Data premiery sezonu 2 Death and Nightingale

03/06/2021 15:10

Data premiery sezonu 2 Death and Nightingale

Śmierć i słowiki ”to serial dramatyczny zaadaptowany na ekran przez Allana Cubitta z powieści Eugene'a McCabe (1992). Akcja serialu rozgrywa się w Irlandii w 1883 roku i obraca się wokół młodej kobiety o imieniu Beth Winters. Po latach trudnych relacji z ojczymem Billym postanawia porzucić to życie, gdy nadarzy się okazja. Uroczy młody mężczyzna o imieniu Liam Ward pomaga Beth zrealizować jej plan. Seria została po raz pierwszy wypuszczona w listopadzie 2018 r. w Irlandii, a następnie wyemitowana w Wielkiej Brytanii.

Widząc odbiór serialu przez widzów w tych dwóch krajach, w maju 2021 roku ukazał się on także w Stanach Zjednoczonych. Spotkał się jednak z mieszaną reakcją krytyków. Podczas gdy wielu chwaliło dramat, niektórzy krytycy uważali, że dialog nie przyniósł większego efektu, a tempo było problematyczne. Ale konsensus był taki, że serial był na tyle intrygujący, że przyciągał wzrok, a występ Matthew Rhysa (Billy) był chwalony przez wszystkich. Gdy pierwszy sezon zbliża się do końca, fani zastanawiają się, czy będzie sezon 2. Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Data premiery sezonu 2 Death and Nightingale

Pierwszy sezon „Śmierci i słowików” wyemitowano 16 maja 2021 r. na antenie Starz. Przed premierą w USA serial był początkowo emitowany w Irlandii od 26 listopada 2018 r. do 10 grudnia 2018 r. w RTÉ One, a także w Wielkiej Brytanii na antenie BBC Two, gdzie wyemitowano pierwszy sezon. Programowanie irlandzkie. Pierwszy sezon składa się z trzech odcinków, z których każdy trwa około 58 minut.

Jeśli chodzi o drugi sezon, to właśnie mamy. Ten dramat historyczny to miniserial, co oznacza, że ​​fabuła ma wyraźny początek, środek i koniec. Serial powstał z myślą o wszystkich trzech odcinkach. Jednak fakt, że po dwóch i pół roku został przedstawiony zupełnie nowej publiczności, sugeruje, że twórca serii może mieć pewne nadzieje na przyszłość serialu. Wydarzenia z oryginalnej książki trwają od 24 do 36 godzin, z których wszystkie zostały objęte pierwszym sezonem. Nawet wtedy nie jest niczym niezwykłym, że seria wykracza poza oryginalny materiał.

Twórca serialu, Cubitt, przyznał, że chociaż korzystał z dużej części książki McCabe, wprowadził pewne zmiany w fabule. Również pierwszy sezon kończy się bezterminowo. Mamy więc jeszcze jeden powód, by sądzić, że może być kolejny odcinek. Ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone o możliwym drugim sezonie. Jeśli nowy sezon zostanie zamówiony późnym latem 2021 roku, a produkcja rozpocznie się jesienią, premiera drugiego sezonu „Death and Nightingales” zaplanowana jest na rok 2022.

Obsada Death and Nightingales w sezonie 2: Kto może być jego częścią?

Ann Skelly gra Beth Winters, synową właściciela ziemskiego. Matthew Rhys gra Billy'ego Wintersa, ojczyma Beth, właściciela posiadłości o nazwie Clonuala. Liam Ward Jamiego Dornana to młody człowiek, który pomaga Beth. Pozostali członkowie obsady serialu to Charlene McKenna (Mercy Boyle), Seán McGinley (Jimmy Donnelly), Martin McCann (Frank Blessing), Michael Smiley (Dummy McGonnell), Francis Magee (Mickey Dolphin) i Valene Kane (Catherine Winters). .

Jeśli serial powróci na drugą rundę, większość z tych aktorów możemy zobaczyć ponownie. Jamie Dornan nie powtórzy swojej roli, ponieważ jego postać Liam Ward umiera w pierwszym sezonie. Nowi członkowie obsady mogli również dołączyć do serii, aby zagrać nowe postacie.

Fabuła Death and Nightingales w sezonie 2: co to jest?

W finale pierwszego sezonu plan Beth wymyka się spod kontroli, gdy dowiaduje się, że Liam nie jest tym, za kogo się podaje. Kiedy próbuje zwrócić Billy'emu całe skradzione złoto, zostaje złapana i pobita. Billy następnie prosi go, aby odszedł i nigdy nie wracał. Beth zagrywa swoje ostatnie karty z Liamem i mówi mu, że jest z nim w ciąży. To całkowicie zmienia sposób, w jaki postrzega kobietę, którą był gotów zabić, aby odzyskać złoto.

Gdy Beth i Liam płyną łodzią na wyspę Corvey, Beth wywraca ją, wiedząc, że Liam nie potrafi pływać. Beth patrzy, jak tonie i płynie do brzegu. Billy znajduje ją na wyspie i obficie przeprasza. Dowiedziawszy się, że jest w ciąży, proponuje nawet małżeństwo i wspólne wychowywanie dziecka. Słysząc to, Beth jest zdenerwowana i zdaje sobie sprawę, że nie ma wyjścia.

Jeśli będzie drugi sezon, dowiemy się, co stanie się z Beth i czy będzie miała dziecko. Czy Billy nadal żałuje swoich działań? Jeśli Blessing dowie się o śmierci swojego przyjaciela Liama, co to będzie oznaczać dla Beth? Te pytania i wiele innych mogą zostać poruszone w przyszłych historiach, jeśli seria zostanie odnowiona na kolejny sezon.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up