na Netflix. Drugi sezon składa się z dziesięciu odcinków, które trwają od 29 do 34 minut każdy.

Jeśli chodzi o trzeci sezon, to właśnie mamy. 6 lipca 2020 r. Netflix ogłosił, że seria powróci w swojej trzeciej i ostatniej serii. Twórca serialu Feldman wyjaśnił, dlaczego czarny dramat komediowy kończy się po trzech odcinkach. Powiedziała Deadline: „Zawsze wiedziałam od początku serialu, że nie chciałam, żeby to był pełnometrażowy serial. Potem w pewnym momencie, gdy byliśmy w produkcji drugiego sezonu, dość głęboko zdałem sobie sprawę z końca serii i zdałem sobie sprawę, że znam historię, którą muszę opowiedzieć, a sezon 3 wydawał się być odpowiednim momentem, aby to zrobić. . "

Jednak data premiery nie została ujawniona, prawdopodobnie dlatego, że produkcja została dotknięta pandemią. Ostatecznie zdjęcia do kolejnego cyklu rozpoczęły się 7 maja 2021 r. Trzeci sezon podobno wciąż jest kręcony i ma się zakończyć z dnia na dzień. Biorąc pod uwagę harmonogram produkcji, możemy spodziewać się premiery trzeciego sezonu „Dead to Me” w pierwszym kwartale 2022 roku. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale trzeci sezon może składać się z dziesięciu odcinków, podobnie jak sezony 1 i 2. .

Obsada trzeciego sezonu „Dead to Me”: Kto może być jej częścią?

Sercem tej serii jest przyjaźń Jen Harding i Judy Hale, więc Christina Applegate i Linda Cardellini bez wątpienia wrócą. Ben stanie się bardziej widoczny w fabule trzeciej iteracji serii, co oznacza, że ​​James Marsden ma powtórzyć swoją rolę. Aktor gra także Steve'a, nieżyjącego już brata bliźniaka Bena, którego zobaczymy w scenach retrospekcji w ostatnim sezonie.

Inne ważne postacie, które możemy zobaczyć to Charlie Harding (Sam McCarthy), Henry Harding (Luke Roessler), Ana Perez (Diana-Maria Riva), Nick Prager (Brandon Scott), Lorna Harding (Valerie Mahaffey) i Karen (Suzy Nakamura). ) . Dodatkowo Howard Hastings (Jere Burns), Eleanor Hale (Katey Sagal), Eileen Wood (Frances Conroy) i Michelle (Natalie Morales) mogą być częścią fabuły trzeciego sezonu. następna iteracja. W tym przypadku zobaczymy nowe twarze.

Fabuła Dead to Me sezon 3: co to jest?

W finale drugiego sezonu Jen zostawia Judy list z prośbą, by została prawnym opiekunem swoich dzieci, podczas gdy premiera wyznaje detektywowi Perezowi, że zabiła Steve'a. Ponieważ Jen nie może zlokalizować miejsca pochowania ciała Steve'a, Pérez zgadza się porzucić sprawę, ku zaskoczeniu Jen. Judy odzyskuje swoje obrazy i odkrywa na trybunach dużą sumę pieniędzy. Później Judy i Jen kupują kredyt hipoteczny Jen od Lorny, a także kupują nowy samochód dla Charliego. Gdy duet wraca do domu, zostaje potrącony przez inny pojazd. Okazuje się, że osobą, która ich uderzyła, był Ben. Okazuje się, że Ben był na dobrej drodze do zidentyfikowania ciała, które może należeć do Steve'a. Judy i Jen są ranne, ale nie jest jasne, czy któreś z nich widziało, kto prowadził samochód, który ich uderzył.

W trzecim sezonie dowiemy się, czy Charlie czyta list, który Jen napisała do Judy. Może to mieć tragiczne konsekwencje dla całej waszej trójki. Jak wiesz, Charlie jest podejrzanym o zniknięcie Steve'a. Ben będzie odgrywał ważną rolę w wydarzeniach trzeciego sezonu, ale dowiemy się też więcej o Stevenie i jego relacji z mafią. Tak czy inaczej, Jen, Judy i Ben będą mieli wiele kłopotów i bólu serca w następnym odcinku.

Powiązane posty

Go up