The Slime Diaries Epizod 5 - data premiery

28/04/2021 09:25

Jako anime zaadaptowane z That Time I Got Reincarnated as a Slime, The Slime Diaries ujawni podróż Rimuru i potworów Jura Tempest. Podczas swojej podróży Rimuru wiedzie spokojne życie ze swoim narodem po zakończeniu wojny. Wszystko, czego chcesz, to odpocząć i bawić się z potworami. Po wypełnieniu obowiązków w Jura Tempest Rimuru i pozostali wyjeżdżają na wakacje. Następnego ranka przybywają nad jezioro i rozbijają obóz.

Rimuru powiedział im, że znaleźli idealne jezioro w lesie Jura jako możliwe miejsce na letni wypoczynek. Dziewczyny cieszą się widokiem na las Jury i podkreślają, że nie wiedziały, że za lasem jest takie cudowne miejsce. Zastanawiają się, dlaczego Rimuru to przed nimi ukrył. Ale zdają sobie sprawę, że zachował to jako niespodziankę na letnie wakacje. Shuna zdaje sobie sprawę, że przypomina jej to jej ojczyznę, Lake Siss. Shuna cieszy się, że dziś jest ładna pogoda.

Wcześniej w The Slime Diaries Episode 4

Gobta dzwoni do Rimuru i mówi mu, że skończyli rozbijać namioty. Rimuru każe wszystkim założyć kostiumy kąpielowe. Gobta nie może się doczekać, kiedy zobaczy nagie dziewczyny, a dziewczyny zastanawiają się, jak będzie wyglądał Rimuru w kostiumie kąpielowym. Oboje się ubierają, a Gobta lubi patrzeć i wąchać piersi dziewcząt. Ale kiedy przybywa Rimuru, oboje są oszołomieni, widząc jej kostium kąpielowy. Shiona prawie upadła, bo się bała. Shuna komentuje, jaki to rodzaj kostiumu kąpielowego, a Ranga również poczuł się zażenowany.

Rimuru ma na sobie kostium kąpielowy, który wygląda, jakby właśnie wyszedł z więzienia. Demony, które są zamknięte w królestwie demonów, również były zszokowane tym, co ma na sobie ten śluz. Zastanawiają się, co robi wielki Rimuru, a Płonący Czerwony Demon odpowiada, że ​​lubi kąpać się w jeziorze. Veldora jest zazdrosny o to, że Rimuru to wykorzystał, podczas gdy jest tu zamknięty, pracując nad analizą nieograniczonego uwięzienia. Płonący Czerwony Demon mówi Veldorze, aby skupiła się na grze, w którą gra.

Widzi, że to mat, a Veldora zdaje sobie sprawę, że przegrywa za każdym razem, gdy odwraca wzrok. Obecnie Veldora nie interesuje się hazardem i zastanawia się, czego Rimuru używa z innymi. Płonący czerwony Demond ujawnia, że ​​są to kostiumy kąpielowe. Ujawnia również, że ludzie i podobne stworzenia używają ich podczas wchodzenia do wody. Veldora zastanawia się, dlaczego codziennie się zakrywają, ale teraz są półnagie.

Patrzy na klatkę piersiową Shiona, a kiedy widzi melony, komentuje, że światło rani ją w oczy. Pyta Reda, dlaczego są dzisiaj w pełni odsłonięci, a Red odpowiada, że ​​to jego sposób na zabawę. Veldora jest pod wrażeniem, że Rimuru nadal się zakrywa i komentuje to, że mój syn. Red dowiaduje się, dlaczego Rimuru inaczej nosi swój kostium kąpielowy niż wszyscy inni. Mówi, że może zamierzał naśladować Węża Burzy czy coś w tym stylu.

Czerwony ujawnia, że ​​demony, które noszą ubrania i pokrywają całe jego ciało, są najmądrzejsze. Veldora zdaje sobie sprawę, że jest smokiem i wciąż jest nagi, i zastanawia się, czy nie jest idiotą. Mówi, że może powinien założyć ubrania, a Red jest zaskoczony, że są źle rozumiani. Gobta lubi oglądać dziewczyny, ale zastanawia się, dlaczego Shuna nie jest półnaga jak inne dziewczyny.

Przyszła w bikini i bluzce, nalegając, że Shuna musi to założyć, aby wyróżniała się jej klatka piersiowa. To rozwścieczyło Rimuru i Shiona i obaj posłali Gobtę w powietrze z potężnym ciosem. Zdają sobie sprawę, że Gobta jest złośliwy i nic nie powstrzyma, by zobaczyć nagie dziewczyny. Później tej nocy Gobta wraca z pełną twarzą i jedzą razem kolację. Ale Gobta jest rozczarowany, że stracił wzrok po południu, gdy został odesłany po otrzymaniu tych ciężkich ciosów od Rimuru i Shiona.

Data premiery 5 odcinka Slime Diaries

Slime Diaries Episode 5 zostanie wydany we wtorek, 3 maja 2021 r. O 23:00 czasu JST. Możesz oglądać Slime Diaries oficjalnie online na Crunchyroll.

Powiązane posty

Go up