Data premiery 3. sezonu Laid-Back Camp

03/04/2021 20:26

Oparty na serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Afro, „Yuru Camp” lub „Laid-Back Camp” to serial animowany autorstwa iyashikei. Toczy się wokół grupy młodych kobiet, których ulubionym hobby jest biwakowanie. Podróżują po całej Japonii, spędzając czas na różnych kempingach, zwiedzając okolicę i delektując się lokalną kuchnią. Sezon 1 „Yuru Camp” był emitowany między 4 stycznia 2018 r. A 22 marca 2018 r. Od swojej premiery anime zyskało wyjątkową pozycję nawet w gatunku iyashikei ze względu na namiętne świętowanie czasu, wolności i podróży. Sezon 2 został niedawno wyemitowany. Jeśli ciekawi Cię sezon 3, to wiemy.

Data premiery sezonu 3 Yuru Camp

Sezon 2 „Yuru Camp” miał swoją premierę 7 stycznia 2021 r. I trwał 13 odcinków, zanim zakończył się 1 kwietnia 2021 r. Studio C-Station opracowało serial z Yoshiaki Kyougoku jako głównym reżyserem i Jinem Tanaką jako głównym scenarzystą. Jeśli chodzi o sezon 3, producenci nie wydali jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Zapowiedziano jednak animację „Yuru Camp”, której premiera zaplanowana jest na 2022 rok. C-Station również rozwija ten projekt. W grze są również Kyougoku i Tanaka. Tanaka dzieli się scenariuszem filmu z Mutsumi Ito, głównym scenarzystą serialu „Heya Camp”. W dniu emisji ostatniego odcinka drugiego sezonu „Yuru Camp” na oficjalnym koncie Twittera serialu opublikowano ilustrację filmu Kyougoku.

Oryginalna manga zainspirowała także serial telewizyjny na żywo. C-Station to stosunkowo niewielkie studio animacji, a „Yuru Camp” to prawdopodobnie ich największa produkcja. Mając nadzieję na przyciągnięcie uwagi fanów, jest mało prawdopodobne, aby producenci filmu animowanego i serialu animowanego ogłosili rozwój kolejnego sezonu, aż do premiery filmu. Jeśli serial zostanie odnowiony w 2022 roku, trzeci sezon „Yuru Camp” powinien zostać wydany w 2024 roku.

Yuru Camp Sezon 3 Fabuła: O co w tym chodzi?

W finale drugiego sezonu Rin, Nadeshiko, Aoi, Ena i Chiaki nadal cieszą się wyprawą na kemping do Izu ze swoim nauczycielem Minami i siostrą Aoiego Akari. Kiedy podróż się kończy, wszystkie dziewczyny tęsknią za domem. Obiecują sobie, że wkrótce pojadą na kolejną grupową wycieczkę. Kiedy Rin wraca do domu na motorowerze, Nadeshiko i inne dziewczyny jeżdżą samochodem Minami.

Samotność jej podróży dopada Rin, Nadeshiko wraca bezpiecznie do domu. Ale kiedy Rin nie odpowiada na żadne wiadomości od swoich przyjaciół, Nadeshiko staje się zaniepokojona. Następnie przekonuje swoją siostrę, by podążyła ścieżką, którą, jak wie, podąży Rin. Dwaj przyjaciele spotykają się ponownie, a Rin zatrzymuje się, by mieć szansę na ostatnią rozmowę. Odcinek kończy się, gdy Rin zaczyna mówić o swoim pierwszym doświadczeniu na kempingu.

Następny film anime może kręcić się wokół pierwszej wyprawy Rin na kemping, ale może też mieć miejsce w przyszłości i ukazywać dziewczyny zbierające się razem na kolejny kemping. Sezon 3 może dostosować zawartość tomu 10. Może pokazać dziewczęta udające się na małą wycieczkę do domu Ena. Nadeshiko mogłaby wyruszyć na inne samotne wycieczki obozowe. Ona, Rin i Ayano mogą zdecydować się na wspólny kemping.

Powiązane posty

Go up