Data premiery naszego ukochanego letniego sezonu 2 i podsumowanie pierwszego sezonu

28/01/2022 13:28

Our Beloved Summer to bardzo popularny południowokoreański serial komediowy romantyczny, opowiadający o życiu byłych kochanków Choi Ung i Kook Yeon-soo.

Nie jest to kolejna zwykła, miękka historia miłosna, postacie nie są pozbawione wad. Ziemisty charakter bohaterów i nieprzewidywalność historii przyciągnęły widzów, którzy nie mogą się nacieszyć przedstawieniem.

Oczekiwanie na Our Beloved Summer Season 2 już się rozpoczęło, a jeśli zastanawiasz się, kiedy nadchodzi druga część tego popularnego serialu, mamy dla Ciebie ochronę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszym ukochanym sezonie letnim 2, wraz z fabułą sezonu inauguracyjnego.

Kiedy premiera naszego ukochanego sezonu letniego i kto weźmie w nim udział?

Nasz ukochany sezon letni 1 pojawił się na Netflix i SBS TV 6 grudnia 2021 roku.

Nasz Ukochany sezon letni 1 miał w sumie szesnaście odcinków, z których każdy trwał około 60-70 minut. Nasz finałowy odcinek 1 sezonu Ukochane lato został wydany 25 stycznia 2022 roku.

SBS TV jeszcze nie ogłosiło oficjalnej premiery Our Beloved Summer Season 2. Chociaż inauguracyjny sezon zakończył się rozstrzygającym akcentem, ogromna popularność i ogromna oglądalność, jaką otrzymał ten program, jest z pewnością zmotywuje twórców do wydania Our Beloved Summer Season 2.

Nasz ukochany sezon letni 2
Nasze ukochane lato (przez Netflix)

Widzieliśmy już inne koreańskie programy, takie jak „Kingdom” i „Love Alarm”, odnowione ze względu na ich popularność.

Sukces Our Beloved Summer zaowocował wydaniem webtoona, który jest prequelem serii przedstawiającej czasy, gdy główni bohaterowie byli w liceum. Na tej podstawie możemy śmiało założyć, że wyląduje również sequel, ukazujący małżeńskie życie bohaterów.

Po spędzeniu kilku miesięcy w fazie przedprodukcyjnej i produkcyjnej, możemy spodziewać się, że nasz Beloved Summer Season 2 zostanie wydany na początku 2023 roku.

Jeśli chodzi o obsadę Our Beloved Summer Season 2, wraz z głównymi bohaterami Choi Woo-Shik jako Choi Ung i Kim Da-mi jako Kook Yeon-soo, możemy spodziewać się, że zobaczymy Kim Sung-Cheol jako Kim Ji-ung, prawdopodobnie Ahn. Dong-goo jako Ga Eun-ho, Roh Jeong-eui jako NJ i Jung Kang-hee jako Chang-sik, aby powrócić.

Rodzice Unga, Choi Ho i Lee Yeon-ok, grani odpowiednio przez Park Won-sang i Seo Jeong-Yeon, powrócą do swoich ról w Our Beloved Summer Season 2.

Fabuła naszego ukochanego sezonu letniego 1

Our Beloved Summer to poprawiająca nastrój opowieść o Choi Ung i Kook Yeon-soo, którzy kochali się w liceum, a także zagrali razem w popularnym filmie dokumentalnym. Jednak ze względu na głęboko zakorzenioną niepewność Yeon i niefrasobliwe nastawienie Ung para się rozpada.

Nasz ukochany sezon letni 2
Nasze ukochane lato (przez Netflix)

Los ma jednak inne plany wobec duetu, który ponownie będzie musiał zmierzyć się ze sobą przed kamerą. Od czasów licealnych przebyli długą drogę, a Ung jest obecnie odnoszącym sukcesy ilustratorem, a Yeon poważnym dyrektorem PR.

Jej przyjaciel Ji-Ung jest twórcą dokumentu i okazuje się, że ma pewne uczucia do Yeon. W tym samym czasie NJ, znana celebrytka, pielęgnuje czułe uczucia wobec artysty Ung.

Gdy serial porusza się tam iz powrotem między przeszłością a teraźniejszością, poznajemy bohaterów. Ung próbuje zwalczyć gorycz z Yeon z powodu ich rozstania.

Wyjaśnienie końca naszego ukochanego sezonu letniego 1

Pod koniec pierwszego sezonu Our Beloved Summer widzimy Ung, który postanawia stać się lepszą osobą i lepszym artystą, przeprowadzając się do Paryża. Chce, aby Yeon była u jego boku, gdy podejmie decyzję, która zmieni jego życie.

Yeon jednak postanawia iść za głosem serca i zostaje. Nie jest to jednak gorzkie rozstanie, ponieważ oboje obiecują pozostać w kontakcie i czekać na siebie.

W tym samym czasie znajdujemy Ji-unga czyszczącego część swojego starego bagażu. Odwiedza matkę w szpitalu, gdzie matka próbuje wyjaśnić, dlaczego go porzuciła. Ji-Ung jednak nie uspokaja się i mówi, że nigdy jej nie wybaczy, ale na zawsze pozostanie jego matką. Kręci nawet dokument o swoich ulubionych chwilach z matką.

Później, podczas finału pierwszego sezonu Our Beloved Summer, widzimy, że Ji-Ung robi więcej filmów i znajduje się w znacznie lepszej pozycji. Wygląda też na to, że przebolał swoją sympatię do Yeon.

Ung w końcu wraca i oświadcza się Yeon, co ona akceptuje. Ji-ung sugeruje, że stworzyli kolejny serial dokumentalny.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up