Zróbmy też kubek. Epizod 5 Data premiery

28/04/2021 08:24

Dziewczęta nadal robią filiżanki w ramach codziennej rutyny. Himeno cieszy się, że skompletował kilka elementów. Dała się ponieść i wydarzył się mały incydent, który zaskoczył wszystkich. Usłyszeli tylko dźwięk pękającego czegoś i zdali sobie sprawę, że Himeno to zrobił. Oboje oglądają się za siebie, a ona zdaje sobie sprawę, że znowu go złamał. Tokishiro pada na kolana i komentuje mój talerz, a Himeno przeprasza. Martwił się jednak, że może skaleczyć się w nogę lub zrobić sobie krzywdę. Himeno zdaje sobie sprawę, że nie jest obwiniany za rozbicie miski.

Tokishiro zauważa, że ​​Himeno ma śliskie ręce i ciągle coś tłucze. Mówi jej, że przyniesie odkurzacz, żeby mu się nie stało. Następnego dnia Himeno idzie do klubu garncarskiego. Opowiada wszystkim, co się wczoraj wydarzyło. Mówi im, że stłukła miskę dla swojego ojca i chce zrobić dla niego nową. Himeno wyjawia, że ​​miska została mu podarowana jako prezent urodzinowy. Toko zwraca uwagę, że jest to klub garncarski i że są po to, aby pomóc.

Poprzednio w 4 odcinku Let’s Make a Mug Too

Nao wydaje się być leniwy i mówi Himeno, żeby kupił nową miskę, ponieważ będzie szybsza. Himeno podkreśla, że ​​była to ulubiona miska jego ojca. Marzy o swoim ojcu, który codziennie rano używa tej miski. Himeno mówi wszystkim, że musi kupić mu nową i że nie jest zainteresowana kupnem nowej miski. Toko pyta, co to była za miska, a ona odpowiada, że ​​to miska dla Ochazuke. Mika zwraca uwagę, że mogą zbadać połamane kawałki i zrobić nowe.

Himeno dzwoni do domu i pyta o połamane kawałki. Sachie mówi Himeno, że wyrzuciła zepsute części, ponieważ były zbyt niebezpieczne. Ujawnia również, że dziś był dzień zbierania kawałków szkła i ceramiki. Po telefonie dziewczyny są całkowicie zniechęcone, zdając sobie sprawę, że nie będą miały zepsutych części. Himeno nie może uwierzyć, że to się dzisiaj dzieje. Himeno próbuje narysować miskę na papierze, ale kończy się rysowaniem talerza.

Zauważa, że ​​miska nie wygląda jak żelazo. Zdaje sobie sprawę, że powinien był patrzeć na niego codziennie, aby nie zapomnieć o swoim wyglądzie. Toko pyta, czy chce znaleźć podobny, a Himeno zgadza się. Oboje szukają miski, która wygląda dokładnie tak, jak ta, którą stłukła zeszłej nocy. Po długich poszukiwaniach Himeno udaje się znaleźć kolejny, ale tylko kolor jest taki sam.

Znajdź inny i powiedz, że kształt wygląda tak. Toko zdaje sobie sprawę, że muszą zrobić nową miskę z dwóch misek. Zdaje sobie sprawę, że ojciec Himeno woli bardziej trzeźwy projekt. Dziewczyny zaczęły robić nową miskę na urodziny ojca Himeno. Postanowiła go zaskoczyć i wręczyć mu prezent, nie wiedząc o tym. Później Himeno wraca do domu i bada swojego ojca, aby dowiedzieć się, dlaczego lubi tę miskę. Rano wrócił do domu i opowiedział innym o wynikach swojego śledztwa.

Pokazał im rozmiar miski i sposób, w jaki trzymał ją jego ojciec. Toko zdaje sobie sprawę, że miska, którą im pokazuje, jest za ciężka i za duża. Mówi to Himeno, który uważa, że ​​się myliła. Mika zwraca uwagę, że jeśli miska jest ciężka, mogą dodać uchwyt. Himeno zdaje sobie sprawę, że jego ojciec zda sobie sprawę, że to nie ta sama miska.

Toko komentuje, że oznacza to, że miska różni się od wszystkich innych. Uważa, że ​​to stary model misek, który jest trudny do wykonania i znalezienia. Toko decyduje, że muszą współpracować i zrobić idealną miskę dla ojca Himeno. Później Himeno wraca do domu z miską i sprawdza ojca, czy kocha. Jego ojciec zdaje sobie sprawę, że ta miska jest tą samą, której używał. Kiedy jej nie ma, jej ojciec komplementuje tę miskę, a ona wraca i słyszy wszystko.

Zróbmy też filiżankę Data premiery piątego odcinka

Premiera piątego odcinka Let's Make a Mug Too odbędzie się w poniedziałek, 3 maja 2021 r. O 22:30 czasu JST. Możesz oglądać Let's Make a Mug Too online na Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up