Data premiery odcinka 7 iCarly Reboot

11/07/2021 05:17

W szóstym odcinku ponownego uruchomienia „iCarly” Spencer martwi się o urodziny swojej młodszej siostry, które zbliżają się za kilka dni. Każdego roku 24 lipca (jej urodziny) każdemu, kto spędza czas z Carly, przytrafiają się złe rzeczy. Aby pomóc mu poradzić sobie z klątwą, która przerażała go przez całe życie, Spencer zatrudnia medium, które dostarcza mylące, ale pozytywne odczyty na temat jego życia. Szczegółowe informacje dotyczące odcinka 6 można znaleźć w sekcji podsumowania. Przed premierą kolejnego odcinka, oto wszystko, co o nim wiemy!

Data wydania 7 odcinka restartu ICarly

Odcinek 7 ponownego uruchomienia „iCarly” zostanie wydany 15 lipca 2021 r. o godzinie 3 nad ranem w Paramount +. Pierwszy sezon składa się z 13 odcinków, z których każdy trwa od 23 do 26 minut. Serial publikuje nowe odcinki w sieci w każdy czwartek.

Gdzie obejrzeć odcinek 7 „iCarly Reboot” online?

Odcinek 7 ponownego uruchomienia „iCarly” zostanie wyemitowany w Paramount + we wspomnianym czasie. Odcinek będzie dostępny wyłącznie dla abonentów serwisu streamingowego. Możesz łatwo zostać członkiem streamera i oglądać poprzednie odcinki.

Spoilery o ponownym uruchomieniu iCarly Episode 7

W następnym odcinku ponownego uruchomienia „iCarly” Carly i jej przyjaciele próbują spopularyzować swój program internetowy, przyjmując nowe pomysły i strategie. Oprócz jej dążenia do sukcesu serialu, życie osobiste Carly zawsze było w centrum uwagi w serialu. Również w siódmym odcinku zobaczymy, jak Carly mierzy się z codziennymi problemami swojego życia z pomocą zaufanego otoczenia.

ICarly Reboot Odcinek 6 Podsumowanie

W szóstym odcinku zatytułowanym „Jestem przeklęty” przyjaciele Carly rezerwują wycieczkę do Snoqualmie Falls na jej urodziny, jedyny dzień w roku, kiedy ludzie, którzy się z nią spotykają, mają złe doświadczenia. Carly najwyraźniej nienawidzi swoich urodzin, a z każdym rokiem, gdy są coraz bliżej, jej niepokoje zaczynają ją pochłaniać. Postanawia więc nie wyruszać w podróż, ale zmienia zdanie, gdy odwiedza ją dyrektor jej dawnego liceum i zostawia dwa listy dla Carly i Freddiego.

Powód tych listów sięga czasów, gdy byli zaangażowani w projekt pisania listów. Freddie chce teraz doświadczyć wszystkiego, czego mu brakowało, gdy był w liceum. Ze swojej strony Carly jest bardziej zaniepokojona swoim zdrowiem psychicznym, zwłaszcza jej niezdolnością do odwrócenia strony o złych doświadczeniach związanych z klątwą, która wydaje się nigdy jej nie opuszczać. Gdzie indziej Harper spotyka fotografa stylistę o imieniu Alexavier, który ją pociąga.

Spencer sugeruje zorganizowanie przyjęcia niespodzianki dla Carly w celu złamania klątwy, a Harper akceptuje to bez mrugnięcia okiem. Nie może się doczekać, kiedy zaprosi Alexaviera na imprezę i nawiąże z nim kontakt. Kiedy w końcu przybywa D-Day, Spencer wynajmuje medium, które zmieni odczyty Carly i sprawi, że wygląda na to, że jest wolna od klątwy. Jednak gdy tylko skończy ujawniać mu swoją fortunę, mężczyzna w końcu umiera, udowadniając, że klątwa nadal istnieje. Freddie owija szyję w gipsie po kontuzji łyżwiarskiej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up