Data premiery drugiego sezonu Euphoria

02/05/2021 09:26

Euphoria to wielokrotnie nagradzany serial o grupie licealistów. Skupiona na Rue Bennett (Zendaya), dochodzącej do siebie nastoletniej uzależnionej i niezliczonych postaciach wokół niej, seria dogłębnie bada tematy lęku, uzależnienia, seksu i przyjaźni. Mówi się, że mroczny, ale szczery, serial HBO jest inspirowany własnymi zmaganiami twórcy serialu Sama Levinsona z lękiem i uzależnieniem od narkotyków i został powszechnie okrzyknięty prawdziwym odzwierciedleniem nastoletniego niepokoju we wczesnych latach. 2000. Wraz z zakończeniem sezonu 1 w 2019, fani serialu domagają się drugiego sezonu, który jest już dawno spóźniony. Jeśli jesteś fanem i nie możesz się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o historii Rue i Jules, to trafiłeś we właściwe miejsce! Oto wszystko, co wiemy o drugim sezonie „Euforii”.

Data premiery drugiego sezonu Euphoria

Odcinek 1 sezonu 1 `` Euphoria '' miał swoją premierę 16 czerwca 2021 roku na antenie HBO i internetowej platformie streamingowej HBO Max. Kolejne odcinki były emitowane co tydzień zarówno w telewizji, jak iw Internecie. Sezon 1 składa się z 8 odcinków, z których każdy trwa około 1 godziny.

W lipcu 2019 roku, jeszcze przed zakończeniem pierwszego sezonu, Deadline poinformował, że HBO dało zielone światło drugiemu sezonowi „Euforii”. Jednak z powodu pandemii Covid-19, sezon 2 produkcja zakończyła się w marcu 2020 r. We wrześniu 2020 r. Prezes HBO Casey Boils powiedział Deadline, że zdjęcia do sezonu 2 rozpoczną się wcześnie. 2021. Aktor Eric Dane, który gra Cal Jacobsa, ojca z mroczną tajemnicą, wspomniał też, że zdjęcia rozpoczną się w połowie kwietnia.

Dodatkowo w lutym 2021 roku opublikowano wezwanie do przesłuchania aktorów do sezonu 2 Euphoria, wskazując, że przedprodukcja była już w toku. Aukcja wskazywała również, że produkcja rozpocznie się 5 kwietnia w Los Angeles. Z tego, co wiemy, możemy spodziewać się drugiego sezonu „Euforii” pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku.

Serial jest tak wierny fanom i prośbom o kontynuację tak silną, że HBO zleciło specjalne odcinki, aby wypełnić długą lukę między końcem sezonu 1 a premierą sezonu 2. Nazywany „odcinkiem (e) COVID (e) Specjalnym (e)) ) ”Od Boyda, dwa odcinki oddzielnie badają życie Rue i Julesa po ich rozstaniu na stacji kolejowej w finale sezonu 1. Odcinki specjalne wyemitowane w HBO Max przed emisją w telewizji. Pierwszy (skupiony na Rue) został wyemitowany na 3 grudnia 2020 r., A drugi (skoncentrowany na Jules) 22 stycznia 2021 r.

Współpraca między serialem a firmą rozrywkową A24 zaowocowała również 8-książkową serią poświęconą tej serii. Głęboko zakulisowe treści obejmują nigdy wcześniej nie widziane historie postaci, tablice stylów ubiorów oraz wywiady z obsadą i twórcami serialu. Wydanie książek zaplanowano na 27 kwietnia 2021 roku, długo oczekiwane spojrzenie na świat Euforii.

Obsada sezonu 2 Euphoria: kto jest rolą?

Pierwsze spekulacje na temat losu Rue po surrealistycznych końcowych scenach sezonu 1 (gdzie nawraca) pojawiły się w następujących odcinkach specjalnych, które mówią nam, że Zendaya powtórzy swoją rolę Rue, cynicznej nastolatki walczącej z uzależnieniem. W kwietniu 2020 roku ogłoszono, że aktor Kelvin Harrison Jr dołączył do obsady w drugim sezonie, chociaż jego konkretna rola w serialu nie została jeszcze ujawniona. Pierwotnie zaplanowany na sezon 1, Harrison stanął w obliczu konfliktów związanych z harmonogramem, a twórca serialu Sam Levinson napisał nową główną rolę dla aktora „Luce” i „Waves”. W drugim sezonie Harrison pracował wcześniej nad czarnym thrillerem komediowym Levinsona „Assassination Nation”. ”.

Możemy się również spodziewać, że większość obsady będzie powtarzać swoje walczące postacie, a Jules (Hunter Schafer) powróci jako konfliktowy przyjaciel i miłosny przyjaciel Rue. Siostry Lexi (Maude Apatow) i Cassie (Sydney Sweeney) również wrócą, podobnie jak Nate (Jacob Elordi), ojciec Cal (Eric Dane) i jego dziewczyna Maddy (Alexa Demie). Storm Reid będzie również nadal grał Gię, młodszą siostrę Rue, a także Colmana Domingo jako Ali, ojca chrzestnego Rue w Anonimowych Narkomanach, oraz Angusa Clouda jako Fezco, przyjaznego handlarza narkotyków. Reszta obsady, w tym Barbie Ferreira, Nika King, Algee Smith i John Ales, również powrócą do swoich ról w sezonie 2.

Fabuła 2 sezonu Euforii: co to jest?

W pierwszym sezonie poznaliśmy wiele interesujących (głównie) nastoletnich postaci, które zmagają się ze swoją tożsamością i związkami. Trwała przyjaźń między Rue i Jules, która rozkwita przez większość sezonu 1, teraz wydaje się rozpadać, a dwaj młodzi mężczyźni podążają różnymi ścieżkami. Styczniowy dodatek pokazał również, że Rue jest dziwnie obojętna na Jules, a ta ostatnia zaczęła kwestionować swój uzależniający związek z Rue, który, jak się uważa, wynika z jej traumy związanej z posiadaniem uzależnionej matki. W sezonie 2 możemy być pewni, że dynamika między Rue i Jules będzie dalej badana, ale nie możemy być pewni, że się pogodzą. Widzieliśmy także, jak Nate i Maddy zakończyli swój związek w finale pierwszego sezonu, a Cassie zakończyła ciążę.

Fabuła długo wyczekiwanego sezonu 2 została z oczywistych powodów utrzymywana w tajemnicy. Jednak niektóre wskazówki zostały odrzucone, z których najważniejsza dotyczyła Sydney Sweeney, która gra Cassie w serialu. W wywiadzie dla Stylecaster opisał nowe scenariusze sezonu 2, mówiąc: „Cassie ma szaloną historię w sezonie 2, której nigdy się nie spodziewałem”. Dodał, że „Cassie naprawdę musi wyzdrowieć”.

Drugi sezon również został opisany jako „piękny” przez główną rolę aktorki Zendaya, chociaż żaden z wątków fabularnych nie został ujawniony. Fakt, że twórca serialu Levinson jest znany z tego, że czasami przepisuje swoje scenariusze w ostatniej chwili, sprawi, że fani zaczną podejrzewać, czego spodziewać się po sezonie 2. Jednej rzeczy możemy być pewni, że będziemy mieli nową światową dawkę marzycielskiej i rozdzierającej serce młodzieńczej udręki. to jest „Euforia”.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up