Czy będzie sequel Dune? Czego się po nim spodziewać?

02/11/2021 12:19

Po pozytywnej odpowiedzi, że Wydma zebrał, fani tego Fantastyka naukowa, przygodowy film akcji zastanawiasz się nad Kontynuacja Diuny i kiedy zostanie wydany. Oto wszystko, co wiemy o sequelu Dune.

Film Diuna miał swoją premierę w 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 3 września 2021 r.

Został wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych 22 października 2021 r. i dzień wcześniej 21 października 2021, został uruchomiony w dniu HBO maks. przez miesiąc.

Czy będzie sequel Dune?

Jeśli chodzi o sequel Dune, twórcy nie potwierdzili jeszcze tego oficjalnie.

Jednakże reżyser, Denis VilleneuveJeszcze przed produkcją Diuny podzielił pierwszą książkę Diuny na dwie części. Ponieważ Diuna została oparta na pierwszej części, kontynuacja będzie oparta na drugiej części.

Kontynuacja Diuny
Scena z Diuny (Źródło: Warner Bros. Pictures)

Denis Villeneuve potwierdził, że chciałby zacząć strzelanie kontynuacja w 2022 po przygotowaniu przed sesją, takim jak scenografia i kostiumy.

Autor, Frank Herbert, napisał pięć sequeli do Dune.

Nie brakuje więc materiału do filmów sequelowych i możemy spodziewać się o wiele więcej filmów w tej serii.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, widzowie mogą spodziewać się kontynuacji Diuny. w 2024.

Kogo możemy spodziewać się w sequelu Dune?

Gwiazda obsady Dune obejmuje Timothee Chalamet Co Paweł AtrydaRebecca Ferguson jako Lady Jessica, Oscar Isaac jako książę Leto Atreides, Stellan Skarsgard jako baron Vladimir Harkonnen, Jason Momoa jako Duncan Idaho, Josh Brolin jako Gurney Halleck, Zendaya jako Chani, Sharon Duncan Brewster jako dr Liet-Kynes, Javier Bardem jako Stilgar i Babs Olusanmokun jako Jamis, wraz z kilkoma innymi aktorami.

Kontynuacja Diuny
Scena z Diuny (Źródło: Warner Bros. Pictures)

Jak to się podoba niektórym postaciom Książę Leto Oscara, Duncan Jasona, Dr Wellington Changa, Piterdevries Dastmalchiana i Jamis Olusanmokuna umierają w Diunie, mogą pojawić się w retrospekcjach i wizjach w sequelu.

Podczas gdy w sequelu pojawią się nowe postacie, oczekuje się, że główni bohaterowie powtórzą swoje role.

Czego można się spodziewać po sequelu Dune?

W sequelu można było zobaczyć resztę Wizja Pawła być przywódca mesjański Fremenów i wyobcowanie na ich rodzimej planecie, Kaladen, stając się rzeczywistością.

Paul może się ożenić Chani i mieć dzieci w następstwie.

Z jednym z doradców wojskowych księcia, Duncan Idaho, martwyPaweł mógłby spróbować spotkać się z drugim doradcą, Gurney halleck, który mógłby pomóc mu zostać samym cesarzem.

Analiza wydm i wyjaśnienie zakończenia: wizualnie spektakularny film

Podsumowanie Dune

Dune się kręci Pablo, którego ojciec, Książę Leto Atreidespowierzono ci kontrolę nad pustynną planetą, Arrakis, dla niego Cesarz Szaddam IV.

Spokojowi i istnieniu Arrakis zagraża zło przez Harkonnena ze względu na wyłączną dostępność przyprawy przedłużającej życie”,Mieszanina„W Arrakis, najcenniejszej substancji we wszechświecie.

Kontynuacja Diuny
Scena z Diuny (Źródło: Warner Bros. Pictures)

Paweł jest obsesję przez wizje przyszłości, w których widzi siebie jako mesjańskiego przywódcę Fremenów, tubylców Arrakis, a także jest związany z dziewczyną z Fremen.

Paweł i jego matka, Jessica, przeżyj atak Harkonana na Dom Atrydów i poznaj przywódcę Fremenów, Stilgari jego wojowników.

Wojownik Stilgaru, Jamis, wyzywa Paula na śmiertelną walkę, którą Paul wygrywa, i musi zabić Jamisa, aby spełnić warunek pojedynku.

Paul i Jessica później być zaakceptowanym wśród Fremenów i otrzymują nowe imiona.

Paul poznaje także Fremenkę swoich marzeń, która pomaga mu wygrać pojedynek, dając mu Krysnóż.

Chociaż reżyser Villeneuve ma: nie podano końcowej sceny kredytowej Zawierając informacje na temat fabuły sequela Dune, zdecydowanie istnieją plany na kontynuację w najbliższej przyszłości.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up