Zombieland Saga Revenge Episode 11: data premiery, podgląd i podsumowanie

12/06/2021 06:04

Saga dołączyła po długim czasie bez wystawiania show. Kotara jest podekscytowany i komentuje, że nazywają to projektem Zombieland Saga, kochanie. Seria Zombieland Saga Revenge zakończy się w przyszłym tygodniu po emisji ostatniego odcinka. Córki sagi znalazły nowe imię po odrodzeniu. Nadal realizują swoje marzenia o idolach zabawiających swoich fanów. Po świetnym występie Yuugiri spoliczkował Kotaro za to, że nie wspierał dziewczyn i pozwolił, by Zombieland Saga się rozpadła.

Dziewczyny powiedziały Kotaro, że wyjdą na scenę i poniosą porażkę przy jego wsparciu. Powiedzieli też, że wszystko jest w porządku, kiedy są razem i jak Franchouchou. Kotaro zdaje sobie sprawę, że wyglądali na szalonych, kiedy zaczynali projekt Zombieland Saga, ale teraz odnoszą sukcesy. Przypomnij sobie dzień, w którym ogłosiłeś termin realizacji tego projektu. Ludzie myśleli, że zombie nie żyją, a ich rywale zdali sobie sprawę, że dziewczyny zostały wskrzeszone jako zombie. Yugiri uważa, że ​​choć dziewczyny nie mają nic więcej, mają przed sobą świetlaną przyszłość.

Dziewczyny przysięgają, że w ramach Sagi powrócą z dołu i ze szczytu drabiny. Nawet jeśli się spalą, zaczyna się saga. Rano dziewczyny spotykają się i nadal noszą kostiumy, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Jest 17 stycznia 2019, a od koncertu Arpino minęły trzy tygodnie. Junko i reszta dziewczyn z Sagi widzą ten trend, a Junko komentuje, że dzięki raportowi wyglądają niesamowicie. Yugiri komentuje, że Francouchou nie jest kompletny bez wszystkich siedmiu.

Data premiery odcinka 11 Zombieland Saga Revenge

Data premiery 11. odcinka Zombieland Saga Revenge to 17 czerwca 2021 o 23:30 czasu JST. Możesz oglądać Zombieland Saga Revenge online, na AnimeLab, Crunchyroll i Funimation.

Poprzednio w odcinku 10 Zombieland Saga Revenge

Lily wspomina, jak po koncercie ukazał się jej debiutancki album, który stał się jednorazowym hitem na scenie idolek Sagi. Lili powiedziała również, że album zabiłby fanów i ostatecznie nazwał go magicznym sukcesem. Dziewczyny lubią czytać artykuł napisany przez Aratę Ookobę. Sakura uświadamia sobie, że Arata jest pisarzem, który kryje Franchouchou. Ai zdaje sobie sprawę, że Ookoba czasami krytykuje i zastanawia się, jak mogą zaufać jej opinii.

Ai przypomina Saki, że nie powinni być zbyt pewni siebie, ponieważ w końcu popełnią błędy. Junko sugeruje, aby byli na bieżąco i regularnie ćwiczyli. Saki popiera słowa Junko i mówi, że będą czujni, aby nie zepsuć wszystkiego i nie dorwać tysięcy wron. Dziewczyny podnoszą ręce i krzyczą „tak”. 18 stycznia 2019 r. Kotaro konfrontuje się z dziewczynami, pytając, ile czasu zajmie im powrót do zdrowia po pokazie Arpino. Kotaro mówi dziewczynom, że zombie nie mają czasu ani rozumu, by usiąść na laurach.

Dziewczyny siadają i odprężają się, Kotaro pokazuje im swój harmonogram. Kotaro zdradza, że ​​następny koncert jest już blisko na Stadio Ekimae Fudosan, a oni mogą go również nazwać w skrócie EFS. Sakura zastanawia się, gdzie jest EFS. Ai wstaje i komentuje, że nigdy wcześniej nie słyszała o tym stadionie. Saki odpowiada, że ​​nazwa nie ma znaczenia, ponieważ następnym razem będą tysiące ludzi. Ai komentuje, że stanie się to dopiero w lutym.

Ai ujawnia, że ​​EFS zmieni nazwę na „Najlepszy stadion komfortu” w Tou. Ai pamięta, jak wystawiała Tou, a dziewczyny zastanawiają się, czy wszystko z nią w porządku. Kotaro zaskakuje dziewczyny, mówiąc im, że stadion ma 25 000 miejsc. Dziewczyny zdają sobie sprawę, że muszą zapełnić stadion. Junko zdaje sobie sprawę, że stadion jest pięć razy większy niż Arpino. Ai słyszała, jak dziewczyny narzekają i krzyczą, że nie mogą tego zrobić.

Kotaro wyjawia, że ​​występ zaplanowano na 8 marca, a dziewczyny z ulgą mają miesiąc i kilka tygodni na przygotowania. Ai mówi Kotaro, że to nie Fukuoka i że są w Saga. Ai mówił też o Żelaznej Falbanki wypełniającej arenę i może to być dla nich za dużo w tak krótkim czasie. Kotaro beszta dziewczyny i każe im przestać się próżnować. Kotaro pyta dziewczyny, czy powiedzą mu, że Franchouchou nie jest teraz tak dobry jak Żelazna Falbanka dziesięć lat temu.

Ai zdaje sobie sprawę, że córki Franchouchou muszą udowodnić, że są lepsze od Żelaznej Falbanki. Kotaro mówi dziewczynom, że każda z nich jest legendą i wszystkie bez wyjątku są legendarnymi zombie. Saki uświadamia sobie, że Kotaro mówi o legendach, kiedy na nią patrzy. Później Kotaro idzie do baru i rozmawia ze swoim długoletnim przyjacielem. Komentuje, że zamierza uniknąć przepowiedni, którą powiedział mu jego przyjaciel i zdaje sobie sprawę, że Saga stanie w obliczu wybuchowego zagrożenia.

https://www.youtube.com/watch?v=8CKKecQ4ZTw

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up