Data premiery trzeciego sezonu edycji seksualnej

27/06/2021 07:29

Witam wszystkich fanów Otisa. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nadeszła data premiery trzeciego sezonu edukacji seksualnej. Tak, serial będzie wyemitowany we wrześniu. A my chętnie podzielimy się wszystkimi szczegółami nowego sezonu. Ponadto Netflix opublikował nowe obrazy pierwszych odcinków 3 sezonu edukacji seksualnej. Fani z niecierpliwością oczekują, że historie ich ulubionych postaci będą kontynuowane. I nie możemy się doczekać, kiedy znów zobaczymy korytarze Moordale. Jest to więc korzystne dla wszystkich. Tak więc, nie tracąc więcej czasu, sprawdź wszystkie nowe aktualizacje, tweety i informacje o trzecim sezonie Sex Ed.

Netflix ogłosił na Twitterze datę premiery trzeciego sezonu edukacji seksualnej. I od tego czasu fani oszaleli. Od dzielenia się memami po emocje, fandom edukacji seksualnej jest na innym poziomie. Poza tym wszyscy byli podekscytowani, gdy zobaczyli, jak wszystkie nasze ulubione postacie wracają do gry w swoich mundurach. Tymczasem fani są zachwyceni radością, mogą również spodziewać się dużej zmiany w sezonie 3.

Ale więcej o fabule dowiemy się po premierze oficjalnego zwiastuna. W międzyczasie sprawdź szczegóły premiery i zdjęcia 3. sezonu.

Sex Ed Sezon 3 – data premiery, pierwsze spojrzenie i nie tylko

Premiera trzeciego sezonu Sex Education odbędzie się 17 września 2021 roku. Trzeci sezon powróci z ośmioma odcinkami, podobnie jak poprzednie dwa sezony w domowej sieci Netflix. Edukacja seksualna zadebiutowała 11 stycznia 2019 roku. Serial otrzymał pozytywne recenzje zarówno od publiczności, jak i krytyków. Po sukcesie sezonu 1, sezon 2 został wydany 17 stycznia 2020 r. A teraz zaplanowano już debiut trzeciej części. Nowe sezony komedii dramatycznych rozpoczynają się w styczniu każdego roku. Jednak w tym roku, z powodu koronawirusa, seria Netflix musiała wstrzymać produkcję, jak wszystkie inne projekty.

Nowy sezon dał nam wyobrażenie o tym, co robią bohaterowie. Wszyscy najwyraźniej noszą mundury, co sugeruje nowy zwrot w sezonie 3. Ale fani są szczęśliwi, widząc, że wszystkie ich ulubione postacie powracają w sezonie 3.

W obsadzie trzeciego sezonu znaleźli się Otis (Asa Butterfield), Eric (Ncuti Gatwa), Jean (Gillian Anderson), Maeve (Emma Mackey), Aimee (Aimee Lou Wood), Adam (Connor Swindells), Jackson (Kedar Williams- Stirling)) , Ola (Patricia Allison), Lily (Tanya Reynolds) i reżyser Groff (Alistair Petrie). Zobaczymy też Olivię (Simone Ashley), Ruby (Mimi Keene) i Anwara (Chaneil Kular).

Również sezon 3 wita nowe twarze. Jason Isaacs (Harry Potter) zagra Petera Groffa, starszego brata najbardziej utytułowanego reżysera Groffa. Jemima Kirke (dziewczyny) będzie postrzegana jako Hope, nowa dyrektorka szkoły. Hope była byłym uczniem Moordale i dlatego ma wielkie plany dla instytutu. Wreszcie mamy Dua Saleh. Wcieli się w rolę Cala, niezależnego autora tekstów i performera.

W serialu pojawią się także nowicjusze drugiego sezonu, Rahim (Sami Outalbali), Viv (Chinenye Ezeudu) i Isaac (George Robinson).

Fabuła - Co się stanie po tym, jak Otis powie „To ty”?

Fani edukacji seksualnej umierają, aby poznać historię miłosną między Maeve i Otisem. W finale sezonu 2 widzieliśmy, jak Otis wyznał swoje uczucia do Maeve w wiadomości tekstowej. Jednak nowy sąsiad Maeve, Isaac, który również jest nią zainteresowany, potajemnie usunął wiadomość Otisa. Czego więc możemy się spodziewać?

Jesteśmy pewni, że nastąpi skok w czasie. Gwiazda serialu Asa Butterfield ujawniła już informacje o sezonie 3. Powiedział, że Otis wrócił do szkoły, ale teraz ma inne zmartwienia. Poza tym jest teraz znacznie starszy i trochę bardziej bezczelny. Ale ostatecznie zapewnił fanów, że Otis nadal jest tragicznie niezręczny.

Z drugiej strony, Jean, matka Otisa, jest w ciąży z dzieckiem, ale kto jest ojcem? Na pewno dowiemy się w następnym sezonie.

Aimee Lou Wood opublikowała zdjęcie siebie i Emmy Mackey, aby ogłosić datę premiery. Opublikowała również: „Załóż kurtkę, nadchodzą zmiany”. Na zmianę będziemy musieli trochę poczekać. W międzyczasie sprawdź pierwsze dwa sezony tutaj na Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up