Data premiery 4 sezonu Virgin River

11/07/2021 06:17

Virgin River ”jest uosobieniem romantycznego serialu dramatycznego XXI wieku. Serial ma wszystko: prawdziwy obraz miłości i związków, łamiące serce chwile, surową rzeczywistość różnych doświadczeń kobiet i urocze miasteczko z tytułu. Nic dziwnego, że ten serial telewizyjny zgromadził miliony fanów na całym świecie, którzy zainwestowali w piękną historię, która splata fabułę. Seria nie tylko wielokrotnie znalazła się na szczycie list przebojów Netflix, ale my jako widzowie chętnie usłyszymy więcej o losie naszych ulubionych postaci. Więc jeśli jesteś ciekawy, czy jest czwarty sezon, to trafiłeś we właściwe miejsce. Mamy wszystkie informacje, a nawet więcej, jak wygląda przyszłość „Virgin River”.

Data premiery 4 sezonu Virgin River

Sezon 3 „Virgin River” został wydany 9 lipca 2021 na Netflix. Wszystkie dziesięć odcinków trzeciej iteracji zostało wydanych tego samego dnia, a każdy odcinek trwał od 40 do 48 minut.

Jeśli chodzi o sezon 4 „Virgin River”, urzędnicy Netflix i zespół stojący za serialem milczą. Jeśli jednak wierzyć plotkom, jest się czym ekscytować, ponieważ, według różnych doniesień, kręcenie czwartego sezonu zaplanowano na koniec lipca 2021 r. O ile nam wiadomo, kręcenie potrwa do końca Lipiec 2021r. w listopadzie br. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę, że poprzednie sezony „Virgin River” były kręcone podobnie.

Co możemy powiedzieć, że Netflix wyraźnie wierzy w możliwości zespołu „Virgin River” i nie bez powodu. Uważamy więc, że całkiem bezpiecznie jest powiedzieć, że to tylko kwestia czasu, zanim nastąpi oficjalne ogłoszenie. Chociaż Netflix na razie po cichu przerobił serię, nie widzimy, aby ktokolwiek miał jakiekolwiek wątpliwości co do tego ruchu. Konieczne jest jednak uwzględnienie skutków pandemii w harmonogramie zdjęć.

Pierwsze dwa sezony serialu wyemitowano pod koniec roku: sezon 1 wystartował w grudniu 2019 r., a sezon 2 w listopadzie 2020 r. Jednak od czasu premiery sezonu 3 nastąpiło pewne odchylenie od tego, jak powiedzieliśmy wcześniej. w lipcu 2021 roku. Wygląda na to, że zdjęcia do sezonu 4 rozpoczną się wcześniej niż planowano w poprzednim sezonie. Mając to na uwadze, możemy postawić na połowę 2022 roku, aby dowiedzieć się więcej o Jacku, Mel, Doc, Hope i wszystkich innych. W szczególności możemy spodziewać się, że sezon 4 „Virgin River” rozpocznie się w maju 2022 roku.

Obsada 4 sezonu Virgin River: Kto może być jej częścią?

W przypadku serii takich jak „Virgin River” spójność jest niezbędna. Tak więc, z wyjątkiem niefortunnego lub bezprecedensowego wydarzenia, możemy oczekiwać, że wszyscy nasi faworyci powtórzą swoje role. Alexandra Breckenridge zajmie centralne miejsce jako zawsze gorąca Mel, a Martin Henderson będzie postrzegany jako Jack. Oprócz nich mamy nadzieję, że Colin Lawrence (Kaznodzieja), Lauren Hammersley (Charmaine Roberts), Annette O'Toole (Hope), Tim Matheson (Doc) i Benjamin Hollingsworth (Brady) wcielą się w swoje role.

W trzecim sezonie na pierwszy plan wysuwa się także związek Lizzie i Ricky'ego. Ta dynamika, którą ożywiają Sarah Dugdale i Grayson Maxwell Gurnsey (odpowiednio) może być punktem kulminacyjnym sezonu 4. Wreszcie możemy również spodziewać się znajomych twarzy w postaci Jenny Cooper (Joey), Chase Petriw (Christopher), Daniel Gillies (Mark), Nicola Cavendish (Connie), Teryl Rothery (Muriel), Zibby Allen (Brie) i Marco Grazzini (Mike). W zależności od łuków sezonu 4, do miksu można dodać nowe twarze.

Virgin River sezon 4: o co chodzi?

Sezon 3 „Virgin River” pozostawia ślady, które najprawdopodobniej zostaną zbadane w następnym sezonie. Przede wszystkim należy ponownie rozważyć napięcie między Melem i Jackiem. W finale sezonu, kiedy Jack oświadcza się Mel, ta ogłasza, że ​​jest w ciąży i nie wie, czy jest ojcem. Losy ich związku będą głównym punktem zwrotnym w sezonie 4 i mamy nadzieję, że para, pomimo wszystkich problemów, zostanie przywitana niezwykle szczęśliwą historią. Ponadto sezon 4 będzie również badał miłość między Doktorkiem i Hope oraz to, jak ich problemy medyczne kształtują przyszłość byłej pary.

Bitwa o opiekę nad bliźniakami może doprowadzić do większej animozji między Charmaine i Jackiem, a z Toddem w tle ta sytuacja prawdopodobnie nie zostanie rozwiązana w najbliższym czasie. Centralna tajemnica sezonu 3, który zabił Jacka, będzie tematem, który serial będzie nadal zgłębiać. Związek Brady'ego i Brie jest zagrożony przez aresztowanie Jacka, podobnie jak Lizzie i Ricky. Dlatego sezon 4 prawdopodobnie rzuci światło na ten temat. Bez względu na to, jaka będzie historia 4. sezonu, zawsze będziemy mieć poruszający, emocjonalny, piękny i prawdziwy portret każdego, kto mieszka w Virgin River.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up