Czego się spodziewać Euphoria Sezon 2 Odcinek 1? A o której premiera w HBO?

08/01/2022 16:08

Euphoria Season 2 Episode 1 ukaże się jutro. Opracowany przez Sama Levinsona serial oparty jest na izraelskiej serii o tej samej nazwie.

Ten izraelski serial jest bez wątpienia jednym ze wspaniałych i ponurych seriali dla nastolatków, jakie powstały do ​​tej pory.

Serial obraca się wokół postaci Rue, granej przez Zendayę (za którą otrzymała nawet Emmy). Jest nastolatką, która właśnie wyszła z odwyku i zakochuje się w tajemniczej postaci Jules.

W miarę postępu wydarzeń w serialu widzimy, jak ich związek przechodzi przez trudne chwile. W serialu możemy znaleźć szeroki wachlarz przedstawionych rzeczy, takich jak narkotyki, własna tożsamość, miłość, trauma z nią związana oraz toksyczność.

Pierwszy sezon serialu rozwinął oddaną bazę fanów. Wszyscy, którzy obejrzeli program, oklaskiwali realistyczną prezentację wydarzeń z życia nastolatków.

Ale pierwszy sezon Euphoria nie kończy się dobrze, ponieważ widzimy, że Jules i Rue się rozstają. Widzi się, że Jules rozwija silne uczucia do Anny.

Z odcinkiem 1 sezonu 2 Euphoria tuż za rogiem, fani na pewno zaczną się zastanawiać, co ich czeka w tym nowym sezonie. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko, czytaj dalej ten artykuł.

Data premiery odcinka 1 sezonu Euphoria 2 i gdzie można go obejrzeć online?

Euphoria Season 2 Episode 1 ukaże się 9 stycznia 2022 roku o godzinie 21:00 ET / PT na HBO.

Nowe odcinki serialu ukażą się w każdą niedzielę tygodnia. Każdy odcinek będzie trwał od 48 do 65 minut.

Wszystkie odcinki sezonu 2 Euphoria można oglądać na HBO w dniu i godzinie, o której mowa powyżej. Jeśli nie możesz go wtedy obejrzeć, nie martw się, odcinek będzie również dostępny w HBO Max.

Euphoria Sezon 2 Odcinek 1 będzie również dostępny na Hulu. Oprócz tych platform odcinek będzie również dostępny na niektórych innych platformach na żądanie, takich jak Apple TV, Prime Video, Vidur oraz Filmy i TV Google Play.

Jeśli rozważasz opcje telewizji na żywo, program będzie dostępny na niektórych platformach, takich jak YouTube TV, Xfinity Stream i DirecTV.

Czego się spodziewać Euphoria Sezon 2 Odcinek 1?  A o której premiera w HBO?
Czego się spodziewać Euphoria Sezon 2 Odcinek 1? A o której premiera w HBO? (przez HBO)

Czego możemy się spodziewać w odcinku 1 Euphoria Season 2?

Euforia sezon 2 Odcinek 1 rozpocznie się od tego, co widzieliśmy w finale sezonu 1. Rue i Jules zerwali i od teraz zobaczymy, jak pójdą własną drogą. Jest bardzo mała szansa, że ​​zobaczymy, jak obaj coś naprawią. Więc ich związek oficjalnie się zakończył.

Widzieliśmy w świątecznych specjałach Rue, jak mówiła Ali, że nie może sobie wybaczyć tego, jak traktowała matkę. Widzieliśmy, jak Rue poświęca więcej uwagi swojej rodzinie i spędza z nimi czas w tym sezonie.

W tym sezonie mogliśmy również zobaczyć życie Jules. Możesz mieć hormonalną terapię zastępczą. Można by bardziej wyjaśnić status związku Mandy i Nate'a w tym sezonie.

Inną ekscytującą rzeczą dla widzów będzie zobaczenie życia Cassie po przerwaniu ciąży. Jego zerwanie nastąpi po tym z McKaya.

W drugim sezonie Euphoria zagrają Zendaya jako Rue Bennett, Maude Apatow jako Lexi Howard, Jacob Elordi jako Nate Jacobs, Eric Dane jako Cal Jacobs, ojciec Nate'a, Angus Cloud jako Fezco i Barbie Ferreira jako Kat Hernandez.

W drugim sezonie, poza głównymi bohaterami serialu, w serialu pojawią się także ważni członkowie obsady, tacy jak Nika King jako Leslie Bennett, matka Rue, Storm Reid jako Gia Bennett, siostra Rue, Hunter Schafer jako Jules Vaughn i Sydney Sweeney. jako Cassie Howard.

W sezonie 2 Euphoria pojawią się także nowe twarze w sezonie 2; W składzie znajdują się Dominic Fike jako Elliot, Minka Kelly i Demetrius „Lil Meech” Flenory Jr.

Powiązane posty

Go up