Call Me Kat Season 2 - data premiery

04/04/2021 02:37

Call Me Kat ”to serial komediowy oparty na wielokrotnie nagradzanym brytyjskim serialu„ Miranda ”. Kręci się wokół Kat, samotnej kobiety po trzydziestce, która rezygnuje ze stanowiska wykładowcy na Uniwersytecie w Louisville i otwiera kawiarnię dla kotów. Kiedy Max, jego ukochana z college'u i dobry przyjaciel, wraca do miasta, wszystko zaczyna się zmieniać. Stworzony przez Darlene Hunt serial został wyemitowany po raz pierwszy w styczniu 2021 roku. Niestety, serial nie spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez krytyków. Serial komediowy był krytykowany za nierówne tempo, powierzchowną charakterystykę, słaby kierunek i montaż. Jednak wydaje się, że widzowie widzieli to w korzystniejszym świetle. Podczas gdy niektórzy widzowie nie docenili humoru, inni lubili ujmujący charakter postaci Kat. Opisali Kat jako zabawną i niedoskonałą kobietę, która szukała miłości i akceptacji. Ta mieszana reakcja sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy kolejny sezon serialu jest możliwy, czy nie. Od nas zależy, czy się dowiemy!

Call Me Kat Season 2 - data premiery

Sezon 1 „Call Me Kat” rozpoczął się 3 stycznia 2021 r. W telewizji Fox, a sezon zakończył się 25 marca 2021 r. Pierwszy sezon składa się z 13 odcinków, z których każdy trwa od 21 do 22 minut.

Jeśli chodzi o drugi sezon, oto wszystko, co musisz wiedzieć. Istnieje już duży znak zapytania co do przyszłości serialu, biorąc pod uwagę rozczarowującą publiczność i niską oglądalność. Podczas gdy pierwszy odcinek przyciągnął 5,63 miliona widzów, liczby zaczęły systematycznie spadać w miarę postępu sezonu, a odcinek 11 nagrał najniższy z 1,76 miliona widzów. Jednak liczby wzrosły dramatycznie, a następny odcinek zgromadził 2,32 miliona widzów, co daje nam dobrą passę.

Nie zapominajmy, że z tą serią związana jest także Miranda Hart z udanego serialu "Miranda". W rzeczywistości oryginalny serial z Wielkiej Brytanii zyskał również więcej widzów w ciągu sezonów. Podczas gdy 2,63 miliona widzów obejrzało pierwszy odcinek „Mirandy”, pierwszy odcinek trzeciego sezonu przyciągnął ponad 11,5 miliona widzów. Nawet programy takie jak „Supernatural” i „Parks and Recreation” miały trudny początek, ale z biegiem sezonu zyskały popularność.

Wydaje się, że krytycy pokładali nadzieje w aktorach „Call Me Kat”, w szczególności Mayimie Bialiku, aby przyciągnąć publiczność. Dlatego możemy powiedzieć, że przyszłość jest jasna, jeśli serial otrzyma zielone światło w sezonie 2. Jeśli serial zostanie szybko odnowiony, a zdjęcia rozpoczną się późnym latem 2021 r., Możemy spodziewać się, że sezon 2 „Call Me Kat” zostanie wydany na początku 2022.

Obsada drugiego sezonu Call Me Kat: Kto może być tego częścią?

Komedia obraca się wokół kilku kluczowych postaci. Kat (Mayim Bialik) to bohaterka, która nieustannie oscyluje między uczuciem sytości a samotnością. Sheila (Swoosie Kurtz) jest matką Kat, która czuje się odpowiedzialna za swoją sytuację i próbuje dopasować ją do różnych mężczyzn. Phil (Leslie Jordan) i Randi (Kyla Pratt) pracują w kawiarni Kat's, której motywem przewodnim są koty. Max (Cheyenne Jackson) jest przyjacielem Kat i byłym miłośnikiem, który pracuje w barze Cartera (Julian Gant). Inne ważne postacie to Oscar (Christopher Rivas), Brigitte (Schuyler Helford), Tara Barnett (Vanessa Lachey) i Daniel (Lamorne Morris). Jeśli jest sezon 4, możemy zobaczyć, że większość wspomnianych powyżej aktorów powtarza swoje role. Gdyby serial został odnowiony, w drugim sezonie moglibyśmy spotkać się również z gościnnymi gwiazdami.

Fabuła Call Me Kat sezonu 2: co to jest?

Pod koniec pierwszego sezonu Kat otrzymuje pomoc od Maxa, by zaimponować swojemu chłopakowi, Oscarowi. Wygląda jednak na to, że między nią a jej byłym zakochanym Maxem coś się dzieje, i kilka razy robi się niezręcznie. Kiedy Kat bierze zbyt wiele tabletek nasennych, przypadkowo wysyła e-mail do byłej dziewczyny Maxa. Ich przyjaźń jest zagrożona, ponieważ była dziewczyna Maxa wyraża wstręt do tego i przerywa z nim komunikację. Ostatni odcinek sezonu to pierwsza rocznica powstania Cafe des Cats, ale niestety jeden z najstarszych kotów w kawiarni umiera. Dlatego obchody rocznicy stają się pogrzebem.

Jeśli serial zostanie przedłużony na czwarty sezon, zobaczymy, jak zmieni się sytuacja między Kat i Maxem. Czy Kat będzie w stanie utrzymać swój związek z Oscarem, czy obecność Maxa w jej życiu utrudni sprawę? Wydaje się, że matka Kat nigdy nie przepuszcza okazji do ingerencji w jej życie, co z pewnością spowoduje większy chaos w jej życiu. Poza tym życie Kat nigdy się nie nudzi, gdy w pobliżu są Randi i Phil. Dlatego nowy sezon przyniesie więcej przygód tej grupie osób.