Oglądaj Zombieland Saga Sezon 2 Odcinek 11 Data premiery

11/06/2021 06:39

Opracowany przez Studio MAPPA we współpracy z Avex Pictures, Dugout i Cygames, „Zombieland Saga” to oryginalna komedia typu horror. Fabuła kręci się wokół fikcyjnej grupy idolek Franchouchou (alternatywnie Fran Chou Chou). Utworzona przez ekscentrycznego producenta Kotaro Tatsumi grupa składa się wyłącznie z zombie. Kotaro wskrzesił legendarnych muzyków z historii prefektury Saga, mając nadzieję na pozytywne zmiany w regionie. Sezon 1 „Zombieland Saga” wyemitowano między 4 października 2018 a 20 grudnia 2018. 27 lipca 2019 ogłoszono, że serial został przedłużony do sezonu 2, którego premiera odbyła się 8 lipca 2021. Oto wszystko, co ty trzeba wiedzieć o kolejnej odsłonie serii.

Data premiery odcinka 11 sezonu Zombieland Saga

Odcinek 11 drugiego sezonu Zombieland Saga (znanego również jako „Zombieland Saga: Revenge”), zatytułowany „All You Need Is You There SAGA”, zostanie wyemitowany 17 czerwca 2021 r. w Japonii. Odcinek będzie dostępny w różnych godzinach w AT-X, Tokyo MX, SUN, TVQ, Saga TV i BS11. Munehisa Sakai była głównym redaktorem, a Shigeru Murakoshi kierował zespołem pisarskim. Yasuharu Takanashi współpracował przy komponowaniu muzyki z popową grupą Funta7, podczas gdy Kasumi Fukagawa zaprojektowała postacie i pełniła funkcję reżysera animacji.

Piosenki początkowe i końcowe, „Taiga yo Tomo ni Naite Kure” („O Saga, płacz ze mną”) i „Yume o Te ni, Modoreru Basho mo Nai Hibi o” („Spędzać dni ze snem i nigdzie go Home”) były wykonywane przez głosy aktorek reprezentujących członków grupy zombie Franchouchou.

Gdzie oglądać sezon 2 Zombieland Saga online?

Funimation jest gotowe do streamowania dubbingowanych wersji 2. sezonu „Zombieland Saga” lub „Zombieland Saga: Revenge” swoim subskrybentom. Odcinki są symulowane na Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i napisami w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać odcinki na AnimeLab. Muse Asia będzie transmitować odcinki na swoim kanale YouTube do różnych krajów azjatyckich, w tym do Bangladeszu, Bhutanu, Brunei, Kambodży, Indii, Indonezji, Laosu, Malezji, Birmy, Nepalu, Filipin, Singapuru, Tajlandii i Wietnamu.

Zombieland Sezon 2 Odcinek 11 Spoilery

Pierwsza część odcinka 10 opisuje wydarzenia między sukcesem Franchouchou na stadionie Arpino a jego katastrofalnym wyjściem na stadion Ekimae Fudōsan. Opisuje również, jak dziewczyny nie poddały się po tym i stopniowo, ale systematycznie, wracały do ​​popularności. W tej chwili Kotaro mówi, że chce, aby dziewczyny ponownie wystąpiły w Ekimae tego samego dnia, co w zeszłym roku i mówi, że będzie to idealny rewanż dla grupy. Po początkowej niechęci dziewczyny akceptują jego plan.

Gdy zbliża się dzień drugiego występu Franchouchou w Ekimae, Arata spotyka Kotaro i opowiada mu o swoich odkryciach. Oskarża Kotaro o żerowanie na zmarłych. W odpowiedzi Kotaro mówi mu, że jakikolwiek artykuł opublikowany przez dziennikarza, Franchouchou, wystąpi na stadionie w następnym miesiącu. Kotaro następnie opowiada o wymianie z Xu Fu. Okazuje się, że Xu Fu przepowiedział proroctwo, że Saga zostanie dotknięta kataklizmem.

Nagle w środku silnej burzy gasną światła. Kiedy Xu Fu zaczyna odczuwać ból, zdaje sobie sprawę, że doszło do katastrofy. Odcinek 11 prawdopodobnie przeanalizuje następstwa katastrofy. Kotaro mógł powiedzieć dziewczętom dokładne okoliczności jego zmartwychwstania. Koncert może w końcu uratować prefekturę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up