Data premiery 5 sezonu Cobra Kai, obsada i czego się spodziewać?

02/01/2022 19:11

Cobra Kai sezon 5 jest w rozmowach między fanami od dłuższego czasu. Jest to serial dla nastolatków, który koncentruje się głównie na Sztuki walki. Twórcami spektaklu są Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg i Josh Heald.

Cobra Kai jest częścią Seria Karate Kid. Oś czasu serialu jest 34 lata po tym, co pokazano w pierwszym filmie. Życie nie grało fair z Jasio po przegranej w Turniej Karate All-Valley w 1984 r..

Jego stary rywal, Daniel, prowadzi dobre życie ze wszystkim. Johnny poznaje Miguela, chłopca, a po tym spotkaniu postanawia przywrócić swoje dojo.

To również przywraca jego rywalizację z Daniel. W trzecim sezonie Kobra Kai, widzieliśmy, że zarówno Johnny i Daniel zebrali się, by walczyć Kobra Kai pod Kreese.

Kreese również podszedł do współzałożyciel Cobra Kai, Terry Srebro, później w programie prosząc o pomoc.

W maju 2018 spektakl miał swoją premierę po raz pierwszy na YouTube Premium. W miarę upływu czasu i popularyzacji programu, doszedł on do… Netflix. Program spotkał się z ogromnym uznaniem krytyków i publiczności.

Ludzie pokochali tę koncepcję, a każdy aktor, głównie główna obsada, miał niesamowity występ. Czwarty sezon serialu rozpoczął się kilka tygodni temu.

Więcej informacji na temat Cobra Kai sezon 5, czytaj dalej artykuł.

Kiedy ukaże się Cobra Kai sezon 5?

Premiera czwartego sezonu serialu w 31 grudnia 2021, wyłącznie w Netflix. Ten sezon ma dziesięć odcinków, a każdy z nich ma czas działania 30-46 minut.

Znowu w sierpień 2021, Kiedy Cobra Kai sezon 4 Nie został nawet zwolniony Cobra Kai sezon 5 Zostało to zapowiedziane przez twórców. Strzelanie do Cobra Kai sezon 5 Rozpoczęto w dniu wrzesień, a wszystko zostało zrobione przez grudzień 2021.

Cobra Kai sezon 5
Czy jesteś podekscytowany nowym sezonem? (napisy: Netflix)

W grudniu odbył się wywiad, w którym Josh uzdrowił, współtwórca serialu, zapewnił wszystkich fanów, że Cobra Kai sezon 5 to nie byłby koniec. Później będzie też kilka odsłon programu.

Jeśli chodzi o daty premier na nowe sezony, Netflix zawsze była niezwykle spójna. W zeszłym roku, w styczniu, oglądaliśmy trzeci sezon serialu, a wkrótce w grudniu w tym samym roku pojawił się czwarty sezon.

Sądząc po tym, można bezpiecznie powiedzieć, że Cobra Kai sezon 5 ukaże się w czwarty kwartał 2022 r. lub pierwszy kwartał 2023 r.

Kogo możemy zobaczyć w 5 sezonie Cobra Kai?

Czwarty sezon serialu miał następujące gwiazdy: Ralph Macchio (w tej roli Daniel LaRusso), Xolo Maridueña (w tej roli Miguel Díaz), William Zabka (w tej roli Johnny Lawrence), Mary Mouser (w tej roli Samantha LaRusso) i Courtney Henggeler (w tej roli Amanda LaRusso).

Cobra Kai sezon 5
Czy wszyscy aktorzy powrócą w nowym sezonie? (kredyty: Getty Images)

Oprócz nich byli inni, jak Jacob Bertrand (w tej roli Eli „Hawk” Moskowitz), Peyton List (w tej roli Tory Nichols), Martin Kove (w tej roli John Kreese), Vanessa Rubio (w tej roli Carmen Diaz), Gianni DeCenzo (w tej roli Demetri) i Thomas Ian Griffith (grany przez Terry'ego Silvera).

Prawie wszystkich tych aktorów będzie można zobaczyć w: Cobra Kai sezon 5. Yuji Okumoto (grany przez Chozen Toguchi) Dołączy również do obsady po obejrzeniu finału czwartego sezonu serialu.

W nowym sezonie do obsady dołączy jeszcze kilku aktorów i z pewnością będzie to ekscytujący dodatek.

Co możemy zobaczyć w sezonie 5 Cobra Kai?

Na sezon czwarty, Jastrząb ostatecznie wyłania się jako zwycięzca Turniej All-Doliny. konserwatywny Widoczne jest również zwycięstwo w kategorii dziewcząt. Później dowiadujemy się również, że Terry przekupił sędziego w ostatnim meczu Tory'ego i Sama.

Jeśli chodzi o Miguel, opuszcza turniej i kieruje się w stronę Meksyk szukać ojca. Robby wydaje się być rozczarowany Kobra Kai i ściska dłoń Jasio. Kreese jest również aresztowany za Terry. W miarę postępu odcinków widzimy, jak Johnny obiecuje Carmen, że bezpiecznie sprowadzi Miguela z powrotem.

Jeśli chodzi o DanielWidzimy, że nie zgadza się zejść bez walki. On idzie do Chozen i poproś ich o pomoc.

Cobra Kai sezon 5
Fabuła na pewno będzie ekscytująca. (napisy: Netflix)

w Cobra Kai sezon 5, Daniel i Chozen spotkają się, aby poprowadzić nową erę Miyagi-do. Widzieliśmy to Kreese Został zwolniony z więzienia i będzie próbował zemścić się na Terrym.

Kiedy Miguel w końcu odnajduje swojego ojca w Cobra Kai sezon 5Będzie to niebezpieczne, ponieważ jego ojciec nie ma pojęcia o istnieniu Miguela.

Przybycie do Torys i sam, Tory mógł poinformować Sama o tym, co zrobił Terry. w Cobra Kai sezon 5, oba mogą rosnąć razem.

Pozostań w kontakcie z MediaScrolls aby dowiedzieć się więcej Cobra Kai sezon 5 i kilka innych koncertów już wkrótce.

Powiązane posty

Go up